Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyennek tartjátok Rimóczi...

Milyennek tartjátok Rimóczi Zsófi párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

Én nagyon példaértékűnek tartom, hogy anno, mint két elveszett fiatal találkoztak. Aztán évek múltán együtt indultak el a vegán, fenntarthatóbb élet felé. Közös, jól menő vállalkozást indítottak, egy meghitt, elvonulós helyen telepedtek le. Az első gyermeküknek ültettek egy fát, a másodikat nevelgetik most. Olyan meghittnek és örömtelinek tűnik, mint akik egymásnak vannak teremtve. Szerintem ez példaértékű és inspiráló. És ritka, hogy ennyire egy cél felé fejlődik egy pár. Minden közös kép is olyan szép róluk.


Ismertek még ilyen irigylésreméltó kapcsolatokat az influencerek között?



2021. nov. 22. 19:12
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
De mondjuk Soma statisztikával vagy ilyesmivel foglalkozik. Meg a podcast adásaikban azért látni, hogy nemcsak mézés mázos nevetgélős beszélgetésük van, hanem tényleg tudnak vitatkozni kultúrált keretek között. Annyi, hogy sokszor van szó sztárokról meg realityshowkról az előadásokban, aminek nem látom sok értelmét, de ez most mellékes a kapcsolatuk szempontjából. Náluk az az érdekes, hogy tini koruk óta együtt vannak. (Zsófiék szerintem már idősebbek voltak, illetve Laci nem biztos, mert ő kb. 25 éves lehet most, emlékeim szerint 96-os. Hédi és Soma is már idősebbek ennél.)
2021. nov. 25. 08:15
 32/45 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem úgyse láthatsz bele teljesen az életükbe, mindegy mit kommunikálnak kifele, valami biztosan rejtve marad és ez így is van jól. Meg részben üzleti érdek, hogy hiper-szupernek láttassák magukat, ami meg felvállalt gyengeség, az mind mostanában trendi téma, nem feltétlenül valós küzdelmek. Pl. Body positivity, meg mostanában ez a “nincs rendben a házasság de teszünk érte” dolog is menő, lásd nyerő párosban kb. Mindenki…illetve ha szakítás van, vagy válás az is titokban, vagy pedig boldogan, békésen, azt véletlenül se vallaná be senki, ha cirkusz van.
2021. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem irigylésre méltó az a párkapcsolat, ahol a saját Instagram profilodon a neked szóló kommentekre a férjed válaszolgat a saját nevével.
2021. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
62%
Eltűnt a válaszom… bár nem értem miért. Két lányt írtam akiket en követek. Az egyik LT a másik SZKA. Szerintem példaértékű a kapcsolatuk. A második középiskolában ismerkedett meg a férjével, és már jóval harmincon felül vannak. Az első lány kapcsolatában is látszik a harmónia, nem hivalkodnak vele, szépek együtt. Nincs erőltetve a nagy boldogsagmutogatas egyiknél se.
2021. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
#34 leírod a nevük esetleg privátban? Nem ismerem őket monogram alapján.
2021. nov. 25. 19:46
 36/45 anonim ***** válasza:
59%
Te mi vagy te kérdező, valami pszichológus, hogy mindenkiről ránézésre megmondod mennyire boldog? :P
2021. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, hogy S. Kata kirakott egy csomó szerelmes, meghitt képet, leírást, majd másnap bejelentették, hogy elválnak. Az összes influencer ezt csinálja, hogy a szakítás pillanataig azt mutatja, hogy mennyire boldog a másikkal. Aztán hirtelen vége, eltűnnek a képek es az emberek sajnalkoznak a posztok alatt, hogy pedig ők álompár voltak!!!4!

Egy kapcsolat felbomlásáig vezető út hosszú, az influencerek mégis az utolsó percig azt mutatják, hogy milyen király minden, imádják egymást. Lehet hetek óta külön szobában alszanak, de a poszt akkor is kimegy.

Szerintem nem érdemes túl sok időt pazarolni idegenek kapcsolatára. Nem a valóságot látod a közösségi oldalakon.

Még én is, pár száz követővel a boldog pillatanokról rakok ki tartalmat, nem arról, amikor szar minden.

2021. nov. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes látni mennyien hiszik azt amit instán látnak az a valóság ( még akkor is ha ez most trollkodás - kérdés - volt).

Ilyen volt, amikor Hódi meg B. szakított, esküvő lefújva srác elköltözött, de P.oldalán még mentek ki a reklám posztok készülődéssel kapcsolatban, amihez mindenki tapsikolt ah' imádtam. Aztán, amikor szomszédok, újságírók stb által kiderült akkor 2 sorban elismerte, hogy ja hát igen bocsi hetek óta nem vagyunk együtt.


Kamu világ az insta teljesen mindegy kiről van szó. Pénz beszél és a látszat dolgok.

2021. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
84%
Szerintem nem mindenkinél az. Én azt látom, hogy azoknál, akik a legjobban akarják mutatni a nagy boldogságot a párjukkal/férjükkel, azoknál van a legnagyobb baj. Lásd HV pl. De aki nem mutogatja, csak csendben elvannak, azoknál nem szokott gáz lenni.
2021. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
73%

#39


De azoknál is szokott csak nem tudod meg azt sem, mert (helyesen) nem tolták a kamu "túl" tökéleteset sem az arcodba.

2021. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!