Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az a filmeknél...

Mit jelent az a filmeknél használt szó, hogy "vontatott", és honnan jött?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha egyszer ezt kitalálta volna valaki, és a többi terhelt folyton ezt ismétli, anélkül, hogy értené, hogy mit jelent ez a szó. Valóságos Jolly Joker lett, ha valaki nem ért egy filmet, vagy nincsenek benne öt percenként csöcsök, meg robotok, meg lövöldözés, meg autós üldözés, akkor jön a varázsszó: "- Ez a film vontatott!". Akkor a Keresztapa, 2001: Űrodüsszeia, Elfújta a szél, Ben Hur, stb mind "vontatott" filmek?
2022. nov. 13. 20:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/118 anonim ***** válasza:
16%

De amúgy egyszerű logika. Ha jól értelmezem, az a vita tárgya, hogy lehet e valakinek rossz ízlése, és ugyanakkor a te ízlésedtől eltérő ízlése. Szóval elmagyarázom. Ha te szereted a Ponyvaregényt, akkor jó ízlésed van. Ha valaki más nem szereti a Ponyvaregényt, hanem az Óriáscápa versus gigapolipot szereti, akkor annak szar ízlése van. Szóval, ha a te ízlésed nem szar, másé meg szar, akkor a két vélemény eltérő (más).

(Amúgy csak megjegyzem, simán lehet itt több profilt csinálni)

2022. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/118 anonim ***** válasza:
100%

Na, visszajött a HTB, most egy másik profilról osztja az észt. Ez akkor viszont igazol két dolgot:


1.) Tényleg lehet több profilt csinálni.


2.) Tényleg ez az egyetlen hely szegény HTB-nek, ahol végre fontosnak érhezheti magát. Hogy képes volt még egy profilt csinálni, és ugyanazt a hülyeséget tolni róla, nagyon átlátszó módon. Mert azt akarja, hogy az övé legyen az utolsó szó. Mert ettől is - hamisan - fontosnak érzi magát.


Istenemre írom, nem lesz a tied az utolsó szó! Ha bele döglök, akkor sem!

2022. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/118 anonim ***** válasza:
16%
Xd
2022. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/118 anonim ***** válasza:
96%
Ne vergődj, HTB, ettől még nem leszel fontos ember.
2022. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/118 anonim ***** válasza:
16%
De amúgy kajakra, ki a faxom az a HTB?
2022. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/118 anonim ***** válasza:
16%
Küldjek személyit?
2022. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/118 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél! Nem fogsz. Nem vagy olyan. A fajtád csak beszél, dumál. Nincs tartalom mögötte. Ezért nem viszitek semmire.
2022. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/118 anonim ***** válasza:
16%

Elvtárs! Gondolj bele! Mire alapozod azt, hogy szerinted én nem én vagyok? Ha valaki nem ért egyet a véleményeddel, akkor rögtön ugatni kell? Amúgy nem nagy ördöngösség. Fogod a vpn-t aztán mehet. Amúgy meg mit nem értesz?

A jó az nem egyenlő a szarral.

Nem egyenlő = más.

Mi olyan bonyolult?

2022. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/118 anonim ***** válasza:
100%
Összekeversz a mamáddal, mikor elvtársozol. Viszont nem láttam a személyidet. Nekem már csak ez a téma, a többi nem érdekel.
2022. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/118 anonim ***** válasza:
16%

Neb@ssz fel fiam, hogy most ezen akadsz fenn? Meg azon, hogy elvtárs...

Mégis ki ne lenne elvtárs? Na mindegy, akkor úgy mondom, hogy "Krisztusban testvérem, mégis mit nem értesz?".

2022. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!