Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szeretnék menni Angliába,...

Ki szeretnék menni Angliába, de egyedül nem merek!?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni dolgozni Angliába,de egyedül nem merek....Ha netalán van olyan lány,aki hasonló szituációban van,akkor szívesen felvenném vele a kapcsolatot!Én 26 éves LÁNY vagyok.Legális munkáról lenne szó,a cég biztosítana szállást.Persze kellene érte fizetni!Nyelvtudás nem feltétel!Ott könnyebben megtanulja az ember!Szállodai takarításról lenne szó.
2011. júl. 7. 08:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Soha senkinek, semmilyen jogcímen ne fizess! Azt tanácsolom, hogy itthon tanulj meg jobban angolul(hidd el nem lehetetlen), és ha már olyan szinten vagy akkor kimész és intézel mindent magadnak! (szállás, munka). Közvetítőkkel egyáltalán ne foglalkozz! Talpraesettnek kell lenned, nem kell félned az új dolgoktól, mert az nem jó. És igen, valaki jól írta, napi minimum 8 óra (de általában 10-12 óra is lehet) takarítás után nem lesz időd és energiád arra hogy nyelviskolába járj!! Ennyi munka után még annak is örülni fogsz, ha hazaérsz és egy kicsit pihenhetsz!
2011. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!Megfogadom!
2011. júl. 7. 13:09
 33/36 anonim válasza:

Szia! Én szeretnék majd, de nincsenek konkrétumok még. Meg hát nem éppen könnyű munkát találni.:S

Még jó, hogy kiírtad a nevüket.:S

2011. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Egyébként ezt az oldalt láttad?

Vkinek van esetleg tapasztalata?

www.magyar-uk.com

2011. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Láttam,köszi!Kicsit sok a szállás!Mármint nem tudom máshol mennyi,lehet ott ez ideális...Egyébként én is kíváncsi lennék,van-e valakinek tapasztalata ezzel a "céggel" kapcsolatban!Még mindig keresek útitárs lányt!Bárki írhat!
2011. júl. 9. 18:32
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem csodálom....
2011. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!