Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mikor fogják már egyszer és...

Mikor fogják már egyszer és mindenkorra bebizonyítani az evolúciós elmélet helyességét?

Figyelt kérdés
Annyira unalmas már, hogy egyre több ember hiszi el, hogy a világot 6 nap alatt teremtette isten és a Föld 6000 éves. Tévesen azt hiszik, hogy az evolúció azt állítja, hogy a majmokból lett az ember és ilyen baromságok. Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mikor fogják végre igazolni végérvényesen, hogy az evolúció igaz? Tudom, hogy több millió éves folyamatokat nem lehet empirikusan megvizsgálni, de arra gondoltam, hogy génmódosítással valami felgyorsított életciklusú élőlénnyel talán be lehetne bizonyítani. Vagy élettelen anyagból élőt létrehozni. Ti mit gondoltok?
2012. jan. 6. 23:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/176 anonim ***** válasza:
29%

"a brit orvosi kamara panaszkodik, hogy a végzett muszlim orvosok egyike sem hiszi el az elmélet semmilyen vonatkozását."


És ettől rossz orvosok lesznek egyébként?

2012. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/176 A kérdező kommentje:

"És ettől rossz orvosok lesznek egyébként?"

Igen, úgy tudom sok olyan terület van, ahol az evolúciót hasznosítják. Ha meg ők lesznek többségben, akkor egyszerűen betiltják az elméletet, az ásatásokat, a kutatások, egyszóval mindent, mert istenkáromló.

2012. jan. 9. 12:08
 23/176 anonim ***** válasza:
29%

"Igen, úgy tudom sok olyan terület van, ahol az evolúciót hasznosítják"


Hogyan, milyen területen?

2012. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/176 A kérdező kommentje:

"Hogyan, milyen területen?"

Ha jól tudom, akkor a biotechnológia területén, az orvosok meg gondolom a virológia területén. De agrármérnökök is hasznosíthatják. Mivel nem vagyok szakértő ezért többet nem tudok erről. Te még véletlenül sem vagy muszlim, igaz?

2012. jan. 9. 13:25
 25/176 anonim ***** válasza:
29%

13:25


Akkor nézzünk egy egyszerűbb kérdést. Elmész a háziorvoshoz, mert fáj a fejed. Vagy eltörted a lábad, és műteni kell. Miben fog különbözni a kapott kezelés, ha az orvos hisz a darwinizmusban attól az esettől, amikor nem hisz benne?

2012. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/176 A kérdező kommentje:

ma 13:31


Itt nem erről van szó! Az orvosok nagy része nem csak háziorvos! Egyszerűen TÉNYeket mismásolnak el a hitük miatt. Ha ők lennének itt a többség, akkor az istenkáromló LHC-t is szétszednék. Semmilyen haladás nem lenne. Itt arról van szó, hogy nem szabad ezt terjedni hagyni, mert precedens értékű. A technikai civilizáció fejlődéséről van szó!

2012. jan. 9. 13:52
 27/176 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak az a gond, hogy egyszerűen nem hisznek benne (egyébként nem hit kérdése), hanem az, hogy követelőznek, hogy szüntesse be az iskola annak tanítását. Undorodom tőllük, az iszlám egy lepra.
2012. jan. 9. 13:54
 28/176 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nem sikerült válaszolni a kérdésemre, ezért újból felteszem, hátha összejön egy válasz.


Elmész a háziorvoshoz, mert fáj a fejed. Vagy eltörted a lábad, és műteni kell. Miben fog különbözni a kapott kezelés, ha az orvos hisz a darwinizmusban attól az esettől, amikor nem hisz benne?

2012. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/176 A kérdező kommentje:

ma 14:07


Látom te nem akarod megérteni a válaszomat. Most már biztos vagyok benne, hogy muzulmán vagy...


Természetes semmiben nem változik a kapott kezelés attól, hogy nem vallja az evolúció elvét. DE! Az orvosi szakmán belül vannak kutatások, ha ilyenekkel van teli a szakma, akkor semmi újat nem kísérleteznek ki, fedeznek fel, stb... mert itt az evolúció egy előfeltétel, tehát további kutatások alapja. Másrészt ők nem az a csendes, magában ezt gondoló kisebbség, ők nagy hanggal követelik az evolúció mindenféle tanának beszüntetését, csak azért mert ők muzulmánok. Kit érdekel? Ők kisebbség és ránk egyáltalán nem vonatkozik a középkori kegyetlen vallásuk, amelynek elmaradottságukat köszönhetik. Bejönnek ide a nyomor elől, és itt is olyan élhetetlen fejlődést gátló civilizációt akarnak létrehozni.

2012. jan. 9. 14:14
 30/176 anonim ***** válasza:

Idézem tegnapelőtt 5:05-kor írt válaszomat:


"Tehát 100,000%-ig biztos alapokon áll a darwinizmus. "


Ennyire vagyok muzulmán, okostóni.


Térjünk vissza az orvosok témájához:


"Természetes semmiben nem változik a kapott kezelés attól, hogy nem vallja az evolúció elvét. "


Értem. Akkor mi a baj ezekkel az orvosokkal?


"itt az evolúció egy előfeltétel, tehát további kutatások alapja"


Konkrét példa van?

2012. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!