Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés
Régebben(sőt néhányszor még most is van ilyen), mindig azt álmodtam hogy valaki megakart ölni, és tudatosan kiakartam nyitni a szememet, de nem tudtam, csak pár mp után nagynehezen, de amikor visszaalszom akkor megint, és megint és megint... Ez az lenne?
2009. dec. 31. 20:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
elég durva,hogy egyesek így kijelentik,hogy ufók nincsenk,ugyanis vannak emberek,akik ezt nem álmukban látják,pl mi négyen láttunk egyszer estefelé,eléggé megbizonyosodtunk a létezésükről,tehát ne mondj ilyet,mert nagyon ki fogsz készülni,ha tényleg látsz egyet,és az isten se hoz vissza a pszichiátriáról!ezzel nem jó játszani,inkább fogadd el,hogy lehetséges,különben te is úgy fogsz járni,mint egyik vallásos ismerősöm,aki szintén ott volt a látogatásnál..
2010. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

ennyire megrázó élmény volt?

én azt hittem, ha tényleg léteznek ufok, akkor nem ijesztgetnek agyon minket, hiszen nagyobb tudásúak, mint mi, csak tudják, hogy ne rémítgessenek, hanem kommunikálni kellene megpróbálni velünk, nem?

2010. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
nem rémisztgetnek,nem rémek..csak azok,akik alapból elvetik a létezésüket,nagyot oppanhatnak,ezért szoktam mondani,hogy ne legyetek biztosak valamiben addig,amíg be nem bizonyosodik..inkább mondjátok,hogy lehetséges,és akkor már egy kis kapu megnyílt a létezésük lehetségére
2010. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
90%
amúgy ezt csak akkor tudod meg,ha te is látod őket...
2010. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
én igazából már mentem pszicológushoz, igaz más dologgal(iskolapszichológus) de nekem nem tetszett, mert segíteni azzal hogy hülyének meg dilisnek néznek nem lehet
2010. jan. 9. 18:55
 16/42 A kérdező kommentje:
na de ha ennyire akartok veszekedni azon hogy léteznek-e ufók vagy sem, akkor inkább nyitok egy új kérdést "Léteznek UFÓk?" kérdéssel...:D
2010. jan. 9. 18:57
 17/42 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező képzeld, h véletlen találtam rá a kérdésedre és rájöttem, h így hívják, ami nekem is volt pár hete. Nálam ugy történt, h mivel a bejárati ajtónk átlátszó üvegből van,(tudom, h hülyén néztek, egy irodaépületben van a lakásunk) és ugye átlátszó és ha felkapcsolják a villanyt akkor vki bejött. Nos azt álmodtam, h felkapcsolódik a villany és mi alszunk és mellettem alszik a férjem és akartam neki szólni, h vki bejött és nem tudtam megmozdulni. beszélni sem, de éber voltam, mert hallottam , h horkol XD és hiába ráztam h keljen fel , nem kelt persze, h nem mert a fizikai testemmel nem is tudtam felrázni. nagyon ijesztő volt. há istennek azóta nem volt ilyen de félek...
2010. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Ilyet én is tapasztaltam, mondjuk nekem akkor szokott előjönni, amikor nem vagyok álmos, de el akarok aludni.

És elalszom, de a tudatom ébren van, meg akarom mozdítani a kezem, de nem tudom. Mert mikor alszik az ember a test alapból megbénítja az izmokat, hogy ne tehess kárt magadban.

És én is éreztem meg hallottam mindent, sőt valahogy én is azt éreztem, hogy tudok mozogni, mármint például próbáltam felkapcsolni a villanyt, vagy legurulni az ágyról, úgy is érzékeltem, mintha ez megtörtént volna, de utána mikor teljesen felébredtem ugyanúgy feküdtem az ágyban.

Azóta többször is volt ilyen vele, ilyenkor igyekeztem relaxálni, valami másra gondolni 2-3 percig, aztán egyszer csak ki akarom nyitni a szemem, és ki is nyílik, felébredek és vég. Hál'Istennek ritkán van ilyen.


Én mondjuk elég tudatosan álmodom, szinte mindig tudom, hogy álmodom az álomban. Pedig egyáltalán nem akarom ezt, nem is tanultam ilyet soha, csak egyszerűen bennem van.

És szerintem tök rossz, mert így sokkal nehezebb pihenni, és nem tudok semmi sem átélni, mert tudom, hogy épp álmodom.

Mondjuk van mikor sikerül befolyásolnom is az álmot, de az sem tudatosan. Például megyek egy hídon, és belegondolok hogy milyen szerencse, hogy nem szakadt le, és erre leszakad. Amire spontán gondolok az gyakran egyből megtörténik.

2010. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%

Az alvásparalízis az,amikor felébredsz és egyáltalán nem tudsz megmozdulni.Csak a szemedet tudod kinyitni-azaz,úgy érzed,hogy a szemed legalább nyitva van...De nincs nyitva!...Mindjárt megmagyarázom,miért.

Az alvásparalizis legtöbb esetben a testen kívüli élmény kezdete.Azért nem tudunk ilyenkor mozdulni,mert a tudatunk,lelkünk már felkészült a kilépésre,a fizikai síkra ilyenkor nincs közvetlen hatásunk.A csakrák energiát vesznek fel a kilépéshez ,ilyenkor hallhatunk furcsa ,ijesztő hangokat,hangos zúgás,nyikorgás,stb...Érezhetünk furcsa érzéseket,pl heves szívdobogás,zsibbadás..És érezhetjük azt hogy nem vagyunk egyedül, idegenek vannak a közelünkben.Tapasztalhatunk olyat például,hogy felakarjuk kapcsolni a villanyt,vagy felakarunk ébreszteni valakit,de sehogy sem sikerül.Ez azért van,mert ilyenkor már az asztrál dimenzióban vagy a fizikai sík asztrális másában vagyunk.A fizikaira ilyenkor nincs hatásunk.Vannak,akik ilyenkor meglátják az ágyban hagyott fizikai testüket...Ilyenkor az asztráldimenzió lakóival találkozhatunk.Ők lehetnek egyszerű asztrálutazók,szellemek,a képzelet teremtményei.Asztrálutazás közben a tárgyak és élőlények körül halványkék fényt láthatunk.Ezért is nevezik asztrál(csillagfényű)dimenziónak.

Alvásparalizis,TKÉ közben a tudatnak nagy hatalma van.Nem kell azon erőlködni,hogy ki tudd nyitni a szemed.Helyette adj ki tudatos parancsot:"Látni akarok!","Ki akarom nyitni a szemem!","Meg akarom mozdítani a fizikai testem!".

De akár meg is kérdezheted,ki ő és miért akar megölni?

Nincs mitől félned!

2010. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Tök érdekes dolgokat írsz.

Mennyire értesz ezekhez?


Mert szívesen beszélgetnék veled erről, ha adsz egy email címet, de ha gondolod megadhatom én is az enyémet.

2010. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!