Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a fene jó a bts-ben??

Mi a fene jó a bts-ben??

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, ez a nagy bts-ről hype. Sokáig nem is hallottam róluk, de amikor rájuk kerestem, elkapott a hányinger. Vagy 6 db lányos kinézetű feltételezhetően ferde hajlamú "fiút" láttam. Megnéztem tőlük vagy 5-6 zenét, közülük a dynamite volt az amire azt mondom, hogy elmegy, de ott is túl sokszor ismételgetik refrént, illetve az autotune is zavaró benne. Először azt hittem, az a fiú a lógós fülbevalóval lány, utána kerestem és akkor tudtam meg, hogy fiú. Az összesnek rettentően idegesítő gomba feje van ezzel a hajviselettel, azzal hogy még mindenféle színűre befestik, még rátettek egy nagy lapáttal, illetve amiet a klippekben csinálnak, gondolok itt a kacsintásokra a b*zis nézésre és még sorolhatnám. És most jöhettek a "jó, de ez egy másik kúltúra" dumával, de a legtöbb koraia férfi nem csináltat magának gombahajat és festi be narancssárgára, szürkére, pirosra, zöldre stb... Komolyan mondom, én egyszerűen hányingert kapok tőlük, de nem értem, mások mit szeretnek ezekben a "fiúkban"?

2021. márc. 21. 22:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/138 anonim ***** válasza:
97%

Toxikusság nélkül így tetted volna fel a kérdést.


Mi a jó a Bts nevű bandában?


Elég sokfelől hallottam róluk,de nagyon unszimpatikusak számomra.

Kicsit már idegesít,hogy mindenki róluk beszél. Ti mit szerettek ebben a bandában ? Mi az amiért ennyire tetszik sokaknak?

2021. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/138 anonim ***** válasza:
96%

Mi a fene jó bármi másban?

Mindenkinek tetszik valami valamiért...


(a kinézetükről meg - nehogy azt hidd, hogy mindig önszántukból ilyenek, nagyon sokan gyűlölik amiket rájuk aggatnak, sokszor nem szólhatnak bele még a hajszínükbe sem)

2021. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/138 anonim ***** válasza:
95%

És már megint itt tartunk,basszus komolyan ez kezd gázabb lenni még annál is,amit néhány őrült rajongó leművel és ezt jó magam is rajongóként mondom.


“mi a fene jó a bts-ben?” abban meg mi a fene jó hogy minden héten ilyen kérdéseket generáltok ide? ennyire nincs életetek? eleinte még elröhögtem rajtatok,de most már kezdem azt hinni hogy olyan mértékű gúny és utálat van bennetek,hogy ezzel jobb lenne valahova vagy valakihez fordulni mert ez nem normális..

nem lehetne már leszállni a fiúkról basszus? mi a fenének kell mindig netháborút csinálni meg provokálni az embereket ?

szerintem már ezen kívül van húsz kérdés ahol letisztáztuk ezt a rohadt témát, elég legyen!

2021. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/138 anonim ***** válasza:
100%

12-es egyébként ez rettenetesen igaz.

Meg kell nézni,hogy öltözködnek maguktól "Street style" na az az igazi stilusuk nem az amit fotozason,klippekben látsz,és az kedves kérdező teljesen átlagos.

A koreai férfiak sokkal femininebbek mint itt Magyarorszagon például, semmi értelme a szarmazast támadni emiatt.

2021. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/138 anonim ***** válasza:
91%

Ja meg nem vagy toxikus..nem vagy? nézd már meg mit írtál róluk ember.

Nem tudom hogy,hogyan fér ennyi rosszindulat belétek,de azért örülök hogy legalább a fiúk leszarják a magad fajtákat és kitartóan munkálkodnak továbbra, ilyen emberek ellenére is.

2021. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/138 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy meg nem lepődnék meg ha ezeket az ótvar kérdéseket ugyanaz az ember tenné fel,nem létezik hogy legalább öt embernek nincs élete,folyton itt van gyakszin és itt próbál figyelmet keresni mert valószínűleg mindenki leszarja.

Tudod kedves kérdező, vannak ennél értelmesebb dolgok is az életben,mit szólnál hozzá ha azt mondom, próbálkozz még azoknál?

2021. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/138 anonim ***** válasza:
88%
Meg*
2021. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/138 anonim ***** válasza:
95%
Meanwhile the boys are ✨ glowing ✨
2021. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/138 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon egyszerű a válasz. Tudod mitől népszerűek? Pont attól amit leírtál. Valakinek tetszik. Neked nem. Másnak igen. Ízlés dolga. Lehet h a legtöbb koreai nem ilyen, de nem is ők a népszerűek hanem a BTS. Egyébként ez egészet azért csinálják mert a nyugatnak ez kell. Látod. És működik.
2021. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/138 anonim ***** válasza:
16%
A tizenéves kislányok rajonganak értük,majd kinövik ezt is,mint anno az emo korszakot és jót nevetnek magukon.
2021. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!