Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Isten avagy ősrobbanás?

Isten avagy ősrobbanás?

Figyelt kérdés
Egyelőre még nem tudom eldönteni, hogy szerintem melyik az igaz, habár majdnem minden érv az ősrobbanás (evolúció stb.) mellett szól. De ha ez így van, akkor az az anyag (energia) ami az ősrobbanás előtt egy picike pontban volt az hogyan került oda? Mi "indukálta" az ősrobbanást hiszen azt nehezen tudom elképzelni, hogy a semmiből hirtelen létrejött egy egész világegyetem. El tudná magyarázni nekem ezt valaki tudományos érvekkel?

2014. ápr. 13. 13:16
 81/107 anonim ***** válasza:
Akerka, nem gondolod, hogy nem kéne beleszólnod a nagyok dolgába, amíg ostobább vagy, mint egy pár használt zokni?
2014. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
A világon mindenki ostobának tart...
2014. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
0%

maradjunk a logikánál. eszmefuttatásaid mivel tudod bizonyítani?


sokszorosan ellenőrzőtt, többször végrehajtott kísérletek? publikációk? valami? mert csak hablatyolást adtál elő, lássad be az vajmi kevés....


ja meg a sértegetés. ennyi telik tőled. azt vettem észre, a gyengébb (agyi) képességű ember kezdi el sértegetni a másikat 1 vitában, hisz' nincs érve amivel megvédhetné téveszméjét.


nem szégyen tévedni. nem belátni azonban az.


tehát igazold amit mondasz, különben csak hadoválsz. jogod és lehetőséged van előadni VÁGYÁLMAID, de tényként, valóságként beadni....

2014. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
"Egy ostoba számára a logikus tűnik logikátlannak."
2014. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:

Egy valláskárosult idióta ne merészeljen bizonyítékokról meg tudományról hablatyolni, mert az agyam eldobom...

Húzzatok vissza a barlangotokba imádkozni!

2014. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
0%

ne valláskárosultozz! inkább nézz szembe eszetlenségeddel.


újra kérdem: (kérem, s nem követelem) hol vannak a bizonyítékok????


sehol. csak sértegetés. az meg nem bizonyíték :)


közötök nincs a tudományokhoz. hallottatok már valaha a tudományos kritériumokról? ami nem teljesíti a tud. krit.-okat az áltudomány. pl. ezotéria, csillagjóslás, new age, evolúció, abiogenezis stb...


sértegetés és személyeskedés helyett dobjatok meg vmi publikációval. köszike.


megértem, ha fáj az igazság.

2014. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:

Én maximum szarral dobálnálak meg, semmi mással nem.

Egyszerűen nem érsz annyi energiát, hogy egy google keresést megcsináljak miattad.

Gyűlölködő, kárörvendő valláskárosult vagy, semmi más.

Takarodjál imádkozni a képzeletbeli haverodhoz.

2014. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
100%

Aqer, halványlila közöd sincs a tudományos dolgokhoz, így hiába is mutatnánk neked akármennyi és akármilyen bizonyítékot, képtelen lennél értelmezni azokat. Mindre azt mondanád, hogy vagy hamis, vagy hülyeség, vagy simán csak hogy az semmire sem bizonyíték. Nem tudnád értelmezni azokat, ez világosan és egyértelműen kitűnt az elmúlt kb. 20 hozzászólásodból, így aztán senki se akar rád energiát pazarolni, mert bármit írnánk, az kvázi >NULL portra menne.

Még 0-val osztani is több értelme van, mint veled tudományos dolgokról beszélgetni.

2014. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
te már csak tudod
2014. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, mert ezt az egyet valóban sikerült bebizonyítanod.
2014. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!