Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Isten avagy ősrobbanás?

Isten avagy ősrobbanás?

Figyelt kérdés
Egyelőre még nem tudom eldönteni, hogy szerintem melyik az igaz, habár majdnem minden érv az ősrobbanás (evolúció stb.) mellett szól. De ha ez így van, akkor az az anyag (energia) ami az ősrobbanás előtt egy picike pontban volt az hogyan került oda? Mi "indukálta" az ősrobbanást hiszen azt nehezen tudom elképzelni, hogy a semmiből hirtelen létrejött egy egész világegyetem. El tudná magyarázni nekem ezt valaki tudományos érvekkel?

2014. ápr. 13. 13:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:
0%
Tehát nem mondhatjátok ténynek.
2015. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim ***** válasza:
100%
Aqer, látom, neked csak ennyi ragad meg az egészből. Rá se ránts, ha még nősz egy kicsit, talán megérted majd.
2015. ápr. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim ***** válasza:

Persze, aqer.

De bezzeg a Biblia állításai, azok tények, nem?

Bizonyítás nélkül is.

2015. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim ***** válasza:
0%
azzal "vádoltok" amit ti is elkövettek
2015. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 anonim ***** válasza:
100%
Aqer, ha lehet, ne légy fenn egyig. Ugyanis egyre ostobább vagy.
2015. ápr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 anonim ***** válasza:
0%
látom fáj az igazság amire veletek kapcsolatban rávilágítok.(mármint az eszmétekkel kapcsban) megértem. ellentámadásotok, dühödt reakciótok ékes bizonyítéka jellemtelenségeteknek. ennyit a materialistákról.
2015. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam! :)


A vallásos nem tesz semmit csak hisz amíg hihet.

A tudománynak meg időre van szüksége és kíváncsiságra.


Elképzeltem egy földi világot, ahol némely ember csak a vallásához, némelyek csak a tudományokhoz fordulhatna bármiben!

Ima vs. infúzió!

Kérjük Istent hogy ne dögöljünk meg egy járványban, vagy b#sszunk oda a kis kártékony férgeknek ( melyeket szintén némelyek szerint velünk együtt) a Teremtő eszelt ki?


Most komolyan. Ha teremtő vagy hogy jut "eszedbe" vagy "hova(?)" mondjuk egy nap alatt a poratka, a kolibri,a kockamedúza,a vakond, a zsiráf és feltehetően nap végére a kacsacsőrű emlős. Szegénynek még rendes neve sincs. KACSACSŐRŰ EMLŐS.

Ádám: az legyen oroszlán, az meg medúza, igen ő a csirke, ő a csiga-biga.

...??? Atyám ez mi a ... egy KACSACSŐRŰ EMLŐS??!!


Bocs a hülyülésért,de ezt végignyálazva, nem maradt másra energiám.

2017. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!