Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy vegyem rá aput? Lassan...

Hogy vegyem rá aput? Lassan itt a szülinapom. ;$$

Figyelt kérdés

1,5 hét múlva lesz a szülinapom, és telefont szeretnék,viszont nem nem nagyon állunk most úgy, hogy kapnék :/ Előfizetésen gondolkodtam, ha nem olyan drága a telefon, a havi díj se. *.* De apum nem nagyon akar bele menni. :/ Valami tipp hogy vegyem rá? :$$

16L


2012. márc. 25. 15:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok másikat mert divatos vagy valami, hanem mert nem mindig jelzi ha hívnak, vagy aki hívni akar azt mondja hogy nem vagyok elérhető, hallja hogy kicsörög de nekem nem jelez, stb.
2012. márc. 25. 16:57
 22/27 anonim válasza:
51%
Ha csak ennyi a gond akkor olcsóbbat is tudsz jóval venni és nem kell előfizetéses, és nem 40 000 Ft-ba kerül. 50-10 EZER Ft-ért már lehet kapni, telefonálásra pont jó, de gondlom egyből jössz azzal, hogy, ha már kapsz telefon akkor valami jót (ezzel árulod el magad). Szóval 1 szónak is 100 a vége, neked facebook-ozni kell a telefon és divatból. A kérdést felesleges volt feltenni, gondoltad megerősítést kapsz itt, hát ahogy látom pont nem. Am meg egy éretlen lány vagy aki nem képes felfogni, hogy a szülei örülnek, hogy kenyeret tudnak tenni az asztalra. És ne gyere 1000 meg 1000 kifogással, hogy Erzsinek bezzeg vett az apud.
2012. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha nyáron mész diákmunkára akkor addig ne kérj telefont, legfeljebb kérd el apádtól azt az összeget amit szán rád mit tudomén a kinézett telefonodnak a felét diákmunkával meg megkeresed az ár másik felét és örülsz.
2012. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
17%
ÉS HA NEM KAPSZ DIÁKMELÓT AKKOR MIT CSINÁLSZ?
2012. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
baz+ -.- menj el dolgozni
2012. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
nem olvastam végig a válaszokat,de egyébként a tmobilnál van olyan csomag hogy mix..az előfizus,viszont 3ezer forintig számláz,utána átvált feltöltősre.én még tavaly vettem egy xperia x10 mini prot mix dijcsomagban,1 évig a telefon az havi 2ezer forint,az előfizu pedig 2 éves hűségnyilatkozattal 3ezer forint havonta.szerintem ez korrekt.mondjuk az olcsóbb telefonoknál van ilyen csak..olyan 60-70ezreseknél.egy iphonet pl nem tudnál ilyen csomagban megvenni.
2012. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
diákmunkát pedig a melóra diákszövetkezetnél tudsz végezni..vagy az angelic hostess ügynökségnél is..(persze máshol is,én a saját tapasztalatomat irom le.)akár hétvégén is..kell egy iskolalátogatási,diákigazolvány,adószám,tajszám,bankszámlaszám,1000forint,(amit a kilépéskor visszakapsz!) és tutira adnak munkát.nekem anno 16évesen volt havi 40ezer forintom a hétvégi diákmelókból.
2012. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!