Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinél hogy lesz idén a karacso...

Kinél hogy lesz idén a karacsonyozas a virus miatt? Hányan lesztek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 11:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
52%
Na lesz itt sirás,rivás az ünnepek után.
2020. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim válasza:
79%
Kulfoldon elek a parommal, kettesben leszunk, semmikeppen sem szeretnenk most hazamenni latogatoba, majd ha mindennek vege. Addig is vidochat, meg telefonon unneplunk az otthoniakkal.
2020. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
46%
Nem véletlenül teszik a vírus tetőzését január végére, február elejére!...csak aztán minden "bulizósnak" jusson majd lélegeztetőgép, ami sajnos erősen kétséges.
2020. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:

Sajnálattal olvasom néhány kommentelő felelőtlen sorait!

A bekoszones es csak látogatás pár percre is veszélyes lehet főleg nagyszuloknel, betegeknel. Ezt ne felejtsétek el! Vigyázzunk egymásra!

2020. dec. 4. 12:53
 15/70 anonim ***** válasza:
23%

Mi szűkebb családban 12-en vagyunk (nagyi, gyerekei, unokái) 4 lakásban.

Megvárjuk a hivatalos álláspontot.

2020. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem szoktam "tipikus magyarozni", de most tényleg kíváncsi lennék, hogy más népek is ennyire felelőtlenül primitívek, vagy ez tényleg magyar sajátosság?
2020. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
43%
Én a magam részéről szívesen kihagynám anyósékat, de ha ő ragaszkodik hozzá...
2020. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
44%

7-es vagyok. Nagynénémék Angliából jöttek haza, 10 napig karanténban vannak.

Meglátogathatjuk őket, vagy azért kelleni fog az itteni kommentelők beleegyezése is?

2020. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
39%

#18

Ha itt éled az életed, akkor nyilván neked valamiért fontos az itteni vélemény. Vagy úgy gondolod, hogy ez a fórum csak rólad szól és csak te mondhatod el a véleményed?

Egyébként ha a nagynénéd 10 napig karanténban volt, akkor nem ő fog megfertőzni téged, hanem esetleg te őt, de az ugye le van szarva, mert nem rólad szól!

2020. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
56%

Én meg azt nem értem, hogy akik most felelőtlenségnek tartják, ha karácsonykor találkozik 7-8 ember, az március óta nem találkozott a szüleivel, testvéreivel, gyerekeivel vagy más közeli rokonaival? A nagyszülőknek azóta nem engedi látni az unokát?


Boltba nem jár, csak havi egyszer nagybevásárlásra, hogy ne legyen 100 emberrel egy légtérben?


Mert ha nem él így valaki, akkor kicsit álszentségnek érzem, hogy pont a karácsonyt tartja veszélyesnek...

2020. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!