Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 alattiak, nektek mennyi...

30 alattiak, nektek mennyi megtakarításotok van?

Figyelt kérdés

Kocsid/lakásod is van?


Én most a koronavírus miatt pánikoltam be nagyon. 26 éves vagyok, nincs semmim, tehát nincs autó, nincs lakás, havi 140-et keresek, sajnos cafeteria vagy más extra juttatások sem járnak a munkámmal.


Albérletben élek, ami miatt minden hónap végére el is fogy a fizetésem, épp csak túl tudok élni belőle. Szerencsére engem nem küldtek el a munkahelyemről (tanárként dolgozom), de ha valamiért mennem kéne onnan, valószínűleg egy hónapon belül hajléktalan lenne belőlem.


Más is van ilyen anyagi helyzetben, vagy csak nekem nem megy az élet?



2020. ápr. 1. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
77%
@40 Én mondjuk tökre nem csípném, ha egy határeset szuicid-hajlamú, évtizedes-depressziós ember vezetné a buszt, amelyen utazom.
2020. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
5%

Természetesen ha virológus, bármilyen más orvos, közgazdász vagy főképp politikus lennék, akkor én is bólogatva, tapsikolva, vigyorogva értenék egyet azzal, hogy "iiiigen-igen, természetesen semmi mesterséges nincs benne, mind a véletlen műve... hehe... légyszi ne vigyetek el...". Fontosabb lenne a karrierem és az életem, mint egy egyszeri kötelező hazugság.


Félelmetes, hogy az évek során nemhogy kevesebb, hanem egyre több istenverte kretén van ezen az oldalon. Az meg végképp elszomorító, hogy az ilyen makákók happolják el a zsíros fizetéseket. Ahogy mondtam, az élet nem igazságos, de ez már kiábrándító. Privátban megírhatjátok azt is, melyik pártra szavaztatok a választásokon, mert van egy erős tippem. Boldog tudatlanság! :)

2020. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire értesz hozzá miért nem mész el virológusnak zsíros fizetésért, ahelyett, hogy itt sajnáltatod magad?
2020. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
72%

@42 Teljesen tipikus megkeseredett lúzer vagy. Az összeesküvés-elméletek ezt a klientúrát szolgálják ki. Ha rossz a fizud és semmibe vesz a társadalom, akkor az ok a kamu vírus, a zsidók, a gyíkemberek, a Budapest Pride, a Háttérhatalom vagy bármi más. Ha tényleg beszélnél angolul felsőfokon (nem, átcsusszanni egy felsőfokon tökre nem ugyanaz), akkor már rég dolgozhatnál valami multinál nagyon minimum 250-ért vagy pár év tapasztalattal, kicsit feljebb 600+ nettóért.

Nem kell itt a porhintés, érdekes módon nekem is sikerült mélyszegénységből érkezve, bölcsészdiplomákkal, zéró hátszéllel. Mindig lehet hibáztatni mást.

2020. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
73%
Hm, pedig eddig eléggé együtt tudtam érezni az 50%-os kérdezővel eddig, mert nekem is sok tervem nem úgy végződött az életben ahogy én terveztem. De hát úgy néz ki csak kijött rajta a "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" szindróma.
2020. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
42%
válaszoló na
2020. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
39%

És most mi változott? Azért olvass már vissza, nem én kezdtem a másik kóstolgatását!


Egyébként múltkor hívott valami pesti brigád, életemben először megnézték az angolomat is. Soha eddig erre nem került sor, meg se kérdezték, mit tudok, szóval már itt megdől az elképzelésetek az inkompetenciámról. Érdekes módon a nő azt mondta, hogy "jó, azt hiszem, nincs kérdésem". Micsoda meglepi! :O Természetesen azóta sem kerestek meg, hogy alkalmaznának, de mindegy is. Ha SSC és gyár közt lehet csak dönteni, akkor maradok a gyárnál. Kellemetlen hajnal négykor kelni, vagy éppen akkor menni dolgozni, amikor más lefeküdni készül, de még kellemetlenebb világtalanokkal veszekedni, főleg telefonon, úgy, hogy rájuk se nyomhatom a vonalat.

2020. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:

Amugy, akik azt irjak, hogy a diploma nem garancia, miert vannak lepontozva. Faj az igazsag?


Nem minden esetben garancia es a papir nem minden esetben jelenti azt, hogy kepes vagy egy adott poziciban dolgozni.


Diplomas recepcios, arufeltolto, ugyfelszolgalatos ismerosom is van es sok diplomassal dolgoztam, akik az adott feladatot sem tudtak megcsinalni.

2020. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
58%

Igen a létező összes virológus és közgazdász benne van az összeesküvésben.


És hát igazából a Föld is lapos.


Szerencse, hogy vannak olyan lángelmék, mint te, akik átlátnak a szitán és felvilágosítanak minket.

2020. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan az elején sajnáltalak, de az ilyen ember megérdemli hogy csóró legyen.
2020. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!