Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 alattiak, nektek mennyi...

30 alattiak, nektek mennyi megtakarításotok van?

Figyelt kérdés

Kocsid/lakásod is van?


Én most a koronavírus miatt pánikoltam be nagyon. 26 éves vagyok, nincs semmim, tehát nincs autó, nincs lakás, havi 140-et keresek, sajnos cafeteria vagy más extra juttatások sem járnak a munkámmal.


Albérletben élek, ami miatt minden hónap végére el is fogy a fizetésem, épp csak túl tudok élni belőle. Szerencsére engem nem küldtek el a munkahelyemről (tanárként dolgozom), de ha valamiért mennem kéne onnan, valószínűleg egy hónapon belül hajléktalan lenne belőlem.


Más is van ilyen anyagi helyzetben, vagy csak nekem nem megy az élet?



2020. ápr. 1. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
27%

Mégsem én bukok meg emberségből a rosszindulatom miatt, hanem ti. Egyébként én meg hülyeségnek és a modern társadalom elkorcsosodott torzszülöttének tartom a monoteista vallásokat (a kereszténységgel és az iszlámmal az élen), mégsem ítélem meg azokat, akik ezekben hisznek. A laposföld-hívőkkel összemosni meg iszonyat tájékozatlanságra és beszűkült látókőrűségre vall, nem is vártam tőletek mást az ilyen felvilágosult, cseppet sem magas lovon ülő és fikarcnyi önjelölt küldetéstudattal sem megáldott emberektől. Mivel én máshogy látom a világot, így evidens, hogy kevesebbet ér a tudásom, a személyem és a munkám is. Igazán profi hozzáállás, büszkék lehettek magatokra!


Részemről a vita lezárva, örüljetek magatoknak és élvezettel veregessétek meg egymás... vállát, hogy jók voltatok, ma is csoportba gyűlve bele tudtatok rúgni a földön fekvőbe, ahogy illik. Tudjátok, ahogyan az intelligens emberek csinálják, nem az olyan senkiházi prolik, mint én.


Azért szívből remélem, pár hónap és az utcán fogtok kérincsélni, és majd jól kikerülnek titeket azok, akiket ti semmibe sem vesztek most. Csak egy jókívánság, még ha ezzel a ti szintetekre is lépek. :)

2020. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
60%
@47 Az a "pesti brigád" azért nem keresett soha többet, mert egy telefon alapján nyilvánvaló, hogy tökéletesen alkalmatlan vagy arra, hogy másokkal együtt dolgozz.
2020. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
33%
Nyugi 50%, ha egy kis nehézséggel is találkoznak majd az életükben, már össze fognak omlani!!
2020. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
69%
@53 Olyan kis nehézségekre gondolsz, mint az olyan gyermekkor amelyben kajára is alig volt pénzünk, apám meg konstans ivott? Vagy a saját alkoholimusomat kiváltó hosszú depresszió, amit meg annak köszönhetek, hogy öngyilkos lett a legjobb barátom? Valóban összeomlottam a legkisebb dologtól, tekintve, hogy mostanra középvezető vagyok három diplomával meg egy tehermentes budapesti ingatlannal.
2020. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:
Tűnjetek már privátba vitatkozni.
2020. ápr. 6. 15:40
 56/73 anonim ***** válasza:
50%

Tehát igazából lusta voltál kilépni a mostani kényelmes kis gyári melódból. De persze több pénz az kéne :)

Nem lehet, hogy azért nem jutottak el veled az interjúkon az angolig, mert az első pár mondatod után lerítt rólad, hogy idióta vagy és inkább gyorsan leráztak?

Komolyan úgy érzed, hogy mindenki hülye és csak te vagy helikopter?

2020. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
49%
Te majom, felfogod, hogy be se hívnak sehova? Érdekes mód bármilyen buta és fogyatékos vagyok, én tudom értelmezni az egyszerű magyar mondatokat. Neked, a lángésznek nem. Mik vannak...
2020. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Velem telefonon is beszélgettek már angolul.
2020. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 A kérdező kommentje:
Nehéz felfogni, hogy itt senki sem kíváncsi a nyavalygásotokra? Üzenetben nyomjátok egymásnak a baromságotokat.
2020. ápr. 6. 18:05
 60/73 anonim ***** válasza:

26/F

Lakás van, de nem az én érdemem, örökség. Kocsi nincs, nem is kell egyelőre. A számlámon kb. 3.75M forint van.

2020. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!