Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyennek tartjátok Rimóczi...

Milyennek tartjátok Rimóczi Zsófi párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

Én nagyon példaértékűnek tartom, hogy anno, mint két elveszett fiatal találkoztak. Aztán évek múltán együtt indultak el a vegán, fenntarthatóbb élet felé. Közös, jól menő vállalkozást indítottak, egy meghitt, elvonulós helyen telepedtek le. Az első gyermeküknek ültettek egy fát, a másodikat nevelgetik most. Olyan meghittnek és örömtelinek tűnik, mint akik egymásnak vannak teremtve. Szerintem ez példaértékű és inspiráló. És ritka, hogy ennyire egy cél felé fejlődik egy pár. Minden közös kép is olyan szép róluk.


Ismertek még ilyen irigylésreméltó kapcsolatokat az influencerek között?



2021. nov. 22. 19:12
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
82%
Hédi és Soma kapcsolata szerintem 10x valódibb,mint R. Zsófiéké.
2021. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Igen. Jobban belegondolva én is ezt tartom valószínűnek #21. :)
2021. nov. 23. 12:11
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
"A második gyereket úgy értettem, hogy az elsővel elvetélt valamelyik utazásuk alatt, és ami akkor kijött Zsófiból, azt haza hozták, elásták és ültettek rá egy fát." wtf. példaértékű.
2021. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
85%

Soma is lehet valódi, Zsófi is és Hédi is, de én még egyikükről sem hallottam egy szót sem.

Az megvan,hogy az influenszerek csak egy képet tolnak eléd? A minap Amerikában megtalálták egy influenszer lány holttestét, akit a vele együtt influenszerkedő baratja gyilkolt meg. Mindenki meglepődött, hiszen olyan szépek voltak együtt és boldognak tűntek. Szerinted az a harmónia valódi volt?

2021. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim válasza:
91%
Hedieknel is lesz még kva anyad
2021. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod vagy hogy érted #25? Belegondolva, Hédiék szerintem régebb óta, meg jobban tinikoruk óta vannak együtt.
2021. nov. 23. 23:36
 27/45 anonim ***** válasza:
87%
Elmenve amellett, hogy a kérdés provokáló trollkérdés, szerintem teljesen egyéttelmű, hogy Zsófiék elváltak és ő most külön él a kislánnyal. Továbbá ok, hogy ősanyáskodott egy csomót, de nem állította, hogy nincsenek/nem voltak gondjaik a házasságban, csomót írt ezekről.
2021. nov. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
79%
Hédi full lekezelő csóri Somával, néha borzasztó hallgatni ahogy beszél vele.
2021. nov. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
79%
Ki a bánat az?
2021. nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

#27: Az, hogy kis súrlódások vannak, teljesen természetes minden kapcsolatban. De onnantól, hogy ezeket mindig megoldják a felek, mert valóban együtt akarnak lenni és dolgozni a kapcsolatukon mindketten, az példaértékű, és így kell érteni a kiírásom. Oké, hogy most különköltöztek. Akkor látjuk, hogy mégsem működött nekik olyan jól. De Zsófiéknál, ha visszagörgetsz egy kicsit instagramon, tényleg látod, hogy ilyen tömegtiniből kb. egyidőben fejlődtek erre a vegán, ősanya stb. útra, és ez tényleg olyan szépnek tűnt nekem. Mert sokszor az van ugye, hogy elkezdenek változni a felek, de teljesen különböző irányba, amikor már a kapcsolatot se érdemes folytatni. Náluk meg együtt, közösen történt ez a mértékű életmódváltás.

És a vállalkozásukat is menőnek tartom, hogy ki tudták építeni, és nem kevés pénzt kerestek vele. (Ezt csak gondolom onnan, hogy egy-egy esküvőre többszázezer az, hogy kirendeled őket, filmet forgatnak, azt megvágják kisfilmben. És sokszor nagyon tele szoktak lenni, néha írták instagramra, hogy márcsak félév múlvára van időpont (de persze lehet, ez is csak azért lett kiírva, hogy FOMO érzésed legyen, mert mindjárt lemaradsz). Ha csak heti 1 esküvőt vállalnak, akkor még kb. átlagos kereset kettőjükre nézve, de heti 2 vagy 3 esküvővel már azért elég jó fizu tud lenni.)

2021. nov. 25. 08:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!