Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyennek tartjátok Rimóczi...

Milyennek tartjátok Rimóczi Zsófi párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

Én nagyon példaértékűnek tartom, hogy anno, mint két elveszett fiatal találkoztak. Aztán évek múltán együtt indultak el a vegán, fenntarthatóbb élet felé. Közös, jól menő vállalkozást indítottak, egy meghitt, elvonulós helyen telepedtek le. Az első gyermeküknek ültettek egy fát, a másodikat nevelgetik most. Olyan meghittnek és örömtelinek tűnik, mint akik egymásnak vannak teremtve. Szerintem ez példaértékű és inspiráló. És ritka, hogy ennyire egy cél felé fejlődik egy pár. Minden közös kép is olyan szép róluk.


Ismertek még ilyen irigylésreméltó kapcsolatokat az influencerek között?



2021. nov. 22. 19:12
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Néhol kicsit álszentnek látom őket. Úgy adják elő, hogy az életvitelüket a semmiből teremtették meg, megdolgoztak érte 100%-ban. (Annak ellenére,hogy vegánok,stb többe kerül a háztartásuk egy átlagosnál: rengeteg gyümölcs,zöldség.. -->persze ez nem negatívum). Viszont mint kiderült elég nagy hátszéllel rendelkeznek, politikus, polgármester családtaggal, így kicsit már elgondolkodtató, hogy valóban 100%-ban az ő érdemük e minden. (Nem gond az, ha valakit támogatnak, viszont akkor nem kell előadni, hogy a nulláról el lehet kezdeni egy céget 20 évesen,utazgatni, majd utána felépíteni egy házat)
2021. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy "ugrasszuk ki a nyulat a bokorból poszt" ugye? Nyálasan nyájasan túl van tolva, hátha valaki lecsapja a labdát majd a kérdező helyett, aki többet tud Zsófiról, mint bárki. Szánalmas
2021. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Ellenpéldák:Gabby Petito - Brian Laundrie


Bianca Devins - Brandon Clark

2021. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
79%
Egy kapcsolatot sem tudok irigyelni. És a leírás alapján ez valami nyálas mainstream "siker" történet, amiben semmi érdekes nincs. 2/10 legjobb esetben.
2021. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
33%
Who the f*ck is Zsófi?
2021. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
85%
Fogalmam sincs, ki az a Rimóczi Zsófi, de nekem is Gabby Petito és Brian Laundrie példája ugrott be arról, amit leírtál. Látszatra lehet minden meghitt, inspiráló és irigylésre méltó, de hogy mi van a felszín alatt, azt csak ők tudják.
2021. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
84%

Életemben nem hallottam róla, de kérdező, ugye tudod hogy amit az Instagramon látsz az k.rvára nem a valóság, ugye? :D


Ez egy platform, ahol azon versenyeznek az általad csodálatra méltó emberek, hogy ki tud irigylésre méltóbb kamu életet felmutatni. Közben meg ezek az emberek 90%-a depressziós. Erről nyugodtan olvasgass tanulmányokat. Az instagramnál nagyobb kamuoldal a világon nincs. A legdurvább, hogy ők az ilyen naiv emberekből élnek, mint te, kérdező.

2021. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Ó, azt nem tudtam, hogy most lehet, hogy szétmentek. :O Meg a politikus családtagról sem tudtam. Nem követem őket napo gyakorisággal, csak néha rájuk mézek, de már több éve tudok létezésükről.


A második gyereket úgy értettem, hogy az elsővel elvetélt valamelyik utazásuk alatt, és ami akkor kijött Zsófiból, azt haza hozták, elásták és ültettek rá egy fát.


Viszont közben eszembe jutott, hogy Szabó Hédi és Herczeg Soma kapcsolata talán még egészségesebbnek és példaértékűnek látszik mint Zsófiéké. Meg földhöz közelibbnek. Róluk mit gondoltok?

2021. nov. 23. 07:31
 19/45 anonim ***** válasza:
61%
ezt tuti direkt csinálod :D :D
2021. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
61%
Ne etessük a trollt
2021. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!