Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kirugnak a munkahelyemről...

Ha kirugnak a munkahelyemről és nincs felvétel ilyenkor sehova miből élünk meg?

Figyelt kérdés
Akiket kirugnak vagy kirugtak azok tartalek nelkül munka nelkül mi lessz velük ha ninca most se felvétel se semmi es ez a hiszteria virus igy fog menni akár év vegeig vagy hónapokig azok most mit csináljanak? S3gély az megoldás? Vagy maradjunk otthon és dögöljünk éhen?

2020. márc. 28. 12:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
42%

80/

"no meg bocsika, de látszik hogy még nem nagyon dolgoztál egy napot sem , mert nem olyan egyszerű.."


Bő 20 éve dolgozom,kisebb megszakításokkal.Veled ellentétben én a megoldásokat kerestem mindig a kifogások helyett. Lapozzunk. :-)

Nincs helyben munka? Óhhh... Az otthonomtól 400km-re az ország másik végén kezdtem melózni ifjú koromban,és egy munkásszállón laktam.... A feleségem 5 évig ingázott vonattal napi 80kmt(oda vissza 160) 6 éven keresztül és cipelte magával a camping bringát mindennap....

2020. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
71%

90/

Nem is állítottam,hogy mindenki.

Sokfelé megfordultam már országban,és a környezetemben is láttam,látok rá példát szép számmal. Cigaretta,pia,energiaital,bőven erőn felül megvett telefon,tv,laptop,autó,méregdrága parfüm,kozmetikum,hitel hitel hátán....meg még órákig lehetne sorolni mindezt persze minimálbérből...fizetés előtt meg már kölcsönkéregetés mert már nagyon enni sincs mit..

2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 A kérdező kommentje:
Az a menő😀
2020. ápr. 3. 15:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!