Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az a filmeknél...

Mit jelent az a filmeknél használt szó, hogy "vontatott", és honnan jött?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha egyszer ezt kitalálta volna valaki, és a többi terhelt folyton ezt ismétli, anélkül, hogy értené, hogy mit jelent ez a szó. Valóságos Jolly Joker lett, ha valaki nem ért egy filmet, vagy nincsenek benne öt percenként csöcsök, meg robotok, meg lövöldözés, meg autós üldözés, akkor jön a varázsszó: "- Ez a film vontatott!". Akkor a Keresztapa, 2001: Űrodüsszeia, Elfújta a szél, Ben Hur, stb mind "vontatott" filmek?
2022. nov. 13. 20:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/118 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam, hogy most fogsz felbukkanni, tudtaaaaam!!!! Meg is írtam a partneremnek, hiszen most volt óraközi szünet a suliban. Látod, lúzer, nyitott könyv vagy! :)


Sajnos ez a "hát ha" dolog nem jött be, hiszen amennyiben arra utal, hogy amennyiben, akkor külön írandó. Már pedig én arra utaltam.



[link]



Látod, van még mit tanulnod abban a suliban.


Most jön az a tipikus lúzer gondolkodás, hogy a vágyvezérelt, deffenzív gondolkodásoddal azt próbálod elhitetni magaddal, hogy nő vagyok, és sugar daddym van, mert azt hiszed, hogy ha nő vagyok, akkor könnyeben fölém tudsz kerekedni. Hát hidd ezt! :) Ezért vagy te egy sikertelen lúzer (és maradsz is), mert azt gondolod, hogy a nemektől függ, hogy valaki milyen ember, és ha nő, akkor már nem is ér annyit, mint te. Nagyon sok tehetséges nő van, legtöbbjük sokkal de sokkal tehetségesebb, mint te, bár ezzel nem írok nagyot.


Persze, elgépeltél. Az interneten senkinek nincs rossz helyesírása, mindenki csak elgépelt. Ez is köztudott.


Nem érdekel az életem? Még is ideesz a fene fél napja. De nem baj, gyere csak az órák közti szünetekben. Én itt leszek, ameddig csak kell!

2022. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/118 anonim ***** válasza:
100%

9 óra 45 perc, és menetrendszerűen meg is jelent a kis iskolás gyermek. :) Frusztrációtól terhelt kisebbségi komplexusában meg nem maradt más fegyvere, mint a gyalázkodás. Majd meglátjuk, hogy a hatóságok mit szólnak ehhez, és akkor megismered majd a felnőttek világát! ;)



Mivel állandóan a laptopomról kíváncsiskodsz, feltöltök neked egy képet róla. Még tegnap este csináltam, de persze készítek neked róla amennyit csak akarsz:



[link]


Ez a gép az:


[link]



De látod, én is tévedhetek. Nem kilencszázezerbe került, majdnem egymillió. A franc sem számolgatta, odatartottam a bankkártyámat, kifizettem és kész. Százezer forint ide vagy oda, mit számít az. Három napi munkabérem. Nettóban.

2022. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/118 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hány éves vagy? Nem tudsz te semmit az életről, a szabálysértést összekevered a bűncselekménnyel. De hamarosan szerzel tapasztalatokat az életről.
2022. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/118 anonim ***** válasza:
100%
Beleszólnék, mint eddig csak passzív szemlélő. Azt, hogy mi a szabálysértés és mi a bűncselekmény, nem te döntöd el. Ezt a jogalkotók lefektették, a joggyakorlók meg majd értelmezik. Azért elég súlyos dolgokat írtál ide az utóbbi percekben, maradjunk ennyiben.
2022. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/118 anonim ***** válasza:
100%
Erre azért van némi esély.
2022. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/118 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg az lesz! :)
2022. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/118 anonim ***** válasza:
24%
Fogadjunk?
2022. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/118 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, fogadjunk! Csak miben? Neked nincs semmid.
2022. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!