Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Elmenjünk úgy egy esküvőre,...

Elmenjünk úgy egy esküvőre, hogy semmit vagy csak kevés pénzt tudunk adni?

Figyelt kérdés

A nyáron hivatalosak vagyunk egy esküvőre, ahol a pár pénzt kért ajándékba.

Sajnos nekünk azonban most olyan a családi helyzetünk, hogy csak kis összeget (maximum összesen 2 főre 10 ezer Ft) tudnánk adni, lehet, annyit sem, ez sajnos addig fog kiderülni.


Tudom, mennyibe kerül manapság egy esküvő, az övék is lesz legalább 3-4 millió (ezt mondták), de egyszerűen nem fér most bele.

Arra gondoltam, így üres kézzel nem megyünk el, de akkor meg a párt bántanánk meg...


Ti mit tennétek, elmennétek így vagy sem? Nagyon ciki lenne csak ennyit adni?



2023. ápr. 26. 08:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%
Én amúgy elmennék, és adnék annyit, amennyit tudok. Még egy olyan jutott eszembe, hogy ha jó viszonyban vagytok az ifjú párral, pl. rokonok, közeli barátok vagytok, akkor a pénz mellé tesztek ilyen "kuponokat", amiket felhasználva kérhetik a segítségeteket bizonyos dolgokban (pl. építkezés, gyerekre vigyázás stb.).
2023. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
28%
El se menj! Enni inni bezzeg tudnál a lagziba mi? Lakomázni, jó kajákat falni, drága piat vedelni mi? Elhiszem h vannak most nehéz napok de basszus, megtakarításból hallottál már? Kell h legyen az eme nek pénze félre téve , amúgy az esküvőről hónapokkal ezelőtt szóltak nem igaz h masodnharmadmunkat nem tudtok vállalni!
2023. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!