Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés
Régebben(sőt néhányszor még most is van ilyen), mindig azt álmodtam hogy valaki megakart ölni, és tudatosan kiakartam nyitni a szememet, de nem tudtam, csak pár mp után nagynehezen, de amikor visszaalszom akkor megint, és megint és megint... Ez az lenne?
2009. dec. 31. 20:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok...Igen ,léteznek úgynevezett... ufók.

Bár én még nem találkoztam velük de két olyan ismerősöm is ven,épelméjű,alkoholmentes,szavahihető emberek,akiknek volt ilyen találkozások ezután olyan különös testi tünetek jelentkeztek náluk,olyan sérüléseket fedeztek fel a testükön,amire nincs reális magyarázat.


Az eltérítések is gyakran kezdődnek alvásparalizissel.A külömbség az,hogy ha az alvásparalizist csak egyszerű TKÉ követi,az nem hagy az emberekben olyan mértékű félelmeket,olyan bizarr emlékeket,testi tüneteket,mint ha eltérítésben lett volna részük.

2010. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves érdeklődő!


Ha szeretnél hasonló témákról beszélgetni velem ,akkor küldj nekem privát emailt.

2010. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamos voltam ezoterikus dolgokban hinni. De úgy gondolom, h minden az agyunk müve.Hallucinácókra is képes. Ez az alvásparalízises élményt is az a agyunk produkálja. Nem a lelkünk miatt történik, nincs testelhagyás ez az alvásparalízises dolog velem is megtörtént.
2010. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Jó kis válaszokat adtok! Szeretem olvasgatni amiket írtok, és az egyik válaszolónál meglepődtem hogy ennyit tudott az alvásparalízisről! Pedig én éreztem hogy nyitva van a szemem... :O
2010. jan. 19. 18:35
 25/42 anonim válasza:
100%

Az alvásparalízis és a testelhagyás pedig bizony a "lélek" miatt van. Amúgy nem lélek, csak egy éteri/asztrális test. De én egyik ilyen paralízis utáni testelhagyásos utazásomnál olyan szobákban elhelyezkedő tárgyakról adtam ébredés után leírást, ahol nem járhattam soha. Szóval nem mondom, hogy túl kell misztifikálni, de több mint alvászavar..


Mellesleg igen, amit a kérdező leírt, az alvásparalízis. Van aki ufó élményeket lát, van aki démonok vagy egyéb lények általi lefogást érez. Egyik sem kellemes:) A neten sok jó infó van, olyan is ami mind a tudományos mind a misztikus hátterét bemutatja. *****

Szerintem ez írja le a legjobban



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Ami éjszaka van,és ufós élmény,de nem ébredéskor van,hanem eleve ébren van az ember,szóval nem alszik,az nem lehet alvásparalízis,ugye?és ha nappal látunk ufót,az sem lehet az,ugye?csak eszembe jutott,mert sokan mondják az ufóészlelésekre ezt..
2010. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm a válaszokat, csak közben szenvedek az ifluenza miatt, nagyon leterített a kis dög, ezért nem tudtam válaszolni gyorsan, köszönöm mégegyszer a válaszokat!:) (utolsó: kicsit izén írtad le :D:D)
2010. febr. 28. 20:24
 28/42 anonim ***** válasza:
mert kicsit izé vagyok! :D jobbulást!!
2010. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Jaj köszi :D Ha kicsit összeszedettebben mondanád talán tudok rá válaszolni :D
2010. márc. 1. 22:36
 30/42 anonim válasza:
nemértem hogyis mer valakki ilyet kijelenteni hogy ebben a végtelen világűrben nincsenek rajtunk kívül. hogy nincsen még egy ilyen bolygó mint a föld. nekem nemondja senki hogy ismeri a végtelent
2010. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!