Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi homofób ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homofób ember?

Figyelt kérdés
én nem vagyok meleg, csak zavar, hogy az emberiség elég nagy arányban elutasító a melegekkel kapcsolatban...
2015. jún. 22. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
81%
Nem az emberiség, nagy különbség van orszáfok, kultúrák terén. A legfejlettebb országokban, amerika, nyugat európa, az már szinte nem is kérdés, ott az a ritka ha valaki nem teljesen elfogadó velük szemben. Itt Magyarországon meg az a nagyon ritka aki teljesen elfogadó velük szemben. Mondjuk a fővárosban vagy nyugatabbra lehet másabb a helyzet de itt az ország keleti felén borzalmas a helyzet. Itt mindenki borzalmasan homofób.
2015. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
78%

Ebben az országban nem akarják annyira csak elfogadni,de például ha elmész Franciaországba,Németországba,Hollandiába ott teljesen természetesen veszik ezeket,de komolyan.

Ott teljesen könnyedén,nyugodtan sétál két férfi is kézen fogva,és senkit nem érdekel kicsit sem.

Sőt ott a kutyát például ilyen babakocsi szerűségben simán be lehet vinni egy boltba.Ott ül a kocsiban,amit tologatsz,és kilóg a feje. :D

2015. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
66%

Hogy ne csak ilyen aberrált gyökerekből álljon a világ, mint amilyen te is vagy!

Esküszöm, úgy levideóznám azt az ótvar pofádat, amikor egy meleg férfi (pl.:orvos) megmentené azt a szennyes életedet. Kívánom, hogy így legyen...

2015. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
86%

Az ember tudat alatt (is) elutasitaja, ami szokatlan, termeszetellenes, nem felel meg a normaknak. Az evolucio soran igy alakultunk ki.


A fejlettebb orszagokban az emberek tesznek ez ellen, az intelligencia felulirja a tudatalattit, de mashol ez meg nincs igy.


Pl ezert uldozik Afrikaban az albino embereket, az epilepsziasokat stb.


Ehhez jon meg egy jo adag vallasos bigottsag is (a Biblia, Koran eliteli a homoszexualitast, es sok embernek a vallas jelenti az alfat es az omegat).

2015. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
28%
Én nem akarom elítélni a másságot. nem megbántani akarok. Most voltam Brüsszelben. Már nagy multi kulti város. Este volt, hogy csak négerek voltak a metrón. Amikor éppen ettem és két szakállas férfi csókolózott előttem felfordult a gyomrom. Nem tehetek róla. Én még a feleségemmel sem csókolóztam utcán. Most akassza fel magát egy heteró mert undorodik ha ezt kell látni? Jobb volt haza jönni. Nem tehetek róla de nem akarom látni úton útfélen a másságot.
2015. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
17%
Miert produkaljak magukat a melegek uton-utfelen? Miert hivjak fel magukra a figyelet? Miert akarnak meg jobban kitunni?
2015. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
32%

Dr.Lecter úgy látszik még soha életében nem járt egy szép parkban egy tavaszi délutánon.

Ha járt volna, össze tudná számolni, hogy hány egymással csőröző heteró és hány meleg párt látott útja során, és akkor valószínűleg nem tenne fel egymás után 3 költői kérdést, azért, hogy nyomatékosítsa a mondandóját.


Egy megyeszékhelyen lakom, és még SOHA nem láttam az utcán egymás kezét fogó meleg párokat. Nincs sok igazság abban, hogy bizonyos embereknek konkrétan minden meg van engedve (najó, azért talán már szólna valaki, ha egy férfi és egy nő nyilvánosan szexelne) aki meg ettől különbözik, azt a föld alá száműznénk.


Az évi 1 melegfelvonulás meg mocskos vérlázító provokáció. Na jól van ám..

2015. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
3%
8-as A magamutogatás a vérlázító. Nem kell vonulni. Meg lehet rendezni a meleg parádét, ott Dunapentele mellett az erdő mellett a tisztáson, nem a főváros közepén./ az ott lakókat még nem kérdezte meg senki!!/
2015. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
78%

:(((((

Most aztán megfogtál...

Tényleg, simán lehetne az emberek figyelmének felhívásáért folytatott felvonulást a semmi közepén rendezni! Mekkora ötlet!


[link]

Ja, tényleg elég sok a magamutogató b*zi.

Ne menjünk bele, hogy hány magamutogatóra hány békésen vonuló ember jut. Ti még ezektől is undorodtok, és ezt az undort is a magamutogatókra fogjátok...


1 évben egyszer ki lehet bírni ezt a felvonulást, aztán mindenki visszatér a mindennapi életéhez: a hidegeknek visszakapják az Andrássy utat, a melegek meg a diszkriminációt, és helyreáll a világ rendje.

2015. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
69%
A homofóbok mind látens homokosok, vagy látens homokosok ivadékai. Szóval kisiklott életű nyomorultak. Türelemmel kell lenni irányukban, azért van két fülünk, hogy mikor beszélnek, egyiken be-másikon ki... Meg kell várni, amíg elmúlnak, mert amúgy ártalmatlan jószágok. Fröcsögnek csak, de egy jobb ernyővel fel lehet fogni. Oda sem figyelve meg kell várni, amíg elvartyogják a mondandójukat, s akkor majd lenyugszanak.
2015. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!