Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram Latosca alól kicsúszott...

Avram Latosca alól kicsúszott a talaj?

Figyelt kérdés

Már 1000x elhitette, hogy ő be fog robanni. Oké, hogy szült, de más is és már vagy 1 éve. Vagy szülés utáni depressziója van? Ma èlőzött és annyira furcsa. Mintha nem is önmaga lenne. Hiába fogyott, de annyira nincs elemében mint régen és nem előnyös az új külseje sem (szerintem). Csak hajtogatja a következő kifogásokat és azt, hogy ő akarja csinálni, ha már egyszer ennyi mindent elért. Az igaz, hogy vannak felirakozoi, de mások is törnek fel, mint a talajvíz. Ő már olyan mint aki ezt fel is adta. A férje az élőben valami szörnyű volt. Mint aki lenézi őt a csacska videozasert. Mondjuk ha nem csak ő keresne a pénzt ejjelnappal, biztos nem lenne ilyen lesz@rom.

Vélemény? Csak aki követi légyszi! Vagy valamikor követte jobban!



2021. jan. 17. 17:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Utolsó ez sajnos nem fogja hozni a kattintasokat, és ő ezt két okból csinálja: pénz és magány. Szerencsétlen nő, ha lennének valódi szerettei, meg tudná velük beszélni a dolgait. Inkább felvesz egy ilyen igénytelen videót. A fele a könyv eladásról szól. A nyitó kép pedig annyira ízléstelen ehhez a témához.

Én továbbra is tartom, hogy ez a nő iszonyat, hogy le van csúszva. Vicc, hogy régen a vakolattal verte a nyalat magára, most meg lóg mindene a kezén a bőr, a tokaja, a melle, hasa mindene. Legalább a szaros filtereket feltehette volna. Kényszeresen pofazik. Ennek ilyen televíziós eladásokat kellene csinálni, ott kényszerből tolhatna a hülyeséget.

2021. jan. 19. 20:16
 22/29 A kérdező kommentje:
Basszus belenéztem ebbe a videóba, most hozza fel a youtube mindenféle fogyatékos, unatkozó, noname YouTuber videóját, aláírva hogy avram Latosca nézői ezt nézik pff... Ebből is látszik, hogy micsoda nívós szintet képvisel. Jó helyre keveredtem.
2021. jan. 19. 20:59
 23/29 anonim ***** válasza:
53%

20/22 lepattintottál,mikor írtam neked,hogy minden avramos gyk-kérdéshez hozzászólsz mert felismertem ,hogy minden mondat után ; -jelet teszel.

Most látom egy csomó kérdés van kint amihez te mindig hozzászólsz.Egy nagyon irigy beteg ember vagy..ennyi időd és energiád van fikázni avramot?neked is elég unalmas az életed...

2021. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Na mer' a te életed az maga a csoda! Kiszólt a lyuk a gödörből!
2021. jan. 22. 19:58
 25/29 anonim ***** válasza:
28%
Menj nyalni neki, ő úgyis csak a nyalást szereti az oldalán!
2021. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Na jahhhh
2021. jan. 22. 20:42
 27/29 anonim ***** válasza:
100 nap mulva műtik a seggét kitette instastoryba!!!!🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2021. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki aki megvette a könyvét, szponzorálta avram új seggét 😛 nice!
2021. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is rájöttem, hogy sajnos ő nagyon nem önazonos. Van a duma, meg a tények. És mióta felszínre hozta, hogy bbl műtétje lesz, én azt mondtam,nem én ilyen embert nem követek. De ő nem fogja ezt belátni, mert csak a saját feje után megy.
2021. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!