Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 40. 000-es béremelés a...

Nettó 40. 000-es béremelés a „semmire“ nem durva kérés egy kicsit?

Figyelt kérdés

Van egy kollegám (hamarosan vszínű ex-kollega) aki azzal sokkolta a főnökséget hogy most kap 150 nettót, és oldják meg hogy 190 nettót kapjon. Nem érdekli a hogyan oldják meg vagy megy. 1 hónapot adott, dec 1-el meg akarja kapni az új bérről szóló szerződést.

Persze semmi egyéb dologban nem változtat se munkaidő se feladatkör se semmi, így a „semmire“ kéri a nettó 40-et.

Vagy elmegy -mondja ő.


Nem durva kicsit egy ilyen kérés?

A sztori vége egyébként az lesz hogy nem lesz ideje felmondani mert még azelőtt rúgják ki.


2019. nov. 12. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:

"Ha titokban csinálta volna, akkor lehet simán megadnák...“



Itt soha semmi nem marad titokban minden tele téglával.

De ennek van pozitív oldala is.



"aki azt hiszi, hogy csak ennyit ér a munkája.“



Tegyük tisztába. AZ én munkám nem ennyit még ennyit SE ér. Azt csodálom hogy egyáltalán alkalmaznak engem (i) meg még kismillió hasonszőrűt. Erősen csodálom. Én nem fizetnék az ilyeneknek (magamnak se) még minimált se és akkor is itt lennénk, mert hol máshol lennénk.


Mi fizikaiba nem megyünk el mert az derogál nekünk, nem fogunk takarítani meg dobozt pakolni még akkor se ha ott többet adnának mert mi verjük magunkat a semmire hogy jajjj diplomások vagyunk mi nem dolgozunk akármit kérem!!

Mi inkább irodában ragozzuk a semmit napi 8 órában, szarul fizetnek de legalább szart se csinálunk a fizetésért... ezek vagyunk mi (én is!!)

Nem megyünk el jobban fizetett melóba mert ott még a végén csinálni is kéne valamit az mér úgy nem jó. Nem fogunk mi izzadni meg két kézzel melózni annál nagyobb urak vagyunk.


Ezek vagyunk!

NA EZÉRT nem fog kapni ez a csóka se egy filllért se és EZÉRT nem fog elmenni innen sehova.

Ezért.

2019. nov. 14. 07:16
 62/75 anonim ***** válasza:
100%

Ennek fényében elnézést, visszavonom a hozzászòlásomat. Mégis mivel foglalkoztok?


A 60-as hozzászòlò

2019. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 A kérdező kommentje:

" Mégis mivel foglalkoztok?"



Kht cégnél szoc - gyámügy vonal.

Akik itt vannak hova mennének ezzel a végzettséggel (mondjuk szocped) és ezzel a múlttal (20 éve ezt csinálja soha mást nem dolgozott ) és ezzel a korral (30 alatti NINCS, 30-as 1-2, összes többi 40-50-es)

Na ezek azok akik SEHOVA SE kellenek.

Sehova.

Ide erre a terültre kellenek, ennyiért. Ezért vannak itt. Ezért maradnak is itt életük végéig.

2019. nov. 14. 12:13
 64/75 anonim ***** válasza:
100%
Te, Bazsi, valami nem stimmel a kamuddal. Legutóbb még a vén alkesz főnök alapítványi iskolájában voltál oktatásszervező. A szociális-gyámügyi vonal a "nettó 120 ágazati" kolléga világa (már ha nem az vagy te is), de ő meg kevesebbet keres. Próbáld már meg valahogyan rendberakni a kamu sztorijaidat, mert már nem tudom követni, mikor miért siránkozol.
2019. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
69%

Örülök kérdező, hogy személyesen nem ismerlek. Nagyon rossz indulatu vagy.

Miért fáj az, ha 50 évesen többre vágyik?

2019. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel? Hát téged. Különben nem foglalkoznál vele ennyire.
2019. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogják kirúgni, mivel a munkáltatódnak minden nap egy ajándék, amit ledolgozik, ennyi pénzért. Szerintem még emelést is fog kapni, ti meg majd köpködhettek és dolgozhattok éhbérért, jól megérdemeltem.
2019. nov. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
91%
70: nem fogod fel, hogy ez rajtad kívül senkit nem érdekel?
2019. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
100%
26 komment a 72-ből a tiéd, azaz minden harmadik a te hőbörgésed (+- azok, amiket más kamufiókból magadnak válaszoltál meg).
2019. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:

"azaz minden harmadik a te hőbörgésed "



Vagyis 2/3 nem az enyém.

Hm? Ellenvetés?



Ja és megkérdem ÚJRA: a TE fejedhez ki tart fegyvert? Miért olvasod? Miért válaszolsz? Ki áll ott fegyverrel a fejednél? Mert én nem!

2019. nov. 17. 12:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!