Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az a filmeknél...

Mit jelent az a filmeknél használt szó, hogy "vontatott", és honnan jött?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha egyszer ezt kitalálta volna valaki, és a többi terhelt folyton ezt ismétli, anélkül, hogy értené, hogy mit jelent ez a szó. Valóságos Jolly Joker lett, ha valaki nem ért egy filmet, vagy nincsenek benne öt percenként csöcsök, meg robotok, meg lövöldözés, meg autós üldözés, akkor jön a varázsszó: "- Ez a film vontatott!". Akkor a Keresztapa, 2001: Űrodüsszeia, Elfújta a szél, Ben Hur, stb mind "vontatott" filmek?
2022. nov. 13. 20:02
 81/118 anonim ***** válasza:
100%

Újra ott vagyunk a vágyvezérelt önértékelési zavarnál. Ne reménykedj, te nem vagy semmilyen kiválasztott közösség tagja, te egy sima, patológiás elmebeteg vagy, abból is a leggagyibb fajta. Lehet persze technológia nélkül élni, de te még is egy technológiát használó eszközről írod a sok hülyeségedet. Újabb ellentmondás, kisfiam, de ezt már megszoktam. Neked fogalmad sincs róla, hogy mi az élet értelme. Nem a Bibliát felmondani, és farizeus módon viselkedni. Alkotni, megszerezni a tudást. Gyanítom, hogy ez is benne van a szentírásban.


Nincs fontosabb dolog az életben a tudásnál, és az alkotásnál. Ez mgint csak kibúvó részedről, mellébeszélés. Önigazolás arra, hogy miért nem vitted semmire az életben.

2022. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg egy filmből idéztél? Ez már über-mega-atom gagyi és szánalmas. Te egy igazi, óriási, frusztrált, kisebbségi komplexusos, szánni való lúzer vagy! Húú, de nyomorult "életed" lehet. Mennyi filmet nézel naponta? Sok filmből tudsz még idézeteket?
2022. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/118 anonim ***** válasza:
100%
Melyik film?
2022. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 anonim ***** válasza:
100%
Harcosok klubja
2022. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/118 anonim ***** válasza:
100%
Juj, ez tényleg egy kretén! Miért foglalkozol vele?
2022. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 anonim ***** válasza:
0%

"Alkotni, megszerezni a tudást. Gyanítom, hogy ez is benne van a szentírásban."

Nincs benne. Legalábbis én még nem találkoztam vele.


Ezzel a pszichonókus dumával neg hagyjál mán. Mondja ezt az egyéniség nélküli npc, kinek az élete abból áll, hogy "Tanulni, tanulni, tanulni".


A tudás, meg az alkotás, pedig teljesen más dolog. A világ legnagyobb művészeinek nem volt semmilyen végzettsége. A művészet az egy szép és hasznos dolog. A kismillió diploma a polcon, hogy arra recskázz minden nap, miközben Bateman módjára azt mondogatod, hogy "Hú de jó vagyok, hú de jó vagyok!".


"Bizony mondom, sose légy készen. Bizony mondom, elég már a tökéletességből. Azt mondom, fejlődjünk."

2022. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/118 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg mi a baj a Harcosok Klubjával? Az, hogy te nem tudod értékelni a művészetet, miért lenne az én bajom?


"Mert a művészet olyan széles skálán mozog, hogy azt fel sem tudjuk fogni."

2022. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/118 anonim ***** válasza:
0%
*pszichomókus
2022. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/118 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, most veszem észre, hogy kreténségemben nem tudtam befejezni a mondatot:


A kismillió diploma a polcon, hogy arra recskázz minden nap, miközben Bateman módjára azt mondogatod, hogy "Hú de jó vagyok, hú de jó vagyok!" nem szép és egyáltalán nem hasznos.

2022. nov. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/118 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne, tényleg? Kapásból ez jutott eszembe:


"Isten megáldotta őket, és ezt mondta nekik Isten: Szaporodjatok, sokasodjatok, töltsétek be és hódítsátok meg a földet. Uralkodjatok a tenger halain, az ég madarain és a földön mozgó minden élőlényen!"


De itt van még egy:


"Mennyivel jobb bölcsességet szerezni, mint aranyat, és értelmet szerezni, mint színezüstöt!"


Látod-látod, Fifi, csak kisül, hogy ki is vagy te valójában!

2022. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!