Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinél hogy lesz idén a karacso...

Kinél hogy lesz idén a karacsonyozas a virus miatt? Hányan lesztek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 11:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
53%

Az lemaradt ez a szűk család nálunk ebből már nem lehet levenni.

Én is az Auchanban dolgozom, anyukám is boltban tehát nem ezen fog múlni.Rengeteg emberrel találkozunk.

2020. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
24%
A világon semmi közöd nincs hozzá.
2020. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
42es! Akkor ne is válaszolj ra!
2020. dec. 4. 16:53
 44/70 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan úgy fog telni, ahogy eddig. Összejön a család, 10-12 fő.


Mi még tudunk normálisan gondolkodni, nem mosta át a média az agyunkat.....

2020. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
29%
Hála égnek, szinte senki se jön. Szűk családi kör, 25 -én délután leszünk a legtöbben: hatan.
2020. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
50%
Így a válaszokat olvasva nem csodálkozom a napi 6000 feletti esetszámokon.
2020. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim válasza:
39%

Kedves kérdező!


Én is elhűlve olvasom itt 1-2 emberke (felelőtlen) gondolatait.

Egy bevásárlás maximum 40 percig tart-legalábbis nálam,rég nem kóválygok már a boltokban,mint akár 1 évvel ezelőtt.

Egy családi zaba pedig minimum 2-3 óra összezártságot jelent viszonylag kis térben,maszkhasználat nélkül általában.Én nem tudom miért kell ennyire ragaszkodni a naaaaagy családi összejövetelekhez ebben a helyzetben! Sosem lehet tudni,ki a tünetmentes hordozó,és esetleg aki megfertőződik nagyon súlyos tünetei alakulnak ki,vagy akár túl sem éli!

Ez nem károgás!Sajnos most kezdünk kikeveredni a covidból,és meg kell mondjam,nem egy leányálom,pedig viszonylag enyhe tüneteink voltak!Ez nem egy kis influenza,vagy megfázás!Nálunk a 2 éves fiam sajnos hónapok óta csak az utcán találkozik a mamival,mert féltjük!No lényeg a lényeg:mi nem megyek sehová,és senki sem jön hozzánk.

2020. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
68%

46-os, elhiheted, hogy az esetszámok nem amiatt vannak, hogy most karácsonykor összegyűlnek az emberek, akik egyébként nem feltétlenül gyűltek össze eddig.



Az esetszámok oka az, hogy a gyerekek meg a gyárban dolgozók napi 6-10 órában vannak több százan összezárva, a buszokon szintén sokan vannak és nem tud mindenki kocsival járni (na én pl. irodában dolgozok, és hiába lehetne home officeban nyomni, a főnök nem engedi, szóval így legalább 40 emberrel kerülök szoros kontaktusba naponta), a sok hülye meg nem tud heti egy be vásárlást csinálni, múltkor itt sírtak az anyukák egy másik kérdésben, hogy az idősebb miatt most nem tudnak naponta boltba járni, pedig eddig ezt tették.


De ismét kérdezem: aki itt felelőtlenségről beszél, az március óta nem találkozott a rokonaival, gyerekeivel, szüleivel? Mert erre még maga a kérdező sem válaszolt.

2020. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
28%

48, nem konkrétan a karácsonyra értettem, hanem a válaszokból számomra az jön le, hogy az emberek nagy része úgy általában leszarja az egész járványhelyzetet, és úgy csinál, mintha semmi gond nem lenne.

Egyébként, én találkozom az idős szüleimmel, de nem gyakran, szigorúan maszkban, és tartjuk a kellő távolságot. Telefonon naponta beszélek velük. Márciustól májusig összesen kétszer találkoztunk személyesen, nyáron kb. hetente, de akkor is vigyáztunk. Most meg főleg vigyázunk. Engem jobban megvisel, mint őket, de sokkal jobban megviselne, ha elveszíteném valamelyiküket, csak mert unjuk a korlátozásokat.

2020. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
30%
9-16-an leszünk, de előtte senki nem léphet ki a lakásából két hétig, sétáláson/kiránduláson kívül sehova. Hàzhozszállíttatjuk a bevásárlást. Ha nincs home-office, akkor kiveszünk szabadságot, hogy karácsony előtt kijöjjön a két hét. Aki nem tud két hetet otthon maradni előtte az nem jöhet...
2020. dec. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!