Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az a filmeknél...

Mit jelent az a filmeknél használt szó, hogy "vontatott", és honnan jött?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha egyszer ezt kitalálta volna valaki, és a többi terhelt folyton ezt ismétli, anélkül, hogy értené, hogy mit jelent ez a szó. Valóságos Jolly Joker lett, ha valaki nem ért egy filmet, vagy nincsenek benne öt percenként csöcsök, meg robotok, meg lövöldözés, meg autós üldözés, akkor jön a varázsszó: "- Ez a film vontatott!". Akkor a Keresztapa, 2001: Űrodüsszeia, Elfújta a szél, Ben Hur, stb mind "vontatott" filmek?
2022. nov. 13. 20:02
 61/118 anonim ***** válasza:
100%
Küldöd a személyit, vagy csak szokás szerint a szád volt nagy, mint életed minden részében?
2022. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 anonim ***** válasza:
16%
Elvtárs, ne hisztizzél mán itt! Nem ismersz, azt se tudod, ki vagyok. Nem, nem küldöm a személyit, tudod kinek kell, hogy darkwebes heroináruházakba regisztrálj. Nem csak idegesítő vagy, de kurvára gyerekes is.
2022. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 anonim ***** válasza:
100%
De hát te írtad ezt. Nem ismerlek, de tudom már azt, hogy egy hangember vagy. Ezen kívül vannak olyan statisztikai tények, amikkel nem tudsz mit kezdeni, ezért nem nehéz kitalálni, hogy miféle vagy.
2022. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
0%
Milyen statisztikai tények? Ugye nem a "válasz megbízhatóság" százalékra gondolsz? Az csakis a kérdés aktív látogatóinak a véleménye.
2022. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 anonim ***** válasza:
100%
62, Nyilván nem az a gyerekes, aki nem tudja megállni, hogy ne az övé legyen az utolsó szó. De ez nem csak gyerekes, beteges. Frusztrált, kissebségi komplexusos, hisztis óvodás.
2022. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikai az, lúzer kisbarátom, hogy a magyar felnőtt lakosság mindösszesen tizennyolc százalékának van felsőfokú végzettsége. Vagyis több, mint 80 százalék a valószínűsége, hogy neked nincs. És ez nekem nagyon vicces. :) A tizennyolc év feletti felnőtt lakosság majdnem ötven százalékának nincs érettségije. Vagyis ennyi esély van rá, hogy neked sincs. Szóval ezek az igazán vicces dolgok! Nagyon de nagyon viccesek! :)
2022. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ez tényleg vicces. :) Nem ismertem ezeket a számokat, de rákerestem gyorsan, és tényleg. Vagy inkább szánalmas. Ennek ellenére még is olyan okos mindenki ebben az országban, mint ez is itt. Értékelhető tudás nélkül.
2022. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 anonim ***** válasza:
0%

1: Miből gondolod, hogy a "magyar tizennyolc éven felüliek" halmazába tartozom? 16 éves kortól már lehet regisztrálni az oldalra.


2: Mit számít a végzettség? Az önfejlesztés önkielégítés.


3: Nem azt szeretném, hogy enyém legyen az utolsó szó, ezt nem tudom honnan vetted. De tudod, ez olyan, mintha egy laposföldhívővel vitatkoznál. A laposföldhívő pedig elkezdene mindenféle f@szságról (mint például több profil) beszélni. És igen, vannak olyan emberek, akiket elszomorít a tény, hogy vannak ilyen értelmi fogyatékos emberek.


4: Amúgy meg nem értem, mi bajod a logikával. Itt egy párbeszéd példaként:


A: A macskák jók.

B: Igen, a macskák jók.

C: A kutyák jók.

A: A macska és a kutya az egy teljesen más dolog.

C: dE tE bUtA! HáT NEm tUDod, hOgY a MaCsKA, mEg a KuTya, aZ NeM mÁs! A KuTYa, aZ kutya, a KutYA aZ nEm mÁs, hANeM kUtYA!

2022. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "mit számít a végzettség" szöveg azoké szokott lenni, akiknek savanyú a szőlő, hogy az övék alacsony. Mert ezt frusztrálja őket. Pedig az első diplomát az állam fizeti. Nekem is fizette. Na, jó hát persze előfeltétele az érettségi, sikeres felvételi vizsgát kell írni, plusz félévente 12-14 vizsga, öt éven keresztül. Ehhez nincs meg egyeseknek a képessége.


Nem akarod, hog a tied legyen az utolsó szó? No, akkor meg tudod állni, hogy hozzászólj, és akkor az én hozzászólásom legyen az utolsó? Vagy a frusztráció és a kisebbségi komplexus erősebb benned, és nem fogod kibírni? Na, lássuk!

2022. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja tudni megállni. Ezek nem olyanok.
2022. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!