Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi felesége?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon ismertem őket, múltkor belefutottam egy insta live-ba, ahol a felesége még meg volt sértődve, hogy nyáron Balatonhoz mennének a kisbabával, és nem Dubajba. Majd hosszú időn ez volt a téma, hogy nem fog belföldi helyekre menni, inkább repülővel mennek majd Dubajba.

Máskor is így viselkedik? Nektek mennyire szimpatikus?


2019. febr. 15. 13:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/291 anonim ***** válasza:
100%

#29: Pedig igaza van a kérdezőnek. Tegnap estefele is volt élő amit láttam akkor mikor ment, viszont nem hagyta fent azt sem, ahogy a ma délelőttit sem, mikor sétáltak Lorával az utcán.

Nyilván szokott fenthagyni néhányat,te azokról tudsz ha mindig csak visszanézed és nem valós időben nézed. Ami nincs lementve arról nem is tudsz. Logikus.

De ha a mai délelőttit látod lementve akkor profi vagy!

2019. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/291 A kérdező kommentje:
Lényegtelen. Hagyjuk ezt szerintem :)
2019. júl. 6. 23:11
 33/291 anonim ***** válasza:
0%
Aranyos meg minden de nekem nem kéne feleségnek.
2019. júl. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/291 anonim ***** válasza:
79%
Már jódolgában nem tud mit kitalálni. Cérnával szedeti a szemöldökét.
2019. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/291 A kérdező kommentje:
Mostanában már nem nagyon van live, nem rak ki sok storyt. A haját festette talán, szemöldökét szintén. Korábban ezekre mindig azt mondta nem tervez semmi ilyesmit. Bár szerintem most szebb. Viszont Kulcsár Edináékkal már nincs közös kép, az új nagy barátnője valami Inez. Őt nem ismerem. Gyakran változnak a nagy barátai úgy látom. Bár ha Sarka Kata szülinapi buliján volt ott múltkor, már semmin nem lepődök meg. Viszont a tegnapi budapesti Bryan Adams koncertet is úgy beharangozták mindketten, hogy ott lesznek kint családdal, menjen mindenki, találkozni is lehet majd velük. Erre Tibi kitett egy képet, hogy indul koncertezni. Szerintem kint sem voltak ìgy a Hősök terén. Nem értem minek folyton kamuzni.
2019. szept. 29. 11:28
 36/291 anonim ***** válasza:
100%

Fhuu... ez a nő tényleg csupa ellentmondás.

Belekezd mindenbe, aztán szó nélkül abbahagyja. A terhessége alatt mindene volt a hajfonatás, minden másnap ment "a fonatósba" (így hívta), még a szülésére is fonott hajjal akart menni (amiben persze nincs semmi rossz, csak érzékeltetem, hogy mennyire imádta ezt a hóbortját). :D Érdekes, ma meg már semmi hír róla.

Nem látom a személyes oldalamról, mert letiltott (mellesleg fogalmam sincs, miért, SOHA életemben nem kommenteltem se az ő oldalára, se Tibi oldalára, semelyikre), de néha kijelentkezve megnézem a profilját, és látom, most épp a jógára kattant rá, pedig előtte mennyire szkeptikus volt, azt mondta, ez nem az ő világa. :D

Tudálékos nő, azt hiszi, mindent ő tud a legjobban. Nem tudom, észrevettétek-e, de mindig azt mondja, hogy "Mindenki maga döntse el, mi a jó a babájának", de valahogy mindig ki lehet érezni a szavaiból, hogy ő mondjuk valami ellen/mellett van. A szponzorációkról nem is beszélve, lassan már a levegőt is szponzorálni fogja, ha arról van szó.

A tanulmányáról, foglalkozásáról tényleg nem lehet kérdezni, mert ha vagy neki, vagy Tibinek felteszi valaki a kérdést, egyből jön a poénkodás, vagy a pökhendi "nem mindegy, nem ebből áll az élet" szöveg. :D Úgy tudom, hogy valami márka-nagykövet (jelentsen ez bármit is), és rendkívül büszke arra, hogy ő nem a férje pénzén van eltarva, de azt valahogy mindig kifelejtik a számításból, hogyha maradt volna egy senki Darai Andrea, köze nem lenne Kasza Tiborhoz, akkor nem is kérnék fel semmiféle nagykövetnek, mert a kutya nem lenne kíváncsi a pofijára. :D Meg hangoztatja, hogy ő igenis dolgozik: egyszer az autóban elaludt a kislány, és Andi lefotózta, és szövegnek azt írta mellé, hogy "Amíg Lora alszik, addig én a kocsiból dolgozom". Mégis mit?? :D

Amúgy, tényleg a terhessége és a szülése óta egyre ellenszenvesebb, ősanyaként viselkedik, képtelen elfogani a tanácsokat.

Egyszer azt mondja, neki Tibin kívül nincs segítsége, egyszer meg azt, hogy a mamika szokott sokszor jönni, főleg, ha Tibi kinn "dolgozik egy klipen". Biztos nagyon jól esik Andi anyukájának, hogy már nem egyszer el lett mondva nyilvánosság előtt, hogy "neki Tibin kívül nem segít senki".

Lorát nem lehet sehogy sem becézni, Tibi saját maga mondta már többször is, hogy Andi "gyerek-irigy". Kíváncsi leszek, hogy fogja viselni, ha majd oviba kell vinni a lányt, és más is meg meri fogni.

Mikor megszületett a gyerekük, tényleg azt hangoztatták, hogy ők nem lesznek olyanok, akik csak a lábujját mutatják meg a babának: mi is lett?? :D Pontosan ugyanezt csinálták! :D

Azt is észrevettem, hogy Andi naaaaagyon élvezi, hogy az emberek kikérik a véleményét, tanácsokat kérnek tőle :D Erre van egy külön oldaluk, a Mankertipp vagy mi a fene. :D Élvezi, hogy most még rivaldafényben van, de ki tudja, meddig.

Továbbá, nem tudom, az is feltűnt-e nektek, de ha mondjuk ketten jelentkeznek be élőben, és a kislány nincs mellettük, csak kíváncsiságból megkérdezik többen, hogy hol van, egyből jön a flegmulás és arcoskodás, hogy "jajj biztos elhagytuk, meg szar szülők vagyunk". Azt hiszik, ők az első szülők a világon, akik jól csinálnak bármit is, és mindenki csak le akarja őket ugatni. :D

2020. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/291 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:


A helyesírásáról nem is beszélve. A vesszőket hírből sem ismeri, központozási hibáktól hemzseg az instája. :D

A lányukról meg azt hiszik, csodababa, ő sosem nyűgös, sosem sír, minden ételt szeret. :D

2020. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/291 anonim ***** válasza:
100%
Na meg majd ha Lora sem akar tanulni, meg bukdacsolni fog a suliban, a mintaszülők vajon mit fognak szolni, ugyanugy nem lenyeg? :D :D
2020. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/291 A kérdező kommentje:

Hű, de jól leírtad! Szóról szóra egyetértek veled!!

Kíváncsi vagyok Lorát mikor fogják bölcsibe adni, mert ugye elmondta, hogy nagyon ellene van, de neki naponta változik a véleménye. Sokszor live-ban is olyan bunkón válaszol a normális kérdésekre is.

Mondjuk amiatt sajnálom, hogy milyen sovány, bár én sem vagyok egy kövér ember, de nemrég egy story-ban mutatta a mérlegre állva, hogy 43 kg. Az a fura, hogy a profi képeken annyira szép és csinos, viszont az otthoni véletlenül elkapott képeken, videókon meg látszik mennyire durván sovány szegény.

2020. ápr. 5. 20:10
 40/291 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek, én is sajnálom miatta, de ez legyen a legnagyobb problémája, hogy sovány.


Viszont az utóbbi években kialakult viselkedésük rendkívül visszataszító számomra.


Ha esetleg tényleg bölcsibe kellene adni, biztos lehetsz benne, hogy hirtelen mellette lenne :D ilyen ez a nő, annyira változékony, mint az időjárás :D


A másik dolog, amin kiakadtam, hogy talán valami játszótéren/játszóházban lehettek, és másnapra beteg lett a kislány. Gondolom láttad, hogy mennyire ki volt akadva, és kikérte magának, hogy valaki "betegen" meri kivinni a gyerekét ilyen helyekre. Mert aztán az ő buborékban való nevelésük miatt semmilyen betegséget nem fog elkapni Lora, ez sem egy jó dolog... Túlféltik, persze, első gyerek, ráadásul lány.


De a legidegesítőbb, amiket már előttem is leírtak, meg én is kifejtettem, hogy mennyire csodababának akarják beállítani a kislányt. Ő mindenen nevet, neki minden tetszik, minden ízlik, teljesen jól alszik, mindenben 10/10... Na persze, ugyanolyan kisgyerek, mint mindenki más.


(Utolsó 3 kommentelő voltam)

2020. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!