Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/199 anonim ***** válasza:
93%
Ez is a fiatalság része. Mégis szerinted ez miben akadályozza a kiélvezését? Szerintem már te se érted amit itt össze írtál.
2020. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/199 anonim ***** válasza:
93%

Loool, ezt a nagy "hasznos-nem hasznos" álláspontot ott bebuktad, hogy itt osztod az észt. Tudod miért? Mert a gyakorizásnak sincs akkora haszna, hogy ennyi időt érdemes legyen rászánni. Mégis itt böfögöd magadból az "okos" gondolataidat. Ellentmondassz önmagadnak. Ha akkora hasznosság-betyár vagy, miért nem csinálsz CSAK hasznos dolgokat? Miért pont egy dolgot emelsz ki, és azt mantrázod?


Tessék szépen helytálló érveket felhozni, ha már ennyire vitatkozni akarsz. Kommentek tömkelege óta azt hajtod, hogy "nem értem mi haszna a csajozásnak". Nem érted, mert tényleg éretlen vagy. Valaki már nem az. Ilyen az élet. Na, huzz vissza az íróasztal mögé, holnap matek doga.

2020. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/199 anonim ***** válasza:
93%
Nincs értelme az ölelésnek meg a csóknak? Hát amíg nem éled át addig lehet hogy így gondolod. Szerintem a szüleid se szoktam elgetni mert ennyire érzelemmentes vagy. De elképzelhető hogy így lettél nevelve. Részvétem. Remélem egyszer rájössz hogy hülyeség amiket írtál.
2020. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/199 anonim ***** válasza:
100%
*Szüleid se szoktak ölelgetni
2020. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/199 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

16 éves vagyok, lassan egy olyan egy éves párkapcsolatban, ami tele van általad nem elítéltnek mondott-de igazából mégis dolgokkal.

A barátom jegyei a kapcsolatunk alatt javultak, és ő is nem egyszer 'korrepetált' már engem, szóval tudunk segíteni egymásnak a tanulásban. A szüleim és a testvérem pedig köszönik szépen, minden nap csodálhatják az arcomat, nincsenek hanyagolva. Sőt, mostanában az öcsém kedvenc tárgya a lakásban egy olyan plüss, amit a barátomtól kaptam.

Személyesen ismerek nem egy olyan házaspárt, akik tizenévesen jöttek össze.

A csókolózásnak pedig nemhogy ilyen, semmilyen korban nincs értelme, szimplán rohadt jó érzés csinálni.

2020. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/199 A kérdező kommentje:
De ez miért jó?? Miért jó szerelmesnek lenni fiatalon, én egyszerűen ezt nem értem meg, miért nem lehet vele várni felnőtt korig, ha már semmi haszna nincsen?? Mi értelme a testiségeknek például az ölelkezésnek, csókolózásnak stb. ilyen fiatalon?? Nagyon korai, hisz az emberek éretlenek még ilyenkor. Miért kell ez? Nevetséges, hogy az utcán csókolóznak a velem egykorúak, mintha lényeges vagy jó dolog lenne ennyi idősen. Senki nem elég érett ehhez még, ennyi idős korban.
2020. okt. 11. 22:02
 57/199 anonim ***** válasza:
93%

TE nem vagy elég érett. Kikérem magamnak ezt az általánosítást. A tanulásra vered itt a nyálad mégis ilyen nagy baromságokat hordasz össze...

Ismered a biológia tantárgyat? Ha igen, akkor majd tanárnéni elmagyarázza neked milyen hatásai vannak az emberi szervezetre a csókolózós és ölelgetős dolgok:)

2020. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/199 anonim ***** válasza:
93%
Idióta, nem is akarod megérteni. Csak itt égeted magad ezzel az értetlenkedéssel. Nem tűnt fel, hogy le lettek írva a válaszok a kérdésedre, mégis ugyanazt ismételgeted... Neked tényleg nem való barátnő ilyen nehéz felfogással.
2020. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/199 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lány vagyok, nem volt még párkapcsolatom de vágyok rá. Igenis nagyon sok köze van az érzemi inteligenciához, ami ugyanúgy, sőt könnyebben fejlődhet ebben a korban, mint később. Ennek sokszor semmi köze a tapasztalat szerzéshez és a görcsös "csajozáshoz", a legtöbbször csak úgy alakul a helyzet, hogy az emberek megélik a jó pillanatokat és élményt szereznek. Ha valakinek pedig 14-16 semmi felelősségtudata nincs az már régen rossz.
2020. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/199 anonim ***** válasza:
93%
Ezt akarod hallani? Tessék; igen, igazad, mindenki hülye, csak te vagy okos, fölösleges a párkapcsolat, az a helyes ha a fiatalok beledöglenek a tanulásba. Most, hogy igazad van, abbahagyod végre?
2020. okt. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!