Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem akar több leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar több leszbikus lány sem barátkozni egy szintén leszbikus lánnyal?

Figyelt kérdés
Értem én, fontos a párkeresés de attòl szerintem nagyon jò ha ilyen emberek vesznek körbe. Ehhez képest 2 barátnőm van aki az de ők több éve, ha ùj ember ír rám és írom hogy van párom, akkor vissza sem ír. Arra nem gondol senki, hogy mivan ha én általam ismer majd meg valakit, vagy csak szimplán jó társaság lehetnék? :D Sak tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem barátkozni szeretnék. Arról már letettem. Érdekel a véleményetek. :)
2018. márc. 8. 19:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a #8-as. Társat szeretnék és csalódásként èlném meg, ha tudnám, nem lehet több barátságnál. Bár amilyen mostanában vagyok, mindenki jobban jár, ha elkerül :D
2018. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Miért tettél le róla? Attól, hogy nem szeretnél kapcsolatot még lehetnem barátaid csak rosszhelyen keresed:D


16L

2018. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen barátkozom is, attól független, hogy most nincs párom, szóval úgy állok hozzá, hogy bármiből kisülhet bármi.:D

De, aki csak barátkozni akar azt is megértem és szerintem is jó, ha hasonló emberek vesznek körbe.:) Szóval azért vannak még ilyenek is.


24N

2018. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

engem sem nagyon érdekel a barátkozás, ha van valami oké, de ha nincs mindenki megy tovább, nem akarok jópofozni én komoly kapcsolatot keresek egy nővel és elég nehéz párkapcsolatot összehozni leszbikusként, tapasztalat.. meg igazából igy vagy ugy mindig különbözőek vagyunk, nekem inkább heteró barátnőkkel van közös érdeklődés de őket sose zavarta az irányultságom..

24L

2018. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtátok a veleményeteket! :)
2018. márc. 11. 18:21
 16/18 anonim válasza:
ismerős helyzet, én is mindig így járok :D amint elmondom hogy párom van le is lép mindenki, még akkor is ha addig jól kijöttünk.. Ha lesz kedved írhatsz nyugodtan,én is Hajdú-Bihar megyében élek :)
2018. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert rágörcsölnek a párkeresésre ( ami nem meglepő , a mai világban , de ez nem jogosít fel senkit arra , ha nem jön össze a potenciális pár találás , hogy egyből a kiszemeltet figyelmen kívül hagyjuk. ) Lehet , hogy én gondolkodom , így de attól , hogy valakinek van párja attól még szivesen dumálok barátkozok vele , amennyiben a párját nem zavarja.
2018. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezzel a problémával én is szembesülök. Úgy alapvetően nehéz ismerkedni, ha van párja az embernek, ha nincs. Sajnos sokszor még azokkal is akikkel jól eltudok beszélgetni, mert általában én keresem a másikat és ebbe egy idő után belefáradok. Pedig nagyon szeretek ismerkedni és örülnék én is,ha több hasonló irányúltságú barátom lenne.

24LL

2018. szept. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!