Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 40. 000-es béremelés a...

Nettó 40. 000-es béremelés a „semmire“ nem durva kérés egy kicsit?

Figyelt kérdés

Van egy kollegám (hamarosan vszínű ex-kollega) aki azzal sokkolta a főnökséget hogy most kap 150 nettót, és oldják meg hogy 190 nettót kapjon. Nem érdekli a hogyan oldják meg vagy megy. 1 hónapot adott, dec 1-el meg akarja kapni az új bérről szóló szerződést.

Persze semmi egyéb dologban nem változtat se munkaidő se feladatkör se semmi, így a „semmire“ kéri a nettó 40-et.

Vagy elmegy -mondja ő.


Nem durva kicsit egy ilyen kérés?

A sztori vége egyébként az lesz hogy nem lesz ideje felmondani mert még azelőtt rúgják ki.


2019. nov. 12. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
62%
Na, mi lett vele?
2020. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
Semmi, szokásos kamukérdés volt és pár napra rá már tiltották a kérdezőt. Ha kicsit több időt eltöltesz a kategóriában, majd látni fogod hogy egy bizonyos kérdéstípust ugyanaz a személy generál.
2020. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2021. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Trollokkal ez szokott lenni
2021. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogják kirúgni, mivel a munkáltatódnak minden nap egy ajándék, amit ledolgozik, ennyi pénzért. Szerintem még emelést is fog kapni, ti meg majd köpködhettek és dolgozhattok éhbérért, jól megérdemeltem."


Én voltam aki ezt válaszoltam. Pont abban az évben léptem, mert 170e volt a nettóm, a kollégám azonos munkakörben 50-el többet keresett. Felmondtam, mondtam mennyiért maradnék, sajnálták, de max 10e-el tudtak volna többet adni. 4 hónapig keresgéltem, 240e nettóért sikerült állást találnom, hasonló gyártási területen. Még ugyanott vagyok, de már 380e-re nőtt a fizum. Szóval én azt vallom, hogy merni kell váltani, még, ha a kérdés provokációnak is tűnik.

2021. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!