Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kirugnak a munkahelyemről...

Ha kirugnak a munkahelyemről és nincs felvétel ilyenkor sehova miből élünk meg?

Figyelt kérdés
Akiket kirugnak vagy kirugtak azok tartalek nelkül munka nelkül mi lessz velük ha ninca most se felvétel se semmi es ez a hiszteria virus igy fog menni akár év vegeig vagy hónapokig azok most mit csináljanak? S3gély az megoldás? Vagy maradjunk otthon és dögöljünk éhen?

2020. márc. 28. 12:10
 21/93 anonim ***** válasza:
50%

"a 3 hónapi segély ami kitesz 1 havi bért "

Tehát bő havi 3 kilót kerestél de abból egy árva fillért sem tettél félre..a hiba nálad lesz,tettszik vagy sem.

Az eredeti kérdésre visszatérve abból élsz meg amiből akarsz vagy tudsz senki nem fog havonta egy köteg pénzt küldeni.Munkanélküliség eddig is volt,és ugyanúgy kerültek emberek az utcára.A rendszerváltás utáni folyamatokban kb 1millió ember vesztette el az állását,mégsem érdekelte a kiskutyát sem.

2020. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 A kérdező kommentje:
Évek alatt amennyi hasznot húztak az emberekből a cégek meg amennyit leadóztak az allamnak gond nélkül kelkene tudjanak erre az időszakra mindenkinek állás időt fizetniük.
2020. márc. 28. 17:06
 23/93 A kérdező kommentje:
És nem mindegy mennxit jeresrem hinnét tudod te hogy milyen anyagi kiadásaim keletkeztek ami felemesztette a tartalékaim? Azt hiszed mindenkinek olyan jol megy hogy 6 havi bert fdlretud rskni es nemkövetkezik be hirtelen nagykiadás?nem egy az életünk kis pajtás nem egy rajtvonalrol indultunk...
2020. márc. 28. 17:08
 24/93 Estádio de Felchút ***** válasza:
36%

#maradjotthon

#dogoljehen

Szívesen.

2020. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:
A fityesz is ezt fújja. Könnyedén! nekik van tartalékuk.
2020. márc. 28. 17:19
 26/93 anonim ***** válasza:
36%

Amikor nettó 110-et kerestem, akkor is volt 6 havi tartalékom.


Kíváncsi vagyok mennyit vertél el havi szinten cigire, piára, vagy más hülyeségekre az elmúlt 10 évben.

2020. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 A kérdező kommentje:
Képzeld nemcigizek es nempiázok. Vegülis olyan jól fizet itt minden ebbe az irszágba hogy milliomosá lehet válni évek alatt. És most ha van is felkell élni? Vagy mi? Nem erre kellene fókuszálni hogy van tartalék . Lehet valaki a nagy virus kiribbanása elött költötte el a tartalékát pl lakásvásárlasra vagy barmi masra ezerféle dologra elmehet es soksn igy lehetnek. Akkor ne erre támaszkodjon a fityesz hogy tartalékja van mindenkinek ne turkaljon más pénztárcájàba. Ha ők zsirosra gazdagottak es most nagy melkényel mondják maradj otthon akkor a milliardoa közpenzekből gond nélkül meglehetne ezt oldani. A fityesz pénzt nemadki a kezéből helyette csak felfüggeszti a hiteleket.állitsa meg a kirugasokat es fizessen állasidőt. Lenne miből a magyarok csilliárdokat adóztak nekik a kormanyuk alatt
2020. márc. 28. 17:36
 28/93 anonim ***** válasza:
68%

Benéztem ehhez a kérdéshez, hogyan alázzák a kérdezőt és a többi szerencsétlenül jártat. Hát, nem csalódtam!


Én például programozó képzésekre vertem el a fizetésem. Végülis a másik kérdés alatt megkaptam, hogy annyira értéktelen vagyok, hogy jobban teszem, ha megölöm magam, szóval értem amúgy.

2020. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
31%
Húzzátok össze a nadrágszíjat. 3 hónapig jár az álláskeresői.
2020. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
66%

A felelőtlen életképtelen réteg miért várja el mindig, hogy az értelmes emberek húzzák ki őket a sz/rból?


Értelmes ember képez tartalékot. Pont.

2020. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!