Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti hogy viselitek el a születé...

Ti hogy viselitek el a születésnapotokat?

Figyelt kérdés
Én mostanában egyre nehezebben: nyűgös vagyok, és szomorú. Már a születésnap előtt jó pár nappal elszomorodok, és nem tudok mit kezdeni ezzel az állapottal.
2011. dec. 20. 16:18
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
én mindig valami írtó kalsszat vártam, nemis ajándék hanem hogy a családom kicsit kedvesebb lesz velem, nem kiabálnak velemok nélkül, vagy ilyesmi...hát eddig miondig csalódtam :(
2011. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Elég jól,pont 1hét múlva lesz és végigdolgozom a napot,este meg barátommal kicsit kettesben elbújunk a világ elől:) bulizni nem lenne értelme elmenni mert következő nap minden kezdődik elölről:)

pont jó korban vagy,tessék ünnepelni:) nem érdemes a körmöd rágva depisen ülni egész nap a lakásban ülni és parázni:)

16/L

2011. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Imádom, mert az a kedvenc ünnepem. Tehát a válasz: jól viselem. :)

23N

2011. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
engem olyan szinten nem izgat a dolog, h van úgy h elfelejtem és rendesen utána kell számolnom h most akkor hány éves is vagyok? nem várok nagy ünneplést, sem köszöntést, ha a családnak eszébe jut és felhívnak vagy kapok egy szál virágot, annak örülök, házasságkötésemet meg direkt másnapra intéztem, így dupla öröm és legalább a férjem tuti felköszönt majd mindig, így nehezebb elfelejteni:-) Az h ki hol tart nem korfüggő, egy éven belül is (megjegyzem 1 hónapon belül is) fenekestül felfordulhat az ember élete akár pozitív akár negatív irányba.
2011. dec. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!