Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvkiadás fiatalon? (Többi...

Könyvkiadás fiatalon? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok tizennégy éves, kb. két-három éve "írok". Pár hónapja kezdtem bele egy fantasy regénybe, szerintem elég egyedi. Többen mondták, hogy a koromhoz képest remekül írok, ki kéne adni, megéri.

Tudom, hogy a magyar könyvkiadók válogatósak és nem igazán kockáztatnak új írókkal, pláne nem fiatalokkal. De ha nálam fiatalabbaknak (pl. Szűcs Vanda) sikerült, nekem miért ne sikerülne?

Mit gondoltok, melyik könyvkiadónál lenne érdemes próbálkoznom ilyen fiatalon, fantasy regénnyel?

Előre is köszönöm! Megkérnék mindenkit, hogy kulturált hangnemben írjon. :)



2014. márc. 5. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a publio kiadót. Ingyen fel lehet tölteni, te választod meg a borítót, és ha nem sikerül az alaki feltöltés 5000 ft. - ba kerül körülbelül a formázás.

Itt megrendelhetsz nyomtatott verziót is, és csak annyit kell kifizetned amennyit vesznek . Ha nem kérnek az olvasók nyomtatottat akkor nem nyomtatnak. Így nem kell visszavásárolnod az el nem adott példányokat. E - könyv formájában viszont letölthető azért az árért amit te szabsz meg.

2014. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!