Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti hogy viselitek el a születé...

Ti hogy viselitek el a születésnapotokat?

Figyelt kérdés
Én mostanában egyre nehezebben: nyűgös vagyok, és szomorú. Már a születésnap előtt jó pár nappal elszomorodok, és nem tudok mit kezdeni ezzel az állapottal.
2011. dec. 20. 16:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem, hogy egyre bölcsebb leszek :)

Nincs bajom a korommal, jól érzem magam.


(31 éves nő)

2011. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Szia!


Én eddig jól viseltem, mindig vidám voltam.


Októberben volt a 20. születésnapom, viszont Anyu meghalt júniusban, így a mostani születésnapomon nem voltam vidám...

2011. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"látom, hogy a velem egykorúak hol tartanak és hol tartok én. És ez sokszor lelomboz."


Jajjjjjjjjjj, de nagyon értelek!!!! Üdvözöllek a klubban.

Nekem hetekig tart sajnos. 30 fölött egyre durvább...


Azt hiszem, egy titka van: megtanulni NEM ÖSSZEHASONLÍTANI MAGUNKAT másokkal. Nekik az az életük, nekünk meg ez. És hogy ez így van jól...

Meg persze tenni kell a vágyainkért, nem a sült galambra várni. Ez sem egyszerű... (Magamnak is mondom mindezt....)


Érdekes, a spanyol nem úgy fejezi ki, hogy ennyi éves vagyok, hanem hogy "tengo 22 años", vagyis VAN 22 ÉVEM! Azaz: ez a 22 év már az enyém, nem veheti el senki. Hogy mennyi lesz még, nem tudjuk, de ez már az enyém, minden jóval-rosszal együtt, ami történt. Az ÉN ÉLETEM...


Amúgy Isten életssen!!!

2011. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként az ukrán, a lengyel, és a szlovén is úgy fejezi ki, hogy "van X évem".
2011. dec. 22. 14:53
 15/24 anonim ***** válasza:
Te tudsz ukránul, lengyelül és szlovénül? 22 évesen...? Azért az se semmi... :)
2011. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Csak tanulok =)
2011. dec. 22. 15:25
 17/24 anonim ***** válasza:
hát az ideit kifejezetten rosszul, pont aznap temettük el nagymamámat, feltételezem megbélyegzi a többit....
2011. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Utálom a szülinapom ès nem azért mert öregszem, csak ugy simán utálom. Szerintem a gyerekkorom miatti emlèkek miatt
2011. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 gyumi2003 válasza:
ne legyél szomorú az nagyon rossz
2011. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nah, én meg itt állok erőm teljébe mindössze 17 évesen és utálom a születésnapomat. Nem a korom miatt természetesen, hanem nem is lehet kifejezni, egyszerűen nyűgös vagyok, semmi se vidít fel, ajándék, puszi éneklés, semmi. Mindig így voltam vele, reménykedem, hogy a 18 már valamennyivel vidámabb lesz, szerencsére Görögországban tölthetem.:D
2011. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!