Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik szerint ez a Conchita...

Akik szerint ez a Conchita Wurst Euroviziós éneklő szakállas nőimitátor szuper és jó, azok magyarázzák már el, hogy miért kell ez nekünk, mitől értékes ő, miért kell szeretni, hogy valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, a googleban keresse, számomra elborzasztó egy jelenség, képviselve egy érték nélküli világot.

Valami olyat, amiben egy egészséges ember nem érzi jól magát.

Tényleg ez a trend?

Egy férfi, aki (az még csak elmegy, hogy meleg, hiszen ez a magánügye, és ettől nem rosszabb ember másoknál) nőnek, sőt, luxusribinek van beöltözve, de szakállat növeszt, és énekesnőnek hiszi magát?

Hát könyörgöm! Pár évtizede az ilyeneket még bezárták!

És most ezt akarják trendnek beállítani?

Valami értelmes magyarázat jó volna, hadd tudjam, miért érték ez a ..."lény"?



2014. máj. 9. 23:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/184 anonim ***** válasza:
52%

"...nem a bőrszíne vagy kövérsége miatt fújunk rá, hanem azért, mert segítségre szorul..."

Ha tényleg így gondolod, akkor fújni rá különösen szemét dolog, nem? Azért fújni valakire, mert segítségre szorul? Hol ebben a logika? Egyébként el tudom képzelni, hogy te is - esetleg - segítségre szorulnál, mert a lelki életed esetleg szarul alakul, tele vagy elfojtott problémákkal stb, ahogy sokan mások. Ha így lenne, örülnél neki, hogy ha emiatt lenéznélek vagy utálnálak vagy azt gondolnám, hogy Európát pusztulásba viszed?

2014. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/184 anonim válasza:
85%

Megnyerte...engem nem háborít fel egy kicsit sem sem at öltözete, sem az, ahogy viselkedik, nem foglalkozom különösebben vele


Egy dolog viszont iszonyatosan zavar. Fogadni mernék, hogyha ugyanezt a dalt, ugyanilyen stílusban egy normális, átlagos férfi vagy nő adta volna elő, akkor kb. a 10. helyen végzett volna, mert szép, ok, de semmi különös. Na ők tettek hozzá valami "különöset", és máris szupersztár lett. Abból van rodtul elegem, hogy manapság a nagy egyenjogúságban, és liberális "mindent fogadjunk el" szemléletben pont a természetes ember veszik el. A diszkrimináció nem tűnik el, hanem áttolódik egy másik csoportra. Na ez zavar nagyon.

2014. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/184 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, nem olvastam el az előző hozzászólásokat, úgyhogy elnézést, ha már tárgytalan lenne a komment, vagy valaki már írt esetleg hasonlót.


Pár évtizede az ilyeneket még bezárták? - Dehogy! Nézd meg Izrael 1998-as nomináltját és az Eurovízió akkori győztesét, Dana Internationalt. Igaz, neki nem volt szakálla és a mai napig nőként él, tehát nem reklámfogás volt részéről.


Igazából ez a Conchita nekem is furcsa, főleg azért, mert az énekhangja alapján sem tudom eldönteni, hogy férfi-e vagy nő... Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy ő most transzvesztita, vagy meleg? Az, hogy ő propagálja a melegek elfogadását egy műsorban, egyáltalán nem baj, de az, hogy ezt női ruhában teszi, zavart kelt az emberek fejében, mert így is a legtöbb ember azt hiszi, hogy a transzvesztiták melegek és a melegek transzvesztiták. Ezt óriási marketing bakinak tartom.


Igazából, engem egyedül azért zavar, hogy ő nyert, mert nem önmaga volt a színpadon - felvett egy szerepet, mely szerint Conchita Kolumbia hegyeiben született (járt már ott egyáltalán?), szóval ez csak egy mű dolog, a végén a meghatódós hisztiroham pedig tényleg túljátszott volt... Méltósággal kellett volna, nem pedig úgy viselkednie, mint akit épp akarnak golyózásra vinni. Értem én, hogy boldog, én is az lennék, de túlzás volt. Ezzel az erővel a japán kivetített anime koncert figura, Miku Hacune is nyerhetett volna, az a karakter is pont ennyire mű.

2014. máj. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/184 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy akkor ez a Conchita most férfi vagy nő? Még most sem jöttem rá
2014. máj. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/184 anonim ***** válasza:
100%
Férfinak született.
2014. máj. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/184 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók,


köszönöm mindenkinek, aki értékelhető, puffogásmentes választ adott.


Akkor most legyen eloszlatva pár tévedés, ez itt nem a melegekről szól, és a melegekkel nincs is semmi gond.


Örülök hogy egy LMB leány is megnyilvánult, és értette, amiről szó van, hogy senki nem támadta őket. Miért is kellene?


Az a képzavar azonban, amit ez az ürge összehozott, minősíthetetlen, összezavarja az embereket, és értse már megmindenki, hogy NEM lehet úgy elfogadtadni a másságot, hogy rögtön a legkirívóbb arculattal támadunk.


Dana International szintén nem a legjobb példa, mert amellett, hogy ő nőnek érzi magát, nőként is viselkedik, semmi megjátszás nem volt benne, emlékszem rá, és nagyon jó volt a dala, a Diva is. Valamikor a kilencvenes végén vagy kétezres elején volt, nem tudom.

Nála nem volt képzavar, róla tudtuk, értettük, mit akar közvetíteni.

2014. máj. 11. 01:16
 37/184 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy nem lehet. Sok meleg elhatárolódik pl. a felvonulásoktól és teljesen igazuk van. Ők csak élni akarják a saját életüket és a nyugodt életükhöz nem az járul hozzá, hogy lakktangában rázzák magukat az Andrássy-n a cuki fiúk. Engem pl. nem zavar, ha egy meleg pár megfogja egymás kezét az utcán, netán puszik is elcsattannak - a látványos smárolás és tapizás azonban egy heterótól is taszítana. Szóval, a társadalomban nem úgy kerülnek helyére a dolgok, hogy egy szakállas, kisminkelt férfi euróvíziózik. Sőt, megkockáztatom, hogy a melegellenesség most még jobban fellendül, köszönjék meg a homoszexuálisok ennek a skizofrén osztráknak.
2014. máj. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/184 A kérdező kommentje:

23. Neked külön írok, mert az az indulat, amivel megnyilvánulsz, semmivel nem tesz különbbé téged azoktól, akiket olyannak állítanál be, amilyennek, függetlenül a tényektől.


"Többek között a hozzád hasonló idióta mélydebilek miatt" - nyilvánvaló, hogy kettőnk közül az idióta mélydebil te vagy, mivel te vagy az, aki idejött sértegetni, ne aggódj, ez csak egy szintig megy, a kutyaugatás nem hallatszik a holdba, ahogy mondani szokás.

2014. máj. 11. 01:26
 39/184 A kérdező kommentje:
37.válaszoló egyetértek, pontosan erről van szó ez a botrányos.
2014. máj. 11. 01:29
 40/184 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, igazából ennek a Conchitának az teszi a legjobbat, ha minél többen beszélnek róla. Tenni kell rá szerintem magasról, ha igazán nagy művész, akkor benne lesz a zeneiparban, ha nem, úgyis csak egy cikkely lesz a "tévedések történeteiben", meg pár hétig most ellátja a bulvárt. Ennyi.


Kiváló példa a botránykeltés adagolására: Lady Gaga. Erősen sminkelt, furcsa arcú lányként kezdte, aztán jött a húsruha, a színpadon hányás, a határok feszegetése...Szóval, lehet ezt csinálni, csak ésszel kell az embereknek adagolni. Őszintén, ha a mai Euróvízióban ezt a dalt Gaga énekelte volna el, szakállban, ekkora ügy lenne belőle?! DEHOGY. Mert benne lenne az elvárási licitünkben, mert számítanánk rá. Jómagam nem vagyok egy nagy Gaga rajongó, de szerintem szuper az a marketing, ahogy felépítették őt és elfogadhatóvá tették az extremitását. Ez a fiú nincs felépítve, nem tudjuk ki ő, mi a célja, mit akar elérni, tud-e zenét szerezni, nem tudjuk "megfogni", mert nincs definiálva. Visszatetszést kelt és az emberek nagy része nem fogja venni a fáradtságot arra, hogy utánanézzen, ki ő. Neki, mint -urambocsá művésznek- kellene bemutatni magát a közönségnek, nem nekünk találgatni, hogy ki ez és mit akar...

2014. máj. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!