Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 40. 000-es béremelés a...

Nettó 40. 000-es béremelés a „semmire“ nem durva kérés egy kicsit?

Figyelt kérdés

Van egy kollegám (hamarosan vszínű ex-kollega) aki azzal sokkolta a főnökséget hogy most kap 150 nettót, és oldják meg hogy 190 nettót kapjon. Nem érdekli a hogyan oldják meg vagy megy. 1 hónapot adott, dec 1-el meg akarja kapni az új bérről szóló szerződést.

Persze semmi egyéb dologban nem változtat se munkaidő se feladatkör se semmi, így a „semmire“ kéri a nettó 40-et.

Vagy elmegy -mondja ő.


Nem durva kicsit egy ilyen kérés?

A sztori vége egyébként az lesz hogy nem lesz ideje felmondani mert még azelőtt rúgják ki.


2019. nov. 12. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
96%
@30 A kérdés feltétele előtt eldöntötted mit fogsz mantrázni. Azt, amit 5 éve folyamatosan ezen a rákos fórumon. Világlegrosszabbmunkahelyedeennekisörülnikell. Akkor örülj. Értjük, neked ezt mérte a sors, soha nem juthatsz jobbhoz, puszipá. Nyilván azzal ne foglalkozz, hogy bármelyik bank csak magyarral felvesz ügyfélszolgálat per értékesítésre és simán 200 felett keresel, akkor is, ha meg sem erőlteted magad. Csak kényelmesebb neked egy olyan hely, ahova büdösen is bemehetsz gyakorizni, aztán mehetsz haza anyád pincéjébe. Egy darabig próbáltam konstruktív lenni veled, de tényleg felesleges, remélem előbb-utóbb innen is kivágnak, aztán kikötik a netedet.
2019. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező te is pont ugyan olyan vagy mint Balázska az oldalon. Ahány éve sírja tele heti szinten az oldalt, hogy nem kap annyi fizetést amennyit szeretne, ahogy egy másik válaszoló mondta, annyi idő alatt már egy mesterszakos diplomát letehetett volna.
2019. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
95%

Szia, Balázska!

Kaptál már idén fizetést?

2019. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként most hogy így bele gondolok, lehet ez is Balázs, mert egy előző kérdése alatt mondta hogy skizofrén.
2019. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:

", annyi idő alatt már egy mesterszakos diplomát letehetett volna.“



LOL sőt MEGALOL!!


Mesterszakos diploma! Kérlek!! ITT VAN A FIÓKOMBAN! 2014ben tettem le saját pénzből. Mit ér? Amit az előző kettő diploma. Pont annyit. Azok is itt vannak a fiókban.

Azt nem mondom hogy semmire se jó mert hát csak ezekkel dolgozom 20 + éve, de nem sokra jók. Erre a szarra erre a semmire amiben most vagyok erre jók.

2019. nov. 12. 14:47
 36/75 anonim ***** válasza:
91%
Senkit nem erdekel higy hany ertektelen papirod van, szerint gyűjts be vele higy legalabb haszna legyen
2019. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
93%
Azért én egy kicsit irigyellek, Bazsi. Nem tudom, hogy csinálod, hogy mindig van időd és lehetőséged munkaidőben telefröcsögni a f***ságaiddal az oldalt úgy, hogy óránként többször is be tudsz böfögni valami zöldséget, amihez ráadásul statisztikát is keresel. Én munkaidőben dolgozni szoktam, nem érek rá ilyenekre. Igaz, nincs is 3 diplomám, amik közül már az első sem ért semmit.
2019. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:

". Én munkaidőben dolgozni szoktam, nem érek rá ilyenekre."


Ja értem. De azért válaszolni ráérsz. Hát világos.

Két 40 tonnás raklap emelése között válaszolsz igaz?

2019. nov. 12. 15:08
 39/75 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem, hogy mi a célod ezzel a kérdéssel. Válaszaiddal csak generálod a meddő vitát aminek már nem sok köze van az eredeti kérdésedhez.


Miért fáj az neked ha valaki 40 ezer béremelést kér és kirúgják/felmond vagy megadják neki? Értem én, hogy szeretsz érvelni de válaszaidat nem tartom értelmesnek és korrektnek ezen oldal szellemiségéhez. Többen egy utált felhasználóhoz hasonlítanak amivel sajnos egyet kell, hogy értsek.

2019. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tutira megkapja a kollegad, gondolom o ilyenkor is dolgozik nem rinyal
2019. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!