Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szeretnék menni Angliába,...

Ki szeretnék menni Angliába, de egyedül nem merek!?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni dolgozni Angliába,de egyedül nem merek....Ha netalán van olyan lány,aki hasonló szituációban van,akkor szívesen felvenném vele a kapcsolatot!Én 26 éves LÁNY vagyok.Legális munkáról lenne szó,a cég biztosítana szállást.Persze kellene érte fizetni!Nyelvtudás nem feltétel!Ott könnyebben megtanulja az ember!Szállodai takarításról lenne szó.
2011. júl. 7. 08:30
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Ki lehet írni a nevét???
2011. júl. 7. 11:00
 22/36 anonim ***** válasza:

persze

miért ne lehetne

2011. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
SIZODO SOLUTIONS LIMITED
2011. júl. 7. 11:04
 24/36 anonim ***** válasza:

[link]


olvasgasd ezt el

2011. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
"Akiknek a SIZODO KFT intézi a munkahelyet, szállást, és stb. azoknak ajánlott jól körbejárni a dolgokat! A márciusi 50 főt áthintázták, se munkájuk se szállásuk! A kapott telefonszámok falsnak bizonyultak!! AZ állítólagos vezetők: Sípos Márta, Gárdonyi Gyula, Flórián Györgyné Zsuzsa!"
2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Ez durva!Köszönöm szépen!Létezik egyáltalán legális munkaközvetítő???Ezek szerint kevés az esély rá!!!!:-(

Nagyon el vagyok szomorodva!Mindenesetre nagyon szépen köszönöm rendesek vagytok!

2011. júl. 7. 11:15
 27/36 anonim ***** válasza:

Én tettem be a linked


Figyi ne keseredj el


Végülis ezzel a közvetítővel kapcsolatban vegyes véleményeket olvashatsz


nem 100%-osan negatívokat..


de én azt mondom ne kockáztass



keress neten olyan embereket akik ilyen közvetítővel mentek ki és jók a tapasztalataik.


Tutira vannak ilyenek is.


Csak ne hagyd h lehúzzanak anyagilag!!


Ne add fel!

2011. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
*linket
2011. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ezek után jobban utánanézek majd a dolgoknak!Velük pedig nem érdemes kimenni!Előre soha nem fogok fizetni senkinek sem!
2011. júl. 7. 11:20
 30/36 anonim ***** válasza:

így van


alapos utánajárás kell

Ne hagyd magad!


Biztos h találsz olyan céget akik tisztességesek és segítenek!

2011. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!