Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet családot alapozni arra,...

Lehet családot alapozni arra, ha az egyik fél napi 8000, a másik fél pedig napi 6000 forintot keres nettó? Meg lehet élni ennyiből? Össze lehet spórolni a pénzt kocsira, lakásra, stb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
24%

Belekerültél egy elég elszúrt taposómalomba, és tényleg sajnállak ezért - de a kérdésedre akkor is az a válasz, hogy meg lehet élni ennyiből. Állítom továbbra is, hogy neked nem a pénzzel van a bajod, hanem hogy kivagy, mint a ló. Az, amelyik egész nap a gályát húzza.

Kicsinálod magad, vagy kilépsz belőle és az egész összedől. Egyébként meg, amíg itt dumálunk veled, elég sokat pihenhettél volna.

2013. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

""Hány óra elfoglaltságod van egy héten? Nekem vagy hetven óra, ha nem több... Szerinted 20 évesen baj ha többre vágyom? Majd dolgozz, tanulj te is ennyit, aztán osztogasd a pénzed a barátaidnak, mert hogy neked túl sok.. Kíváncsi vagyok hogy naponta hány órát töltenél főzéssel bevásárlásssal."


Heti harminc óra elfoglaltságom van kötelezőben, és még valamennyi kötetlen, talán húsz, amit úgy osztok be, ahogy akarok. Ebből megkeresem a magam kis nettó ötvenezrét, amiből vígan élek, fizetem a lakbért meg a rezsit, napi hét-nyolc órát alszom (kivéve, amikor egyet-kettőt), olvasok, tanulok művelődök, kiállításmegnyitókra járok, meg néha színházba is. Természetesen többre vágyom én is, a magam 24 évével, de rajta vagyok."


Ez becsülendő, kb. 1 éve valahogy így jöttem ki én is, de rettentő unalmas lett pár hónap után. Most legalább kétszer annyi elfoglaltságom van, mint neked, amikor ennyi dolgom volt csak, akkor a kaját kb. 30-40 ezer forintból hoztam ki havonta, amikor kellett valamire spórolni akkor még kevesebből.

2013. szept. 18. 17:37
 43/66 anonim ***** válasza:

Sajat magadnak valasztottad ezt az eletett! Kicsit kevesbe kellene nagylabon elni aztan maris jutna tobb mindenre...

Szamoljal picit...

Nektek 300ezer forintotok van arra hogy "eltartsatok" magatokat ugyhogy lakasra nem kell fizetni! Meg is mit szeretnel meg??? Mas egyetemistak napi 7-800bol gazdalkodnak. De a napi 3-4000Ft kajara az nagyon sok! Egyebkent fozesrol meg annyi hogy hetvegen fozzetek tobbet hetkoznap melegiteni kell csak! Meg csomo kajat meg lehet csinalni 20-30perc alatt es frisset meleget esztek az ettermi arakhoz kepest toredekeert ugyhogy hogy primor minosegi cuccokat esztek es hust is!!! Szoval kamu es duma az egesz amit irogatsz, hogy nincs ido meg egyebeek. Az a gond, hogy azt hiszitek, hogy ez megjar neketek mert bla bla bla...

2013. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
22%

Te, és ha barátnőd főzne meg takarítana?... Akkor mi lenne?...

(amúgy havi 30-40-ből én is örülnék, ha kajálhatnék, egyelőre úgy fest, hogy ezekre olyan 10-20 ezer marad.)

Figyelj, ha unatkoztál, amikor nem volt dolgod, akkor most örülj, hogy túlterhelheted magad.

2013. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

"Te, és ha barátnőd főzne meg takarítana?... Akkor mi lenne?... "


Ha a nőket nem rabszolgának tartanánk, akkor mi lenne? hmm? Hogy várhatnám el tőle hogy gondoskodjon rólam mint egy kisbabától, amikor sokszor van hogy éjfélkor ér haza (pénztáros). Mivel ő is tanul mellette, pont ugyanúgy nincs ideje, mint nekem.

2013. szept. 18. 17:43
 46/66 anonim ***** válasza:
82%
Neked meg a kedves baratnodnek fingotok sincs a valo eletrol kisbaratom!!!!
2013. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:

"Neked meg a kedves baratnodnek fingotok sincs a valo eletrol kisbaratom!!!!"


Mert 20 évesen mi tapasztalatom legyen? Bocsánat, hogy élek... És még én sajnáltatom magam...

2013. szept. 18. 17:49
 48/66 anonim ***** válasza:
100%
Annyi eszednek kellene lenni, hogy korbe nezel a vilagban es becsulned amid mar most van!!! Amit most csinalsz senki nem kenyszeritett Ra szoval magad valasztottad!Masok fele ennyibol elnek es tobb mindenre futja nekik! Szoval a kezetokbol folyik a penz. Azt meg tanuld meg, hogy oylan nincs hogy ez jar nekem vagy ennyi jar mert ott folyik a penz!
2013. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 ACAB válasza:
50%
Szerintem képzeld bele magad azoknak a helyébe, akik mondjuk fele ennyi pénzből élnek pl.4-en egy családban. Akkor majd rájössz, hogy valamit elég szarul csinálsz.
2013. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
64%

Szép a sztorid, csak az a baj, hogy sem hazudni, sem számolni nem tudsz!

Nézd már meg a saját kommentjeidet és küldd el a megfejtést!

Az első kettőt elég. Teljes munkaidő, nem teljes munkaídő.

Innentől kezdve hiteltelen p.öcsverő unatkozó vagy!

2013. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!