Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szeretnék menni Angliába,...

Ki szeretnék menni Angliába, de egyedül nem merek!?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni dolgozni Angliába,de egyedül nem merek....Ha netalán van olyan lány,aki hasonló szituációban van,akkor szívesen felvenném vele a kapcsolatot!Én 26 éves LÁNY vagyok.Legális munkáról lenne szó,a cég biztosítana szállást.Persze kellene érte fizetni!Nyelvtudás nem feltétel!Ott könnyebben megtanulja az ember!Szállodai takarításról lenne szó.
2011. júl. 7. 08:30
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Oké,de legfőképpen olyan "csajszit" szeretnék,aki majd "munkatársam" is lesz.Nem vagyok leszbikus,párom van!

Mivel azért nem sok szabadidőm lesz,ezért lehet nem is tudnék Veled találkozni!:-(

Ez függ a munkaidő beosztástól,illetve egy városban lennénk-e!Mert ugye nem mindegy!

2011. júl. 7. 09:36
 12/36 anonim ***** válasza:

én mennék de sajnos most pont nem tudok bizonyos családi kötöttségek miatt elszabadulni


mennyit kéne amúgy fizetni?

2011. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Ez attól függ mikor,és mivel megy az ember!

Közvetítőnek 25000 + munkába állás után 25000 & ennyi...

Többet nem kell neki fizetni!Bejelentett szerződéses állás...

2011. júl. 7. 10:03
 14/36 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h közvetítő nem kérhet pénzt..
2011. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom,nekem ezt mondták...

Utánanézek!!!!

2011. júl. 7. 10:14
 16/36 anonim ***** válasza:

A 2004. évi CX. törvény 2§ -ának 7.cikkelyének első bekezdése rendelkezése:

A magán-munkaközvetítő ügynökségek a munkavállalók felé sem közvetlenül, sem közvetve nem számíthatnak fel semmilyen díjat vagy költséget, sem egészben, sem részlegesen.


Ez a törvény nem csak Magyarországon, de az Egyesült Királyság területén is hatályos, hála az EU-nak. Éppen ezért az a munkaközvetítő iroda, aki pénzt kér bármilyen jogcímen a munkakeresőtől egy angliai munkáért egyből mindkét ország törvényét megsérti.

2011. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Köszike!Akkor mit csináljak???

Írjam meg Nekik???Szerintetek???

Még nem fizettem semmit sem!

2011. júl. 7. 10:26
 18/36 anonim ***** válasza:
Írd meg nekik ezt a törvényt! Szerintem úgyis ki fognak rá valami találni!
2011. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Nyilván kapnak a munkavállalók után egy bizonyos összeget,nem tudom miért húzzák le az embereket!

Állítólag legális munka...

Elmondásuk szerint kiérkezés után egyből munkába állás,& szerződés kötés...

Megkérdeztem,regisztrációs díj!Létezik ilyen???

2011. júl. 7. 10:49
 20/36 anonim ***** válasza:
melyik közvetítő ez?
2011. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!