Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram Latosca alól kicsúszott...

Avram Latosca alól kicsúszott a talaj?

Figyelt kérdés

Már 1000x elhitette, hogy ő be fog robanni. Oké, hogy szült, de más is és már vagy 1 éve. Vagy szülés utáni depressziója van? Ma èlőzött és annyira furcsa. Mintha nem is önmaga lenne. Hiába fogyott, de annyira nincs elemében mint régen és nem előnyös az új külseje sem (szerintem). Csak hajtogatja a következő kifogásokat és azt, hogy ő akarja csinálni, ha már egyszer ennyi mindent elért. Az igaz, hogy vannak felirakozoi, de mások is törnek fel, mint a talajvíz. Ő már olyan mint aki ezt fel is adta. A férje az élőben valami szörnyű volt. Mint aki lenézi őt a csacska videozasert. Mondjuk ha nem csak ő keresne a pénzt ejjelnappal, biztos nem lenne ilyen lesz@rom.

Vélemény? Csak aki követi légyszi! Vagy valamikor követte jobban!



2021. jan. 17. 17:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Mi ez a lopos story? 😱
2021. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%

osszeraktam a kepet errol a norol!!!

mar 1000x olvastam itt, feltunt, hogy idorol idore felbukkan a neve.

o irja ki, o generalja hogy beszeljenek rola!!!

szvsz meg akar elni a netes eletbol és kezzel labbal kuzd erte de nem megy neki

tartalmat nem gyart, semmitelen konyv.. na hagyjuk

zavarja hogy mas influenszerek jonnek fel, o meg nem és itt irogat direktbe!!!

megneztem egy ket videot, kivetel nelkul imad az utalokra koncentralni, utalkozni, utalokra reagalni és itt ezen az oldalon is ez elteti ot, hogy leirjak neki mekkora egy kaka és hogy utaljak

uzenem neked hogy azt hiszed dorzsolt vagy de a norbi is befurdott ezzel a taktikaval, mert miota kivivta a nepharagot nem megy neki jol az uzlet

gyakorin probalkozni azt jelenti hogy add fel az egeszet szerintem

2021. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Lopós sztori: feltette sztoriba, hogy bekaphatjak a rendőrök, ő, hogy szokott energia italokat, söröket lopni. A csomagokbol egyet csippant le az onfizetos kasszánál. Gyorsan le is vette, mert kapta az ívet érte rendesen. Odairtak neki, hogy Pesten is ruhákat, táskákat lopott, azt is egyből letörölte, azóta ezeket sok helyen olvastam már. Egy volt eladó is megosztotta instan, hogy pont az ő boltjukbol kísérték ki bilincsbe, valami barátnős osszejatszos bűnözést csináltak. Csakhogy minden eltűnt, ami erről szólt, minden le lett törölve, hacsak valaki le nem mentette. Ezek után egy csomóan kikovettek, hogy a drága táskát felteszi, de lopni tud.. ennyi röviden. Senki nem tudja bebizonyítani pontosan, csak az, aki ezeket látta amikor felkerültek. Elég sokan láttuk. De eszembe nem jutott volna lementeni, éppen eléggé le voltam döbbenve..
2021. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Igen én is tudok ezekről, hiphop eltűntek! Szándékosan rak fel érzelgős tartalmakat. Manipulál! Van esze mi?.....
2021. jan. 18. 10:47
 15/29 A kérdező kommentje:
Amúgy ha alaposan odafigyeltek az élő vége felé, azt nyilatkozta, hogy ő nem hagyja veszni azt, amit a neten felépített. Ebből látszik, hogy neki ez "csak" egy munka. Munkakent tekint minden követőre és minden egyes beletett energiába. Ez a könyv, azért született, hogy anyagilag jól járjon. Különben ingyen is kiadhatta volna pdf formátumban. Nem kell ehhez könyv. Ugyanez a videókkal, fizetős YouTube csatornát akart, korábban bogreket árult. Úgy tűnik az se nagyon mehetett. Az egész tartalmat pénzügyi végiggondolas mentén csinálja plusz onfenyezes, hogy őt dicserjek a szekta hívők.. mondjuk még mindig jobb "munka" ez mint ellopni más tulajdonat..
2021. jan. 18. 12:10
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Egy videóját láttam ennek a nőnek de annyi elég is volt belőle. Borzalom. Remélem a fiataloknak nem ez a követendő példa. Azt se érdemli meg hogy beszéljetek róla...
2021. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Azert ilyen mert azert biztos megviseli a papoja halála. Ő is ember. Viszont mi a f.sznak rakja ki ennyi embernek; hogy neki meghalt a papája? Mi közünk van ehhez? Ja újabb dolog; ami miatt nem kell rátok fecsérelni az időt videókkal :))) Most a könyvből van lóvé; azt intézi. Azt; hogy fogyott? Hmmm; ti mit láttok? Ahogy helyezkedett a széken én azt láttam; hogy nagyon nagy a hasa. De ezert nem bántom; meg nem is akarom. Csak nekem nem szinpi; az volt; de annyira elvitte magát. Meg ez a mindig azt hangoztatom; hogy gazdag vagyok; szép; szebb; mint ti. És akinek nem szinpi; az már halálosan irigy rá; nekem ez nagyon nem adja. Pedig mint tudjuk 100 szor jobb módú ember létezik tőle; akik nem azon agyalnak; hogy hogy kellene egy karton energiaitalt és sört egy áráért megvenni. Nekem az ilyen ne adja elő; hogy tele van zsével. Felnőtt anyuka elvileg ; és ilyeneket posztol :/ Számomra hiteltelen. Több arca van neki; és ezek vivják a harcot benne. Én inkább rendbe raktam magam lelkileg és utána folytatnám ezt az egész youtuberkedést. Most kicsit vissza vett magából; ami talán egy kis pozitívum.
2021. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Már rég kicsúszott! Már az elejétől hazudik. Akkor is fikázták a teste miatt; erre; ha emlékeztek felrakott egy fürdőruhás képet; ahol az ajtófélfán csüng. (Gondolom így laposabb volt a hasa:))Mindenki elhitte; hogy nem is olyan duci; mit ahogy hitték. Utána jött a Fanni zéró és megmutatta; hogy ilyen volt ilyen lett. Kb lógott a nadrágra a hasa. Mondom akkor most melyil vagy te?? Egy hónapja még modellként pózolt az ajtofélfán; aztán meg elakarod adni Fannyzerot; azt már csüng a hasad? Full kamu a nő!
2021. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Van az a pénz, amiért korpasodik a haja!
2021. jan. 19. 12:40
 20/29 anonim ***** válasza:
9%
Én nem utalom; viszont most néztem meg az új videóját és nekem már nagyon unalmas Avram. Ezért kikövettem. Lehet jobban jár; ha folytatni akarja; hogy könyveket ír; magáról. Az hitelesebb is; meg a rajongóinak bejönne. Szóval avram egy jó tipp. Anyuka vagy nincs időd már úgy élni a youtuberkedest; ahogy eddig; hiszen anyuka vagy. Megértem! Viszont ha írni akarsz irj magadról; miket éltél meg; mi segít neked. Ne ilyen hulye kamu címeket adj egy könyvnek. Ez eleg gagyi marketing volt. Az oldalad kisérő szövege is egy ámítás. Írj már normális tartalmat felnőtteknek; tiniknek egyaránt. Hogy éled meg ezt azt; neked mi segített; ne azt hogy hogyan legyen tokeletes. Hogyan vészeld át a gondokat; én így.... Sokkal érdekesebb és szimpatikusabb. Vagy csinálj ilyen videókat. Kicsit megváltozik a tartalma az oldaladnak; de ujra érdekessé valhatsz; és akkor erre nem kell rákészülnöd; hanem spontán mondhatod; neked mi segített adott helyzetben. Ezzel segíthetsz is másnak és sokkal szimpatikusabb vagy az emberek számára; mert nem arra irányítod a figyelmed; hogy te milyen májer csaj vagy; hanem; hogyan teszed jobbá az életed és még te is fejlődsz! Én kívánom; hogy lépj ki ebből a tökéletes vagyok szerepkörből és mutasd meg végre a lelked;)
2021. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!