Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak engem idegesít ez?

Csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő, hogy annyi csodálatos LMBT könyv van, de a kiadók nem merik kiadni, mert félnek, hogy nem fogjáj megvanni -.-'' honnan ez?? Az olvasók már végre kezdenek nem visszamarandottak lenni és a múltban élni. Annyi nagyszerű LMBT könyvek vannak, amik végre felnyithatnák a homofóbok szemét, de a kiadók félnek kiadni ilyen könyveket...Éljen Magyarország! -.-

2018. nov. 19. 20:09
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
81%

"ha külföldiek látnák hogy a magyarok mennyire agyhalottak nem tartanának minket ennyire fent."

Kiket? A melegeket vagy a magyarokat? És hol fent?

2018. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Kész szégyen, ami itt folyik :D pedig azt hittem azok az emberek akik olvasnak ettől okosabbak:D na én mentem. És a homofóbok üzenem, hogy itt vagyunk, lesz pride is és boldogabbak vagyunk, mint gondoljátok.
2018. nov. 19. 21:43
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vagy, miért a Gyakorin gyűlölködsz? :)
2018. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam hogy a külföldiek fent tartanak. Én azt hittem a külföldiek azért jöttek ide a gyáraikkal, mert olcsó a munkaerő, és kihasználnak.
2018. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Aki boldog, az nem gyakorin kér megerősítést az elégedetlenségéhez.
2018. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
80%

Legalább kiderült a válasz a kérdésre:

"Csak engem idegesít ez?"

Igen. :)

2018. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
42%

undorítóan erőltetik az egész baromságot. SENKI se fogja CSAK AZÉRT elfogadni ezeket a mentálisan roggyantakat mert a csapból is ez folyik. sőt, még jobban fogják őket rühellni, azok akik eddig is ezt tették. akik meg eddig is elfogadták őket, azoknak nem kell hozzá könyv. amúgy meg nem, nem csak Magyarországon nincs ilyen, képzeld el én Angliában élek és egy darab ilyen szemetet nem láttam még könyvesboltban (hálistennek), pedig szoktam járni. de ha meg így is el tudod olvasni ezeket a "csudálatos" műveket, akkor meg mit érdekel hogy kiadják e? ps, ezzel az ostoba, erőszakoskodó stílusoddal senkit se fogsz meggyőzni hogy neked van igazad. mint látod senkit se érdekel a téma. és talán pont ezért nem adnak ki ilyet, hmm? érdekes mi? olyan könyveket adnak ki amik érdekesek a közönség számára?? de meglepő.

és jól mondják az előttem szólók is. MIÉRT olvasná el ezeket egy olyan aki ki nem állhatja őket?? és akkor mégis hogy akarnád őket "megtéríteni", hogyha EL SE OLVASSÁK? esküszöm a legtöbben azért utálják ezeket, mert ilyenek vannak a közösségükben mint te.

2018. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
8%
a prájdotokkal meg még inkább magatok ellen fordítjátok a normális embereket, csak szólok. vicces mennyire bírsz pattogni, ahhoz képest hogy olyan rohadt boldog meg elégedett vagy. létezzetek csak, legalább van kit agyonverniük a kigyúrt kopaszoknak 🤣
2018. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
84%
Kezdem úgy érezni, hogy a kérdés egy homofób troll kérdése volt, aki most a kommentelők között éli ki magát a többi profiljáról.
2018. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
27%

"Kezdem úgy érezni, hogy a kérdés egy homofób troll kérdése volt, aki most a kommentelők között éli ki magát a többi profiljáról."

Miért? Olyan hihetetlen, hogy a nagy többség hetero?

2018. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!