Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak engem idegesít ez?

Csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő, hogy annyi csodálatos LMBT könyv van, de a kiadók nem merik kiadni, mert félnek, hogy nem fogjáj megvanni -.-'' honnan ez?? Az olvasók már végre kezdenek nem visszamarandottak lenni és a múltban élni. Annyi nagyszerű LMBT könyvek vannak, amik végre felnyithatnák a homofóbok szemét, de a kiadók félnek kiadni ilyen könyveket...Éljen Magyarország! -.-

2018. nov. 19. 20:09
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom ez a kérdés nekem szólt, az 5-ös és a 13-as kommentem után.

Ugyanezt tenném az elkövetőkkel is, valószínűleg bosszút állnék rajtuk, amint megtudnám, hogy kik tették.

De!!!: Nem azért, mert nem fogadják el a melegeket, hanem azért mert bűnt követtek el, azért mert embert öltek.

2018. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
66%
Azért lehetnétek kicsit megértőbbek a homofóbokkal is. Senki se tehet arról, hogy mitől fél, hogy mitől undorodik. A klausztrofóbiások se tehetnek róla, hogy nem szeretik a zárt helyeket, és ugyanígy a homofóbok se tehetnek róla, hogy ők meg nem szeretik a melegeket. Ha ebből az ellenszenvből nem következik direkt gyűlölet, agresszió, akkor miért nem lehet ezt elfogadni, tolerálni?
2018. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Oké, vannak melegek.

És?

Senkinek nem kötelező elfogadni őket. Ha magukban morognak, hogy "fúj, undorító", de nem bántják őket, ugyanúgy megtehetik.

Feleslegesen hergeled magad.

2018. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Tulajdonképpen emberek ők is. Mégha aberráltak is.
2018. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Magukban?? Mondd, ki tűri el, hogy úgy beszéljenek róluk mint egy mosottszarról? És oké, mert én nem veszem magamra, mondjon amit akar. De mi van ha már nem csak verbálisan megy?? Talán szaladjak el? Üljek sarokba amíg megver mert ő nem tehet róla hogy fél tőlem? Te jó isten :D
2018. nov. 19. 21:35
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Épp, hogy te veszed magadra, már a Politika rovatba is elkezdtél hisztizni.

És nem érted.

Bárki gondolhat bárkiről bármit. Joga van hozzá, amit nem vehetsz el.

A gondolat és tett között van egy borzasztóan nagy szakadék. Neked pedig ezt kéne megértened.

2018. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Te jó ég :D én inkább innen kiszálok...ha külföldiek látnák hogy a magyarok mennyire agyhalottak nem tartanának minket ennyire fent.
2018. nov. 19. 21:39
 28/49 A kérdező kommentje:
Az anyucid a szerencsétlen :D
2018. nov. 19. 21:40
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Az a baj, hogy te itt már kevered a homofóbiát és bűnözést.

Vannak olyan homofóbok, akik egyszerűen csak nem fogadják el a melegeket és kerülik őket, hányinger jön rájuk ha meglátnak két fiút vagy két lányt smárolni.

És vannak olyan homofóbok is akik megverik a melegeket, vagy úgy beszélnek velük, ahogy egyik ember a másikkal nem beszélhetne.

A kettőt ne keverjük össze, az előbbi csoportba tartozó emberek nem ártanak senkinek, míg az utóbbiak már bűnt követnek el, vagy fizikai vagy erkölcsi értelemben.

2018. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Áruld el: miért agyhalott bárki, aki válaszolt?

Gondolni bárki gondolhat bármit.

Tenni nem tehet bárki, bármit.

Te vagy itt a legnagyobb gyűlölködő, a LMBT közösség szégyene, mert te és az ilyen önjelölt szónokok hoznak rosszt hírt a melegekre.

2018. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!