Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Számodra fontos, hogy itt...

Számodra fontos, hogy itt helyesen írnak-e az emberek?

Figyelt kérdés

Épp az imént lettem le*esze,hogy milyen szégyen,hogy magyar létemre nem tudok helyesen írni.

Az igazat megvalla régen nagyon jó voltam ebben,sok könyvet olvastam és rögzültek a szavak.Mostanra,hogy már jó pár éve nem tanulok,hanem gyakorlaton vagyok és dolgozom,eléggé kizökkentem.

Én személy szerint nem érzem szégyennek,ígyis megértik amit közölni szeretnék.

Természetesen ha a helyzet megkívánja én is odafigyelek,ha kell leírom többször melyik változat a helyes,de itt nem tartom fontosnak.

Úgy érzem kerek az életem anélkül,hogy tökéletes helyesíró lennék.Van egy csodás párom,remek barátaim,nemsokára egy jó munkám.Nem érzem kevesebbnek magam mint az,aki mindent helyesen ír.

Biztosan Ő sem tökéletes mindenben.

Ez az én nézőpontom,Ti mit gondoltok róla?

Nem számít ha más véleményen vagytok,csak arra kérlek,hogy normális hangnemben írjátok meg:)


2011. aug. 31. 18:12
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
nekem sajnos nincs hullámos vonalam:D
2011. szept. 1. 13:16
 42/49 A kérdező kommentje:
hol találom meg ezt az ellenőrzőt?
2011. szept. 1. 13:16
 43/49 anonim ***** válasza:
83%
A Microsoft Wordben. Amit írsz, oda bemásolod, kijavítod, majd kijavítva visszamásolod.
2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
86%
De ha az nincs, jó az open office word is.
2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 kriszti78dk válasza:
100%
Mindenhol fontos szerintem.Borzalmas helyesírással írnak a magyarok.
2011. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

nekem sajnos nincs hullámos vonalam:D


Amikor beírod a választ az "ablakba", ott úza alá a hibákat.

2011. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
83%
*húzza
2011. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb hibák is zavarnak, de azt még elviselem, ha valaki ilyeneket vét. A súlyosabb hibák, mint a -val/-vel helyett használt -al/-el, az összevissza ragozás, a felesleges angol szavak, a félig magyar, félig angol kifejezések viszont már igénytelenségről árulkodnak. Kifejezetten bosszant, valaki láthatóan semmibe veszi az olvasóját.
2011. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Az elgépelést még eltűröm. De azt, hogy az ember ne tudja leírni helyesen azt, amit kimond, azt már igénytelenségnek és műveletlenségnek tartom.
2011. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!