Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/199 anonim ***** válasza:
92%
Örülök, hogy te mindenki helyett eldöntöd, hogy elég érett-e egy párkapcsolathoz, de szerintem semmi közöd nincs hozzá.
2020. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/199 anonim ***** válasza:
92%

Miért zavar, ha a veled egykorúak csókolóznak az utcán?

Szerintem nagyon semmi érdekes nincs benne. Van párjuk, kimutatják, hogy szeretik, ebben semmi rossz nincs. Vagy tán fáj, hogy téged senki nem csókol?

2020. okt. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/199 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy a sérelem beszél a kérdezőből. Nem jön össze neki a kapcsolat, vagy nem engedik a szülei, mert a tanulással kell foglalkoznia.
2020. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/199 A kérdező kommentje:
Még mindig nem adott választ senki arra, hogy ILYEN FIATALON mi értelme egy párkapcsolatnak. Vagy egyáltalán miért jó. 5-ös tanuló vagyok, néhány 4-essel, szóval semmi ok nem lenne arra, hogy a szüleim ne engedjék. Egyszerűen tudom hogy még nagyon korai és nagyon fiatal még mindenki ehhez. Nem is merek odamenni lányokhoz, pont ez miatt, mert nagyon fiatal mindenki még ehhez. Nem zavar, csak nem értem mi a jó benne, hogy ilyen fiatalon már csókolózik, meg ölelkezik valaki, abszolút korai, 20 alatt szerintem nincs is semmi értelme. Semmi haszna nincs belőle az embereknek, azon kívül, hogy a tanulásra, szülőkre, meg barátokra kevesebb idő jut ez által. Barátok pedig bőven elegendőek ennyi idős korba.
2020. okt. 12. 16:01
 65/199 anonim ***** válasza:
100%

59-es vagyok

Nem semmi értrlme nincs, csak jó érzés. Nem is értem miért kéne mindenben a hadznot és az értelmet keresni, ennyiből már azt is megkérdőjelezhetnénk hogy mi értelme van annak hogy barátkozik az ember. Vagy hogy a szüleivel társasozik otthon.

Ha erre voltál kíváncsi, nincs értelme és nem is kell keresni, egyszerűen jó érzés (lehet) ha tudod hogy valaki szeret, tetszel, kellesz neki mind testileg és érzelmileg.

És kérlek ne magadból indulj ki ilyen esetekben. Az lehet, hogy te nem vagy még érett a párkapcsolatokhoz, de te nem a kollektív tini népesség vagy.

2020. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/199 anonim ***** válasza:
92%
Figyi, szerintem is igazad van. Nem vagy érett egy kapcsolatra és nem is akarom, hogy bárkinek téged kelljen elviselnie. Én jelenleg szerelmes vagyok egy lányba, de mégis 100%-os anatómia dogát írtam ma. Na ilyenkor mi van? Ja és a szüleimre is fordítok figyelmet. Tudod milyen jó, amikor egy olyan embernek tudod elmesélni az örömöd és bánatod, aki nem az anyád vagy apád, hanem egy különleges megfogalmazhatatla valaki. Na ez amiért megérinilyen fiatalon szerelmesnek lenni. Amúgy nem tudod befolyásolni azt hogy szerelmes leszel-e vagy nem. Ha jön hát jön. Én amúgy vágyom is rá.
2020. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/199 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki azért csinálja, mert jó érzés olyannal csókolózni, ölelkezni, akire vágysz. Ha ebben nincs értelem, akkor nincs. Nem is muszáj, hogy legyen. De neked magyarázhatjuk... A szerelem csak jó érzés, boldogságot tud adni, ami számodra úgy látszik megfoghatatlan, mert csak a racionális dolgok számítanak. Jó tanulást és egyedül megöregedést.
2020. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/199 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon hülye kérdés az, hogy mi értelme van... Van valaki, akivel jól érzed magad, szeretitek egymást. Nincsen megtiltva, hogy tinédzser korban legyen valakid. Az is lehet, hogy nem csak egy ilyen "futókapcsolat"ról van szó.

Meg egyébként is, főleg a mai fiatalok már azért korábban érnek, nem fognak a homokozó mellett ülni a 14-15 évesek, nehogy azt hidd.

"20 alatt szerintem nincs is semmi értelme." ez meg... nagymamáid a szüleidet nem 20 év körül szülte? Mert abban az időben az volt a nagyon gyakori, de persze nem mindenkinél, csak kérdezem.

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha fiatalon van már párkapcsolatod.

2020. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/199 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a szerelemnek vannak testi jelei is. Pozitív és negatív is.

[link]

2020. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/199 anonim ***** válasza:
85%

Eskü olyan, mintha egy 5 évesnek magyaráznánk. :)))

Neki is 100x elmondhatja az ember, hogy miért jó a szerelem, mégsem fogja fel, és csak hajtogatja, hogy demiért demiért...

Tényleg éretlen vagy ehhez. Nyugodj le, fogadd el magad. De fogadd el a többieket is. Fogadd el, hogy nem mindenki olyan mint te, hogy vannak dolgok amiket még nem értessz, de más igen... Ilyen az élet. Lehet azért vagy ilyen érthetetlen, és elutasító a szerelemmel, mert valamiben defektes vagy és az anyatermészet így intézi el a természetes szelekciót. Nem mindenki kell kapcsolatban éljen és gyereket csináljon.

2020. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!