Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az a filmeknél...

Mit jelent az a filmeknél használt szó, hogy "vontatott", és honnan jött?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha egyszer ezt kitalálta volna valaki, és a többi terhelt folyton ezt ismétli, anélkül, hogy értené, hogy mit jelent ez a szó. Valóságos Jolly Joker lett, ha valaki nem ért egy filmet, vagy nincsenek benne öt percenként csöcsök, meg robotok, meg lövöldözés, meg autós üldözés, akkor jön a varázsszó: "- Ez a film vontatott!". Akkor a Keresztapa, 2001: Űrodüsszeia, Elfújta a szél, Ben Hur, stb mind "vontatott" filmek?
2022. nov. 13. 20:02
 71/118 anonim ***** válasza:
0%

1: "No, akkor meg tudod állni, hogy hozzászólj, és akkor az én hozzászólásom legyen az utolsó?" Ez pont úgy hangzik, mint aki nagyon akarja azt az utolsó szót. (ironikus minden szempontból)

2: Egyáltalán nem számít a végzettség. "Mert mit használ ugyanis az embernek, ha az egész világot megnyeri magának, de az élete veszendőbe megy? Mert mit is adhatna az ember váltságdíjul az életéért?" Márk evangéliuma 8,36-37

Az sem számít, hogy ha az ember hajléktalanként hal meg, vagy éppen nem választja az életet. Egyáltalán nem számít, mert az egyetlen lényeges dolog az életben az Isten."Mert aki meg akarja menteni az életét, elveszti azt. Aki pedig elveszti az életét énértem és az evangéliumért, megmenti azt." Márk evangéliuma 8,35

Ámen

2022. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 anonim ***** válasza:
100%

Én akarom az utolsó szót, ezt nem is tagadom. És így is lesz, ahogy írtam már.


Már hogyne számítana a végzettség. Csak azok a frusztrált, kisebbségi komplexusosok mondják ezt, akiknek nincs.

2022. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/118 anonim ***** válasza:
0%

1: Igaz, nincs végzettségem, de biztos vagyok benne, hogy többet tudok az életről nálad és kedves a valaszaimat lepontozó drúgjaidnál is.

2: Egy vitát nem lehet úgy lezárni, hogy "jóvan, akkor örüljél magadnak b@zdmeg én ezt nem csinálom tovább!". Ez egyszerűen gyávaság, sőt, férfiatlan.

2022. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/118 anonim ***** válasza:
100%

1.) Ez megint csak a frusztált, senki, lúzerek vágyvezérelt gondolkodása. Ezt úgy hívják, hogy deffenzív önértékelés(i zavar). Vagyis próbálod elhitetni magaddal, hogy hiába van valakinek értékelhető végzettsége, szemben veled, a való életben úgy sem ér semmit. Mert hát köztudott, hogy a diplomások mind egytől-egyig életképtelenek, igaz!? Mégis mi vezetjük az egész világot, mi vagyunk fontos pozíciókban, mi alkotunk hasznos, fontos dolgokat, és nem az olyanok, mint te. Há! Egész jó ez az életképtelenektől, nem!? Ráadásul mennyire ellentmondasz (írsz) magadnak, mert bár kikéred magadnak, hogy úgy ítéljelek meg, hogy nem is ismerlek, de te még is úgy ítélsz, hogy nem ismersz. Ráadásul ez csak egy ismert frusztrált proletár blokk, "Engem az élet iskolája tanított!". Nagyon gagyi. S bár szerinted a diplomások keveset tudnak az életről, még is azt látom a diplomás barátaimon, hogy pestiesen szólva bejött nekik az élet, míg a te fajtád csak küszködik hétről hétre, miközben negyven évesen úgy néz ki, mint egy hatvan éves.


2.) Te nem vagy férfi, ez vitán felüli. Egy férfi tanul, fejlődik, tudást szerez magának, nem "hisztis óvodás", hogy idézzem az egyik hozzászólót. Nem gondolkozik deffenzív önáltatással, vágyvezérelt frusztrációval. Hanem nincs valamilye, legyen az végzettség, vagy tudás, vagy bármi, akkor nem keresi a kifogásokat, hogy neki miért nincs ez, nem próbál magyarázkodni, hogy "Jó, nekem alacsony a végzettségem, de ki tudok nyitni egy üveg bort, te meg nem!", hanem megszerzi azt, ami nincs neki. Ez egy sikeres férfi ismérve. Látod már, hogy te nem vagy az?


Nem kell megfutamodnod, írjál nyugodtan. Én itt leszek, és meg fogod kapni a magadét. Még csak most kezdek belejönni.

2022. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 anonim ***** válasza:
0%

1: "Mert hát köztudott, hogy a diplomások mind egytől-egyig életképtelenek, igaz!?" Én ilyet nem mondtam. Csak annyit mondtam, hogy szart se ér a sok erőfeszítésük.


2: "Mégis mi vezetjük az egész világot, mi vagyunk fontos pozíciókban, mi alkotunk hasznos, fontos dolgokat, és nem az olyanok, mint te."

MÁRK EVANGÉLIUMA 8,36!!!!!


3: Engem nem az élet iskolája tanított, hanem a Biblia.


4: "Egy férfi tanul, fejlődik, tudást szerez magának" Mint mondtam, én ezeket mind meg tudnám csinálni bármikor. Az van, hogy nem akarom, mert tudom, hogy sokkal font dolgok is vannak az életben és ezért ilyen pillanatnyi földi boldogságok nem fontosak számomra.


5: A sikeres férfi ismérve nem az, hogy gazdag, sok nője van, stb. Hanem az, hogy a Mennybe megy. Különben egy felesleges szar az élete.

2022. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/118 anonim ***** válasza:
0%
*sokkal fontosabb dolgok
2022. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne érne! Kitaláltam egy tök jó dolgot nektek, proliknak. Ki kell üríteni Ausztráliát, elhozni onnan a használható embereket, és otthagyni az ausztrál prolikat, illetve odatelepíteni az összes olyan prolit, mint amilyen te is vagy. De otthagynánk nektek mindent, kórházakat, iskolákat, erőművet, internetközpontokat, repteret, gyárakat, üzemeket, mindent. És boldoguljatok, nélkülünk, diplomás értelmiség nélkül. Ha beteg lesz a kölykötök, akkor majd meggyógyítjátok, ha meg tudjátok. Ha az atomerőmű meghibásodik, megakadályozzátok a leolvadását, ha meg tudjátok. Ésatöbbi. Aztán közben mondogathatjátok magatoknak, hogy semmit nem ér a diplomás értelmiség erőfeszítése.


Te nem vagy igazi istenhívő, te egy hamis próféta vagy. Ezt is le merem írni, mert bár nem ismerem annyira a Bibliát, kapásból tudlak szembesíteni vele, hogy hányszor mentél szemben a szentírással.


Óó, ez megint a vágyvezérelt, deffenzív önértékeléses, frusztráció. Meg tudnád csinálni bármikor? Hát csináld! Ingyen van az első diploma. Magyar állam fizeti. Csináld meg, és akkor a képébe törölheted az ilyeneknek, mint én, hogy megcsináltad, még neked is sikerült. Nem tudod te ezt megcsináni, túl nagy falat ez neked. Ezt mindketten tudjuk.


A sikeres férfi ismérve legfeljebb a vallási fanatikus elmebetegeknél az, hogy a mennybe jut. Bár a nők, illetve a nők hiányának említése részedről még egy frusztrációra rávilágít, és ez is megmagyaráz veled kapcsolatban mindent.


Egy megjegyzés: a "menny" szót nem kell nagybetűvel írni. Persze nekem könnyű, az egyik diplomámat magyar szakon szereztem, de hát ehhhez még diploma sem kellene, ehhez elég lenne a te szakmunkás végzettséged is.

2022. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/118 anonim ***** válasza:
0%

"Ha beteg lesz a kölykötök, akkor majd meggyógyítjátok, ha meg tudjátok. Ha az atomerőmű meghibásodik, megakadályozzátok a leolvadását, ha meg tudjátok."


Erre szokták mondani, hogy "Ha meghal, meghal." Amúgyis lehet atomerőmű nélkül élni. Az emberek többmillió éven keresztül éltek atomerőmű nélkül.



"Hát csináld!"


Látom, te sem olvastad végig, amit írtam.



Na viszont az érdekel, hogy miért vagyok hamis próféta. Mert tudom, mi az élet értelme? És mesélj, hol mentem szembe a Szentírással?

Az Isten országát én meg nagy betűvel fogom írni. Elvek, tudod. Sőt, nem érdekel, hogy mit mond a nyelvtan, én az emojit sem fogom emodzsinak írni. És a Jennifert se (Tojás) Csenifernek.

2022. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy, azt az ötletet, hogy összegyűjtjük az összes felvilágosult keresztényt Ausztráliába azt adom. Jó kis keresztény kommunizmust hoznánk létre, csak mi, 144000-en és a kenguruk.
2022. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/118 anonim ***** válasza:
0%

És még annyit hozzátennék, hogy olvasd el ezt az idézetet, és gondolkozz el rajta!


"Egy életstílus rögeszmének a melléktermékei vagyunk."

2022. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!