Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinél hogy lesz idén a karacso...

Kinél hogy lesz idén a karacsonyozas a virus miatt? Hányan lesztek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 11:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:
18as! Ahogy érzed! Ha nem vagy tisztában ennek az esetleges súlyával és veszélyével akkor feleslegesnek tartok bármiféle vitát nyitni veled! Isten ments hogy engedélyt kelljen kérned bárkitől is.
2020. dec. 4. 13:05
 22/70 anonim ***** válasza:
56%
20-as, szívemből szóltál!
2020. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
51%
Respekt, 20-as, te legalább gondolkodsz bégetés helyett!
2020. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim válasza:
61%

Érdekes hozzáállás a családi ünnepléshez.

A gyerekeink 25-30 fős csoportokba járnak nap, mint nap.

De 15 fős családi összejövetel már felelőtlen?


Mi megkérdezzük ki az aki szeretné, ha mennénk és ki az, aki most ebben a helyzetben inkább passzolná. Tiszteletben tartjuk és sértődés nélkül ünnepelünk. Természetesen, aki beteg stb. az otthon marad.

2020. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
74%
Én hazautazom a szüleimhez, és azzal az egy-két rokonnal, akivel egyébként is összejövünk karácsonykor, azokkal ugyanúgy találkozunk most is.
2020. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
46%

Én hallottam olyat, aki egyedül élt, sehová sem ment, mindenre vigyázott, aztán hopp, pont aki a kaját vitte neki, végül attól kapta el, szóval kár abban a tévedésben ringatnotok magatokat, hogy létezik védelem.

Talán, ha szkafanderben élitek az életeteket, de ezt egyikőtök sem említette. Gondolom, azért boltba jártok és akkor láttátok az embereket egymás hegyén-hátán a semmitől sem védő hálómaszkjukban beleizzadva. De csak tessék, a gazdaság szétverése után jöhetnek a családok is?!

Miközben napi szinten jár mindenki idegen közösségekbe, tömegközlekedésen, munkahelyeken, nem online oktatásokra, oviba, bölcsibe, kórházba stb. és nemhogy a másfél méter, de még 20 centi helyköz sem jut egy emberre bevásárláskor a pénztáraknál, nesze neked felirat meg figyelmeztetés és akkor pont a karácsonyi családi ebéd fog betenni, lehet, de legalább akkor úgy halok meg, hogy együtt voltam a szeretteimmel és ők sem egyedül és félelemben leélve az életük hátralévő részét...

2020. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
60%
Nagyszülők idén otthon maradnak. Mi anyámnál összegyűlünk: nővérem és a családja, bátyám és a barátnője plusz én. Így leszünk 8-an
2020. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek jogában áll rettegni, mi ezt eddig sem tettük, karácsonykor sem lesz másképp. Ugyanúgy fogjuk tölteni mint eddig. Összesen 10-en leszünk. Na jó, puszit meg ölelést most nem kap senki.
2020. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
48%
6-an szoktunk lenni egyébként is, mindenki 60 alatti, mindenki dolgozik, úgyhogy ugyanúgy, mint eddig.
2020. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
91%
Hárman plusz az állataink. Nagyszülő meghalt, testvér külföldön, így vele csak online.
2020. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!