Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az a filmeknél...

Mit jelent az a filmeknél használt szó, hogy "vontatott", és honnan jött?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha egyszer ezt kitalálta volna valaki, és a többi terhelt folyton ezt ismétli, anélkül, hogy értené, hogy mit jelent ez a szó. Valóságos Jolly Joker lett, ha valaki nem ért egy filmet, vagy nincsenek benne öt percenként csöcsök, meg robotok, meg lövöldözés, meg autós üldözés, akkor jön a varázsszó: "- Ez a film vontatott!". Akkor a Keresztapa, 2001: Űrodüsszeia, Elfújta a szél, Ben Hur, stb mind "vontatott" filmek?
2022. nov. 13. 20:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok filmet nézel, a való élet helyett. Én az Amerikai pszichót olvastam, nem láttam. Hidd, el neked sem ártana olvasnod, jó tenne. Mert így olyannak tűnsz nekem, aki a filmek álomvilágában él. Egy ilyen igazi lúzernek, aki csak filmezik, filmezik, filmezik naphosszat, s közben nincs rendes élete.
2022. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/118 anonim ***** válasza:
0%

A bölcsesség az még mindig más dolog, mint az értelem, vagy a tudás. És az értelem is más dolog, mint a tudás. És mondd, te miért szerzel annyi diplomát, ha nem azért, hogy meggazdagodj? Eddigi hozzászólásaid alapján úgy tűnik, téged csak a pénz érdekel.


Az első idézetnek pedig semmi köze a diplomákhoz. Nem tudom, hogy mit értettél te ezen félre, de biztos ügyesen csináltad.

2022. nov. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tipikus "oLvASsáL kÖNyVekEt, HÜjEgYeReK (igen, a helyesírási hiba az direkt van)" álláspont. A filmek is ugyanúgy művészet, mint a könyvek (persze mindkettőből vannak olcsó eszközökkel hatásra törekvő, selejtes értékű darabok). És, amúgy miből veszed, hogy nem olvasok könyveket? Minden művészetet szeretek (igaz, leginkább a filmművészet és a zene a kedvencem).
2022. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/118 anonim ***** válasza:
100%

Pénzről én még itt nem írtam egy szót sem. Ha pénzről akarnék írni, akkor azt írnám, hogy jelenleg is egy kilencszázezer forintos laptop mögött ülök, az otthonomban, ami a város egyik legjobb részén van, és 1 millió 200 ezer forintba kerül, négyzetméterenként. Vagy azt írnám, hogy a dolgozószobában ott van a kétmilliós forintos asztali számítógépem. Vagy hogy van egy hatvanmillió forint értélű másik ingatlanom, ami passzív bevételt hoz azzal, hogy bérbe adom. Meg sorolhatnám még véget nem érően.


Én ezidáig csak arról írtam, hogy a tudás, a megismerés a legfontosabb dolog a világon. Megismerni a tudományokat, a művészeteket, kultúrákat, emberi attitűdöket, megismerni még egy olyan elmbeteg, torz lelkét is, mint amilyen te vagy. Ezekhez mindhez valós tudás szükségeltetik, nem elég az Úr hangja.

2022. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/118 anonim ***** válasza:
100%
A filmek jó dolgok, mármint a jó filmek. De idézni belőlük gagyi. Az tényleg ilyen óvodás, lúzer-kisgyerek módszer. A következő mi lesz? Valami Star Wars idézet? Szeretem a Star Wars-t, de azért nem idézek belőle, hogy "Ne engedj a Sötét Oldal hatalmának!", vagy akármit. Mert - ahogy ezt már említettem - ez gagyi. Arról nem is szólva, hogy ezt tekinthetjük egyfajta bálvány vagy hamis próféta imádatnak, blaszfémiának és eretnekségnek. Ezzel persze megint beárazunk téged.
2022. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 anonim ***** válasza:
0%

Asztak*rva, hogy neked mennyi magántulajdonod van! De menő gyerek vagy! Bizos nagyon f@szának érzed magad, anyukád is biztos büszke rád! Emlékszel a gazdag ifjú történetére?


Amúgy meg mindenhez elég az Úr. Ha lenne olyan dolog, amihez nem elég, akkor nem lenne Isten.

2022. nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/118 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írhatjuk, hogy vagyonos ember vagyok, és az, hogy ez téged láthatóan frusztrál és idegesít, az engem nagyon de nagyon boldoggá tesz. :) Ne aggódj, kisgyerek, egyszer neked is lesznek majd ilyen javaid. A mennyországban. Már ha létezik. :D
2022. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/118 anonim ***** válasza:
16%

1: Engem nem érdekel a magántulajdonod, sőt lenézlek, mert ez egy felsőbbrendűség érzetet ad neked, és nem látod, hogy szart se érsz.

2: Nem, nem lesznek ilyen javaim. Azért mert nem szeretnék ilyen javakat, nincs szükségem ilyen javakra és ha a birtokomba kerülne ennyi pénz, biztos, hogy nem tartanám meg.

Nincs nekem szükségem semmire, csak egy bőrkabátra és egy aluljáróra, ahol alhatok, majd meghalhatok.

3: "Már ha létezik." Látod? Ez a te bajod. Itt pofázol, hogy olyan vagyok, mint egy filiszteus, erre annyi hited nincs, mint egy filiszteusnak. Ha valaki képmutató, az még nem is baj, de legalább ismerd be, hogy képmutató vagy!

2022. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/118 anonim ***** válasza:
16%

Azért a világ egyik legjobb művészfilmjét, amiben igazi értékek rejlenek (több jelentés, mint bármelyik festményben) egy Star Wars filmhez hasonlítani...

Ez olyan, mint a G*cigránátot a kilencedik szimfóniához hasonlítani.

2022. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam, azért eléggé egyértelműen körvonalazódott itt, hogy ki is vagy te tulajdonképpen. :) Egy filmekbe gyógyult lúzer gyerek, aki csak álmodozik egy jobb életről, például a filmeken keresztül. Nem véletlenül evett ide a fene, pont egy filmes kategória kérdéshez. Valóban, soha az életben nem lesznek ilyen javaid. Ahogy írtam már, ettől én hihetetlenül boldog vagyok, kimondhatatlan örömmel tölt el, hogy te egy nincstelen, csóró, senki lúzer vagy. Akárhogyan is játszod az agyadat, akárhogyan is vergődsz, én látom amit látok. Még pedig azt, hogy kőkeményen beleszaladtál a péniszerdőbe, tátott szájjal. De nem baj, csináld csak, nyomjad csak! Én itt vagyok, itt leszek. Remekül szórakozom, a te lelked pedig még nyomorultabb lesz. Már ha ez lehetséges.
2022. nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!