Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinél hogy lesz idén a karacso...

Kinél hogy lesz idén a karacsonyozas a virus miatt? Hányan lesztek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 11:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
52%
Négyen leszünk, ennyien élünk együtt. Kibírjuk, felnőtt, ert3lmes emberek vagyunk mindannyian.
2020. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
57%

Termeszetesen iden mindenki marad a feneken! Nem is errem aki 8-10-15fos tarsasgba megy jobbra-balra, kulfoldrol rokont fogad.. hogy gondolja?! Pont az ilyenek miatt tartunk ott ahol...

Sajnos nekunk mar tobb ember pozitiv lett a csaladbol, 2-3het volt a gyogyulasuk es van aki meg azota is kohog. Honapok ota csak online latjuk egymast, szomoru es faj de ez van.

Ismerosokk kozott 3 halal eset is lett (1orvos, 1bkv-s, 1fodrasz), es plusz van ismeros aki most is lelegezteton van, mert sulyos az allapota...szoval van szerencsem kozelrol atelni az egeszet, koszonom nem kerek tobb fajdalmat belole!


Teljes egyetertesben itthon unneplunk, videochat, skype lesz csak, kilehet birni! Ajandekot postazni is lehet pl!

2020. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
56%
A szüleim segítségre szorulnak, így amúgy is rendszeresen látogatom őket, így 4-en leszünk, de a párommal március óta 90% home officeban vagyunk, és igen, kedves 20-as meg a hasonszőrűk, élelmiszeren, gyógyszeren és macskakaján kívül nemigen vettem mást személyesen a vírus kezdete óta. Nem voltunk nyaralni, telefonon tartjuk a kapcsolatot a barátainkkal, stb. Nem mondom, hogy nincs benne áldozat, de nem olyan nehéz, mint gondoltuk volna. Sokat dolgoztunk itthon, csinosítgattuk a házat, kertet stb., nem unatkoztunk, és most sem fogunk.
2020. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
45%

20!


Nem, én pl nem találkoztam velük. Egyrészt külföldön élek, így eleve csak -nyáron lett volna rá lehetőségek, hogy mondjuk anyámmal legyek. Lemondtam az utat, mert nem akartam se őt, se magamat, se mást veszélyeztetni.

Az itteni rokonaimat se látogattam. Egyikük se fiatal, nem is egészségesek, az én lelkemen nem fog száradni, ha bajuk esik miattam.

Nagykorú mindenki, felfogja mindenki, hogy most ne. Nem azért, mert mások azt mondják, hanem azer5, mert mi gondolkodunk.

Van telefon, skype, messenger, nem úgy van hogy csak levelet írhatsz, amit vagy meg kap, vagy nem hónapokkal később.

Nem, nem járok boltba se, nagybevasarlasra se. Évék óta online rendelek, max kenyérért és tejért jártam eddig is, most azt is rendelem.

2020. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
67%

Nevetséges ez az egész. A bevásárló központokban, boltokban egymás fenekében az emberek, akiknek fogalmuk sincs az antiszeptikus magatartásról, csak hordják a maszkot, meg a félősebb arrébb ugrik bakkecske módjára, ha közelítesz.

Az öregek továbbra is egész nap járhatnak üzletbe, az edzőtermekben a profik bejárhatnak, akik sokan test test elleni jellegű sportot végeznek. pl. judo

Kozmetika, fodrász, körmös sosem zárt be.

Sehol egy korrekt és hihető tájékoztatás, élő bemutatása a kórházi helyzetnek.


Gondolkozzatok már emberek!

2020. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim válasza:
78%

Nem tudom, it egyesek mit hisztiznek... Nagyon sok család távol él egymástól, külön országokban akár! Én is ismerek olyan embert, akinek az egyik fia a családjával az ország másik felében lakik, a másik fia meg Dániában él, és kizárólag Karácsonykor gyűlik össze az egész család.

A karácsonyi vacsora baj, de az, hogy a plázákban, boltokban, tömegközlekedési eszközökön egymás hátsójában állnak az emberek az nem, mi?

Pomt, hogy az ilyem helyzeteket kéne kerülni, ilyenkor terjed a vírus, nem pedig akkor van a legnagyobb baj, ha évente egyszer összejön a család!

Aki ennyire betoji meg álszent, akkor ne menjen boltba, és tömegközlekedéssel se sehova!

Álszent banda...

2020. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 Bellatrix:3 válasza:
80%
Én pl dolgozni járok, boltba stb. Ugyan annyi esélyem van elkapni mint az ünnep alatt. Nem állt meg az élet csak mert vírus van. Egy csomó emberrel úgyis kapcsolatba vagy vagy így vagy úgy. Én pl a barátaimmal is tartom a kapcsolatot össze is futunk attól, mert vírus van mem kell leállnia az életnek csak alkalmazkodni kell a dologhoz. Ez a sz*r itt lesz 10 év múlva is addig meg senki nem fog bennt maradni meg nem talalkozni senkivel ez nonszensz senkitől nem lehet elvárni, hogy rúgja fel az eddigi életét mert van valami új marhaság amitől félni kell. Félelemben élni amúgysem egészséges. Meg a boltba előbb elkapok bármit mint a rokonoktól/ismerősöktől akikkel eddig is találkoztam sőt a töketlenkedésen több a retek meg kb kész fertő mégis mindenki használja pedig ott előbb elkapod a leprát mint a saját rokonaidtól. De persze mindenki úgy tesz, ahogy jónak véli csak nem kell a másokat leszólni mert éli tovább az életét.
2020. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 Bellatrix:3 válasza:
37%
*tömegközlekedésen
2020. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
83%

Két busszal járok be dolgozni, két busszal haza.


Szerintem ezek után totál mindegy, találkozok-e plusz pár emberrel karácsonykor...

2020. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
54%

12 en leszunk / lennénk

Családon belül óriási vita lenne belőle és anyum is azt mondta ő egyformán szereti mindegyik gyerekét és unokáját így senki nem maradhat ki. Ha büntetnek kifizetjük de a családot nem csesszük tönkre emiatt. Plusz mindenki aktív még anyukám is dolgozik mindenki meló vagy óvoda vagy iskola.

Így aztán nem épp a vendégségtől kell félni.

2020. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!