Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mikor fogják már egyszer és...

Mikor fogják már egyszer és mindenkorra bebizonyítani az evolúciós elmélet helyességét?

Figyelt kérdés
Annyira unalmas már, hogy egyre több ember hiszi el, hogy a világot 6 nap alatt teremtette isten és a Föld 6000 éves. Tévesen azt hiszik, hogy az evolúció azt állítja, hogy a majmokból lett az ember és ilyen baromságok. Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mikor fogják végre igazolni végérvényesen, hogy az evolúció igaz? Tudom, hogy több millió éves folyamatokat nem lehet empirikusan megvizsgálni, de arra gondoltam, hogy génmódosítással valami felgyorsított életciklusú élőlénnyel talán be lehetne bizonyítani. Vagy élettelen anyagból élőt létrehozni. Ti mit gondoltok?
2012. jan. 6. 23:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/176 A kérdező kommentje:

ma 14:22


"Ennyire vagyok muzulmán, okostóni."

Elnézést. De nem kell megsértődni. Egyszerűen a legjobban a muszlim vallást utálom. Képzeld el úsznak a sok pénzben az öböl államok, akik támogathatnák a tudományos fejlődést, ehelyett sivatagi sípályát építenek. Jellemző.


"Értem. Akkor mi a baj ezekkel az orvosokkal?"

Velük semmi, csak ha sok ilyen orvos van, akkor elhal a tudomány. Ennyi.


"Konkrét példa van?"

Hát például a vírusok mutálódásánál, ha jól tudom, akkor szükséges az evolúció elfogadása. Gondolom különböző szervek tenyésztésénél sem árt... Az agrármérnököknek is kellhet, (vagy kell) a különböző GMO-k kifejlesztéséhez.

Nem értek hozzá, de szinte biztos vagyok hogy nagyon sok meglévő és megszülető területen alkalmazzák.

2012. jan. 9. 14:32
 32/176 anonim ***** válasza:

14:32


"nem kell megsértődni"


Nem sértődtem meg, jól szórakozom rajtad.


"Velük semmi"


Értem, szóval alapvetően semmi baj az evolúciótagadó muszlim orvosokkal.


"Hát például a vírusok mutálódásánál, ha jól tudom, akkor szükséges az evolúció elfogadása."


Mondjuk van egy víruskutató labor. Ebben elvégeznek egy kísérletet. Aki nem fogadja el a darwinizmust, annak nem sikerül a kísérlet? Hogyan kell ezt elképzelni?


"Nem értek hozzá"


Ha nem mondod, nem jövök rá :)))

2012. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/176 A kérdező kommentje:

ma 14:42

"Nem sértődtem meg, jól szórakozom rajtad."

Mi olyan szórakoztató abban, hogy a 21. században van egy olyan vallás, ami tagadja a legújabb tudományos eredményeket, meg akarja hódítani a világot, a hitetleneket megadóztatná, a kitérőket megölik, a nőket elnyomják...


"Mondjuk van egy víruskutató labor. Ebben elvégeznek egy kísérletet. Aki nem fogadja el a darwinizmust, annak nem sikerül a kísérlet? Hogyan kell ezt elképzelni?"

Kezdjük ott, hogy nincs víruskutató labor, ha valláskárosultak vannak többségben.


"Ha nem mondod, nem jövök rá :)))"

Na és? Attól még lehet kérdezni, nem? Vagy itt csak szakmabeliek kérdezhetnek szakmabeliektől?

2012. jan. 9. 15:52
 34/176 anonim ***** válasza:
61%
Az evolucio gondolatat tagado orvosok azert jelentenek problemat, mert az evidencia alapu orvoslas tudomanyaba szivarognak be olyan egyenek, akik a tudomany egyes (a gyogyitashoz igen kozell allo) szegletevel ellentetes velemenyen vannak. Ugyan, ettol nyilvanvaloan lehetnek jo orvosok, de aki orvos letere valami masban hisz, az mas tudomanytalan dologra is kepes lehet. Majd ha az orvos homeopatias szert ir fel kemoterapia helyett, akkor el lehet azon gondolkodni, hogy az orvos tudomanytalan vilaglatasa miken befolyasolja a gyogyulas kimenetelet. Szoval egy ilyen TREND hosszutavon nem jelent jot.
2012. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/176 anonim ***** válasza:
0%

"Mi olyan szórakoztató abban..."


Te vagy szórakoztató.


"Kezdjük ott, hogy nincs víruskutató labor, ha valláskárosultak vannak többségben."


Megint mellébeszélsz. Vannak víruskutató laborok? Vannak.

2012. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/176 anonim ***** válasza:
0%

16:29


"Ugyan, ettol nyilvanvaloan lehetnek jo orvosok, de aki orvos letere valami masban hisz"


Aki jó orvos, az nem mindegy, mit hisz?

2012. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/176 A kérdező kommentje:

ma 17:07


Szerintem ennek nincs értelme, menj ki egy muszlim országba és nézd meg mi lesz a sorsod.

2012. jan. 9. 17:40
 38/176 A kérdező kommentje:

"Megint mellébeszélsz. Vannak víruskutató laborok? Vannak."

Hány víruskutató labor van buzulmánéknál? A legutóbb, amikor utánanéztem Egyiptom és Irán kivételével átlagban egy-két labor volt és abból is sok kórházként szerepel.

2012. jan. 9. 17:42
 39/176 anonim ***** válasza:
54%

17:40


Még egy kicsit toporzékolj, kisgyerek :)))

2012. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/176 anonim ***** válasza:
54%

17:42


Vannak víruskutató laborok? Vannak. Ha ez ellenkezik a muzulmán vallással, akkor majd nem muszlimok fognak ott dolgozni. Bonyolult dolog ez? Vagy ennyire képtelen vagy gondolkodni, okosticián?

2012. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!