Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyennek tartjátok Rimóczi...

Milyennek tartjátok Rimóczi Zsófi párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

Én nagyon példaértékűnek tartom, hogy anno, mint két elveszett fiatal találkoztak. Aztán évek múltán együtt indultak el a vegán, fenntarthatóbb élet felé. Közös, jól menő vállalkozást indítottak, egy meghitt, elvonulós helyen telepedtek le. Az első gyermeküknek ültettek egy fát, a másodikat nevelgetik most. Olyan meghittnek és örömtelinek tűnik, mint akik egymásnak vannak teremtve. Szerintem ez példaértékű és inspiráló. És ritka, hogy ennyire egy cél felé fejlődik egy pár. Minden közös kép is olyan szép róluk.


Ismertek még ilyen irigylésreméltó kapcsolatokat az influencerek között?



2021. nov. 22. 19:12
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
0%
Szóval akkor akinek több követője van a semminél, az tuti sz@r kapcsolatban él. Értem! 😁 Probléma pedig nyilván minden kapcsolatban van (azoknál is, akik nincsenek fent instagramon), de vannak akik meg tudják oldani közösen, vannak akik mennek máshoz, vannak akik elválnak.
2021. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudod értelmezni, amit olvasol teljesen mást írtak előtted, másról beszéltek teljesen egyértelmű.

Zsófi meg már nincs együtt a párjával úgyhogy teljesen mindegy az egész.

2021. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
87%

#39 igen, 1 évig az ment, hogy mennyire komoly a kapcsolata, aztán kiderült, hogy heti 2 napot találkoztak, mert a csávónak nem volt több ideje az elettarsa és többi barátnője mellett.

Ki tudja hány tini vagy nő irigykedett a posztok alapján a kapcsolatára.

Szerintem ezeket el kellene engedni és megérteni végre, hogy a közösségi oldalakon látott posztok nagy része kamu.

Szerintem akiknek tényleg harmonikus, boldog a kapcsolatuk, ők nem éreznek késztetést, hogy folyamatosan bizonygassák. Nem azt mondom, hogy ne posztoljon semmit a másikról, de amikor egyszer szar a kapcsolat, akkor mi az istenért kell az ellenkezőjét posztolni folyamatosan? Inkább fordítsák egymásra az időt és oldják meg a gondokat, ne mindig a külvilágnak szóljon minden..

2021. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

43


Mondjuk ott a mai napig nem értem ( és nem is hiszem el), hogy nem tudott róla...

Egyrészt még én is tudtam van párja - gyereke, pedig nem voltam a betege másrészt azért egy felnőtt nőnek nem tűnik fel, hogy egy év alatt soha nem ugrunk fel a férfi lakásába ( ha nem is alszunk ott), nem lehet neki írni akármikor (reggel - este kilőve) meg heti 2x ér rá? Ugyan!

Az én párom is rengeteget dolgozik és én sem hívogatom percenként, de ne vicceljünk már. Pontosan tudta ő és azért pipult így be, mert nem lépett a doki egy év után sem...

2021. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
80%
Ahogy végigolvastam a kommenteket, pár dolog eszembe ötlött amiket tudok, az egyik hogy Laci 15, Zsófi 18 éves volt a kapcsolatuk kezdetekor, és már előtte is barátok voltak. Szóval még fiatalabbak is voltak mint Hédiék. Egyébként mindig is hitelesnek gondoltam őket és nagyon megbecsültem mert hogy ez mennyire ritka. Főleg azért, mert leírták hogy nem tökéletes, meg hogy egy kapcsolat nem is erről kell szóljon, hanem az együtt fejlődésről és ezzel nagyon együtt rezegtem, de aztán Zsófi egyre kevesebbet posztolt róluk, ami furcsa volt az előtte való nagy, őszinte kitárulkozások után. De azt is megértettem, mert végülis mindenkinek saját joga eldönteni mit oszt meg az életéből. Viszont ezután kevésbé is tudtam vele azonosulni, meg sok dologban megváltozott, úgy látszott újra kezd jobban beilleszkedni a társadalmi, városi légkörbe is, csak már egy másfajta szemlélettel, mint tinikorában. Lehet hogy most kezdi felfedezni jobban önmagát és rájött hogy Lacival talán mégsem egyeznek annyira a dolgok, de ha ezt mindketten így látják és békében végig tudják vinni ezt a nehéz folyamatot, biztos úgy alakítják hogy mindkettőjüknek jó legyen és ha anyu-apu közt béke van, a gyermekük lelke is könnyebben fogja fogadni.
2021. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!