Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy vegyem rá aput? Lassan...

Hogy vegyem rá aput? Lassan itt a szülinapom. ;$$

Figyelt kérdés

1,5 hét múlva lesz a szülinapom, és telefont szeretnék,viszont nem nem nagyon állunk most úgy, hogy kapnék :/ Előfizetésen gondolkodtam, ha nem olyan drága a telefon, a havi díj se. *.* De apum nem nagyon akar bele menni. :/ Valami tipp hogy vegyem rá? :$$

16L


2012. márc. 25. 15:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg tudod oldani, minek írtad ki a kérdést?
2012. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha nem sokat beszélsz, akkor pláne nem éri meg az előfizetés. Mert akkor meg potyára van fizetve a havidíj, vagy csak azért beszélnéd le, hogy ne vesszen kárba. Aki ritkán telefonál, annak teljesen felesleges az előfizetés, pénzkidobás.
2012. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
Elég szomorú, hogy ki akarod játszani apádat és a tudta nélkül anyád nevére előfizetéses telefont venni... Frankó!
2012. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom kijátszani :D Nem vagyok olyan ;) Mellesleg nem kötelező válaszolni. (N)
2012. márc. 25. 16:13
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
De te magad mondod a megoldást. Miért kérdeztél meg minket? Sok volt benned a smiley?
2012. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
83%

Akkor mondd meg apukádnak, hogy vegye meg a 40ezres telefont, és tedd hozzá, hogy 3 hétig nem eszel, nem fürdesz, nem használsz áramot.


Ha tudod, hogy nincs miből, akkor mit vársz? A nyáron elmész dolgozni, megveszed magadnak.

2012. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
94%

Szerintem, ha úgyis mész nyári munkára akkor nyáron megtudod venni magadnak..Már csak pár hónap, ki lehet bírni..


Második válaszolónak..nekem is előfizetéses telóm van..minden hónap elsején kapok rá 3000 ft-ot amit nem tudok átlépni..úgyhogy ez hülyeség, h nem lehet kontrollálni..ez csak attól függ, hogy milyen fajta előfizetést választasz..Van amelyik télleg olyan, hogy lebeszéled aztán utána még számlázza tovább, de olyan is van aminek megvan egy bizonyos keret amit nem enged átlépni..1 éve ilyenem van és még soha nem számlázta tovább.

2012. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Van a 30-as-nál olyan lehetőség,hogy MIX csomag a neve,kb.3000Ft az előfizetés,azt le lehet beszélni,utána,ha kell,akkor fel lehet tölteni.(különben nem tudsz hívást kezdeményezni)Ha meg nem beszéled le,akkor át lehet vinni a következő hónapba.És most elég jó és viszonylag olcsó telefonjaik vannak.(Én tegnap vettem egy Nokiát 10x690 Ft-ért)
2012. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a www.ad6kap6 oldalra, és kérjél ott. Hátha valakinek megesik rajtad a szíve, és ingyen ad egyet neked, ha leírod ezeket, hogy mindjárt szülinapod van, és a szüleid nem tudják megvenni neked.
2012. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
94%

amúgy msot nem álltok úgy anyagilag... Havi 2000 nem nagy pénz anyu fizetéséből :DDDD


Az élet azért ennél bonyolultabb. Majd idővel rájössz. Amúgy írtad, hogy nyáron fogsz tudni melózni. Majd veszel telefont akkor... szebbet, jobbat, okosabbat... Nekem egy 4-5 éves Samsung D900-am van. Na és akkor mivan?! Mindenki feltud hívni aki akar, mindenkit fel tudok hívni akit akarok. És mellesleg már nem sajnálnám ha valami baja esne, hiszen már nem ér egy kisebb vagyont...

2012. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!