Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, és kit...

Kinek szurkoltok, és kit utáltok a Valói Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem Renátó a leggusztustalanabb az egészben. Remélem, hogy nagyon hamar kiesik, vagy bármi olyat csinál amivel kizárják.

Fru is unszimpatikus lett, pedig az elején aranyosnak tűnt amikor beköltözött, de hát... Bálint a legszimpatikusabb, Ő vele tudok azonosulni a legjobban és talán Ő az egyetlen aki normális ott bent és tud gondolkodni a fejével. :D


Na és Ti, hogy vagytok vele?



2021. jan. 5. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/126 A kérdező kommentje:
Persze, mert látja, hogy Bálintot nem igazán hatja meg a vergődése.. És teljesen átlát rajta.
2021. jan. 8. 15:21
 12/126 anonim ***** válasza:
97%

Pláne most nagyon higiénikus és étvágygerjesztő, amikor tusfürdőjük sincs. De ezeknek mindegy, mert ösztönlény szinten vannak.


Nagyon remélem azért, hogy Frut vagy Rencsit kiválasztják... de nem tudom már én sem, mert Dani szerintem Mohra rak, Virág meg Mercire. A többiekben bízok azért, hogy vagy Frura vagy Rencsóra rak. Merci sztem Retyire rak a kis szembeköpős incidens is rásegíthet erre, Moht el tudom képzelni, hogy Danira rak, de benne nem vagyok biztos. A 3 muskétást szintén nem tudom megítélni... tőlük az lenne a korrekt, ha a kettőjük közül valamelyikre tenne, mégiscsak ők voltak a fő Gina team, meg azelőtt is állandóan áskálódtak ellenük. Na majd meglátjuk... szerintetek?

2021. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/126 anonim ***** válasza:
95%
Bálinttal már mindenki kussban van, mert 3 párbajt nyert meg zsinórban szép nagy fölénnyel. Lassan leesik ezeknek a kőbuta népeknek is, hogy elég erős játékos :D szerintem őt már nem meri kihívni, akinek van egy csöpp esze. Max Robinak lenne ellene esélye, de ők meg egymást nyilván nem fogják macerálni.
2021. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/126 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, milyen sorrendbe de a párokat jó lenne már szétrobbantani mert unalmas a műsor. Moh és Merci sztorija már uncsis Merci rámászik elutasítást kap úgy tesz mintha erős lenne és a sarkára áll másnap meg megint ugyanott tartanak ahol eddig és így ismétlődik. Dani mindig féltékenykedik előadja, hogy abbahagyja de kezdi megint előlről. Fru és Renátó meg undorító amit néha leművelnek.
2021. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/126 anonim ***** válasza:
79%
Azért valljuk be, ha Fru és Renátó kiesne, tényleg uncsi lenne a müsor. Megnyerni a játékot 100000% hogy egyikõjük sem fogja, ahhoz nagyon buták és túl ellenszenvesek. Pedig õk úgy gondolják, hogy mindenki ellen tuti visszajönnének. 1 napra rá meg már kuncsorognának a lilakendöért. Akkor hova ez a nagy önbizalom? Legalább az utolsó párbajig amikor már 4-en lesznek tartsa bent öket a stáb, Fru 5.-nek Reni meg 4.ként essen ki. Hiába utálatosak, de legalább generálják bent a feszültséget, jó rajtuk már csak szánalomból is röhögni. Föleg Renátón, ahogy a többiekkel beszél. Minél tovább bentmaradnak, nagyon lesz az egójuk = nagyobb pofáraesés a párbajon ha kiesnek. Most mindenki csak Dani - Virág hülye párost, vagy a nyivákoló Mercikét akarná nézni?
2021. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/126 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Az a mértékű tahóság és primitivitás, amit Rencsike képvisel engem egy cseppet sem szórakoztat. Inkább idegesítő és kellemetlen a jelenléte, úgy beszél az áhított imádott nőjével mint egy utolsó ronggyal. Meg a szájába köpdös. Az meg hagyja.


Ez a széria amúgy tele van zokniagyú, antipatikus emberekkel, szóval nehéz ügy. Nekem 3 ember elviselhető (Vivi, Robi, Bálint), kettő full jelentéktelen (Merci, Moh) és a 2 párocska tagjaitól kifejezetten viszolygok. Ginára is azt mondták mekkora veszteség lesz, ha kiesik, nekem az ő alpárisága se hiányzik egy percig se. Gáborban lett volna még talán potenciál, csak ő kicsit elnézte a taktikázást. Nem mintha annyira szimpi lett volna, de mégis egy fokkal fentebb volt ennél a négy véglénynél. Meg azt a plasztikázott dubaiozós csajt nem kellett volna az első nap kivágni, akkor talán ő is emelt volna a színvonalon.


De mindegy, az RTL full trashben nyomul, úgy látja ez kell a népnek. Én meg ne pofázzak, mert igazolom is azzal, hogy néha belenézek és ide is kommentelek róla...

2021. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/126 anonim ***** válasza:
63%
Fru a legjobb.
2021. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/126 A kérdező kommentje:
Fúj, mit beszélsz?
2021. jan. 10. 21:21
 19/126 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, hogy Renátó egyre inkább minősíthetetlenül viselkedik.

A Fruzsival való kapcsolata nagyon rossz fényt vet a csajra, ezért is ideje lenne véget vetni ennek a szerelmi szálnak.

Megjegyzem, Fruzsi nagyon szép lány, szóval rendesebb sráccal is összejöhetett volna, mint Renátóval.

Mostanában újra elkezdtek beszélgetni Mercivel, aki korábban elég őszinte barátnőjének tűnt.

Virág és Dani viselkedése elég változatos, viszont a fiú sokszor azt hiszi, amit ő mond, az a tuti és más meglátása nem helyénvaló.

Merci és Moh alapvetően egy aranyos és idilli pár is lehetnének, ha nem játszódnának le közöttük azok a folyamatos "játszmák", amik már egy ideje mennek.

Vivi igazából nagyon szórakoztató személyiség, aki elég érdekes történeteket mesél el a kinti életéről, viszont ezeket a valós vagy valótlan eseteket a villalakók nem ismerhetik.

A korábban kiesett játékosokat elnézve, egy ember nagyon hiányzik a műsorból.

A mai napig olyan dühöt és idegességet érzek Mercédesz kiesése miatt, amit nem tudok leírni.

Nem tartom igazságosnak, hogy ő távozott, mert a beköltözése után alig tudott néhány napot eltölteni a villában.

Máshogy kellett volna feltenni a kérdést!

2021. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/126 anonim ***** válasza:
90%

Én nem is értettem, hogy ő miért esett ki. Miért nem volt rendesen kiválasztás és párbaj? Miért kellett egy random embert csak így kidobni... nem fért el, vagy mi? Mercédesz volt az egyetlen csinos nő egyébként, meg nekem a bemutatkozó videója alapján is okénak tűnt. Rencsike most szombaton biztos, hogy kiesik. Ilyen mértékű utálatot kevés ember felé láttam még :D


Nekem is most tetszik Fruzsi viselkedése, de sajnos nem tudom elfelejteni a korábbiakat neki. Most csak azért ilyen visszafogott, mert "legyőzték". Tudja, ha nem akar azonnal kiesni, akkor most főzögetni kell meg körmözgetni. Amikor meg volt a csapata, akkora arca volt mint az ólajtó. Én nem eszem meg ezt a szende dumát, eljátszotta az esélyét, amikor megmutatta a foga fehérjét. De a legrosszabb döntése a Retyó volt, azzal pecsételte meg végleg a sorsát. Az elején még egész jól lavírozott a két tábor között. Az emberek valamiért azt hiszik, hogy kétszínű vagy, ha valakivel nem vagytok halálos ellenségek, meg nem gyűlölitek egymást. Dehogyis. Ha mindenkivel normális vagy, nem vicsorogsz a semmin, megadod a tiszteletet, korrekt vagy, akkor nem nagyon tudsz hibázni. Nyilván vannak szimpatikusabbak, de attól még nem lesznek a többiek ellenségek. A csapatuk Gina meg Amanda indokolatlan Bálint-gyűlölete miatt amúgy is halálra volt ítélve. Sokkal érdekesebb lenne a játék, ha kicsivel intelligensebb embereket válogatnának be, akiknek a taktika nem merül ki a bebaxásban, veszekedésben és szexben. Siralmasan gyenge ez az évad.

2021. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!